GoD vs CIRC

  • Autor subiect DeletedUser18063
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9398

Toka ceea ce spui tu nu este adevarat , ieri cand a fost scandalul pe forum am primit si eu avertizare ca toata lumea si colegi mei de asemenea deci moderatori nu fac exceptie in privinta noastra, nu cauta scuze pt comportamentul altora, invata sa fi responsabil(a) , si in cazul ca nu esti multumit(a) fi mai atenta la cum ma exprim eu (ironic,glumet) si cum va exprimati voi - din pacate twstats nu are statistica pt asa ceva :)

Si sa revenim:
Side 1:
Tribes: G0D
Players:

Side 2:
Tribes: Circ ~CIRC~ -CIRC-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 11
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173,309
Tabăra 2: 111,169
Diferență: 62,140

image.php



traiti din statistici false fratilor....

[....]

Ramos bucura'te acum cat mai poti....oricum SUnteti niste orfani toti ...


Vacanta pana invata sa vorbeasca frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

inchideti dracu topicul asta ....il tineti degeaba daca isi ia BAN doar cine vreau pl voastra....dati-mi ban permanent oricum m-am saturat ca sunteti niste incompetenti
 

DeletedUser13362

Cer inchiderea acestui topic in calitate de intemeietor al tribului Circ asa cum si ramos4venom a cerut in calitate de intemeietor al tribului G0D, e bataie de joc toata mascarada asta si punct. Macar odata respectati cererea noastra celor din Circ, ca in rest am vazut destula "moderare".
 

DeletedUser

Prietene, la voi cel putin tu sau altii din god inafara de urss nu ati luat nici macar unul ban pe cand majoritatea din circ au luat, asa ca daca ai sarit sa iei apararea doar cu scopul de a te da bine pe langa domnul moderator tine-ti pliscul.

Te contrazic , aseara a luat ban si Moxxkm5 , este asa greu sa recunosti cand gresesti ? Daca voi va`ti purta civilizat si nu ati mai continua cu fazele cunoscute "gaini,trasul apei,orfani etc" poate ca si noi am discuta frumos dar voi parca cereti sa fiti luati peste picior . Se numeste codul bunelor maniere si poate ca ar trebuii postat la rubrica "spam" , acuma sincer nici nu mai vad de ce am continua discutia ca vad ca numai de joc nu vorbiti, mai bine am inchide topicul asta si sa mai postam doar la finalul razboiului cine a castigat si gata

Cer inchiderea acestui topic in calitate de intemeietor al tribului Circ asa cum si ramos4venom a cerut in calitate de intemeietor al tribului G0D, e bataie de joc toata mascarada asta si punct. Macar odata respectati cererea noastra celor din Circ, ca in rest am vazut destula "moderare".

Total de acord !


Edit: scuze de dublu post ma luat valul ca intr`un final suntem deacord cu ceva

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

sa se vada cine e mai bun pe harta ....nu in statistici mincinoase si jicniri....asa e cel mai bine sa se inkida acest topic...asa ne vom respecta ca jucatori
 

DeletedUser13362

Total de acord !


Edit: scuze de dublu post ma luat valul ca intr`un final suntem deacord cu ceva


Ma bucur, si inca odata rusine celor care modereaza forumurile externe de pee .ro, nu degeaba sunteti renumiti si pe servere din afara pentru stilul asta. Puteti sa-mi dati ban pana va vine a fasai, chiar nu ma mai intereseaza.

Succes.
 

DeletedUser9398

plus ca in statisticile tale nu apar academiile plus zecile de jucatori concediati ca pierdeau sate...............dar o lasam cum vreti voi...

vedem la sfarsit.....
 

DeletedUser

tw stats spune cate sate s-au luat de catre un trib de la un altul
dar din moment ce unele triburi au disparut la jumatatea razboiului
si si-au schimbat denumirea
normal ca nu mai arata nimic din ce trebuie
imi pare rau ca n-am salvat harta triburilor dominante la inceputul razboiului
ca s-ar fi vazut cum circ a coborat si g0d a luat doar sate din mijlocul lui
si nici macar nu le-a luat pe toate
de o luna
 

DeletedUser

Cum doresti patnosky mie i`mi este egal


Oana singura schimbare a fost ca GOD-W a fuzionat cu GOD-B
 

DeletedUser

si god-x?
si parca mai era unul
ideea e ca au disparut si au aparut altele 2 in loc god-aa si godz
 

DeletedUser13362

Am sa rog toti colegii din Circ, ~CIRC~, -CIRC- sa nu mai raspundeti in acest topic, e deja prea mult, mult prea mult, cat despre interviuri acceptati care vreti insa nici la alea nu se merita, mi-a lasat un gust amar toata mizeria asta.


Cu stima si un desebit respect,
ToKa.
 

DeletedUser

GoD-X sunt cei din creeds care aparent sunt aliati TDN si ai vostri din cate am inteles


GoDz este fuziunea de care am mentionat dintre GOD-W si GOD-B
 

DeletedUser

/

singurii nostri aliati sunt tsf si ~fr~
daca era sa ne mai aliem cu cineva nu o faceam cu ei
nu jucam triburile si familiile lor, incercam sa jucam cum ar trebui sa se joace
stilul asta cu 100 de triburi aliate pare asa romanesc...
oare asa e si pe alte servere? 90% din harta aliata intr-o mare si iubitoare familie?
 

DeletedUser

Pai nu stiu Oana noi am avut numai razboaie de cand am inceput lumea la voi asta e primul razboi serios de pe lumea 14 asa ca tu sa raspunzi la intrebarea aia
 

DeletedUser

TDN s-a desfiintat,G0D are siguranta in sud.Acum e care pe care in nord.Sa vedem ce iasa :D
 

DeletedUser

nu stiu ce insemna a fuziona pe forumul asta dar uite cam asa a fuzionat GOD B

http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=player&mode=conquers&id=777127&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

cei din god :))) au ei pata pusa pe statisticile alea :)) au muncit sa le mangleasca o luna :))

si nu le crede nimeni :)) ha ha ha ha ha

hai mai postati una !!!!

gozilor :)) terminati odata cu alea 350 de sate de la theblackknight si apoi ne apucam de statistici!

Ramos, tu nu vezi ca circarii sunt mai buni spameri decat voi, mai activi si pe extern si pe harta :))

Gata sefu! nu mai postez! ca m am saturat de forumul asta ! gozii se bat cu propriile cuvinte
SI M AM SATURAT DE SCUZELE LOR SI MOTIVELE LOR DE CE NU POT AVEA O FAMILIE
CA EI ABIA ACUM INCEP RAZBOIUL
CA AU AVUT EI NUMAI RAZBOAIE PANA ACUM

doar cu aliatii lor RAI au avut razboi.....ATAT!!! Si sa nu aud iara de skin care a dat stergere si care nu pierdeau in fata faliliei RAI GOD HELL (ATENTIE!!!! NU god)

ii las sa inceapa iara cu inamicii lor invinsi / NA ca in 2 saptamani i am egalat la inamici invinsi ca trib:)))))) mare scofala inamici invinsi

De cand a inceput razboiul asta numai blocati pe la ei ....................... asta spune multe despre ce echipa este acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13362

Se poate inchide acest topic si eventual sters mai repede ?

Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus