Ghiceste orasul

DeletedUser

Daca avem un thead cu ,,recunoaste filmul'' si unul cu ''recunoaste trupa''
,de ce sa nu avem unul cu recunoaste orasul,e la fel doar ca puneti poza unui oras(mai cunoscut sau nu),incep eu cu unul foarte simplu


paris2.jpg
 

DeletedUser

daza spui tu,eu am dt pe google search la Paris

Sunt zeci de orase in care exista o replica la o scara mai mica sau mai mare a turnului Eiffel.Cred ca si eu am vreo 2 pe acasa :))


Cat despre acest topic, mai tineti minte ce s-a intamplat cand au inceput sa apara zeci de topicuri de genul: ce ascultam, ce bem, ce mancam s.a.m.d. ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu ce nu e clar,eu cand l-am cautat pe google am scris ,,Paris'',de ce sa imi dea Strehaia sau Napoli inloc de Paris?
 

DeletedUser

Poate poza era langa un comentariu in care scria ceva de genul :"o copie aproape identica a turnului Eiffel din Paris a fost construita in .... "
 

DeletedUser

nu stiu ce nu e clar,eu cand l-am cautat pe google am scris ,,Paris'',de ce sa imi dea Strehaia sau Napoli inloc de Paris?

Virusi frate, da un scan urgent,... turnul Eiffel e in Napoli, si reproducerea sa e in Strehaia,... ai grija ce postezi,... nu dezinforma lumea.
 

DeletedUser

Barcelona

all1bucjj2.jpg


Pun una mai grea , ca sa va antrenez :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum nu?ala din stanga nu e arcul de triumf,si aia din mijloc casa poporului?
 

DeletedUser

da,acuma ai schimbat numele ai scris altceva,e bucuresti,nu-s de acolo da asa cred ooo tu expertule care esti
 
Sus