Good

PRADA

member
Scor reacție
6
da' ce joaca!
da' ce trib are! parca am jucat si noi intr-un tits d'āla sau ma inseala memoria bunico?
 

DeletedUser12196

Nu eu am intemeiat tribul. Pur si simplu m-am nimerit in zona si cum afurisiti mei prieteni spun ca nu le place triburile ro, iar eu trebuie cumva sa fac sa treaca timpul...am intrat in tribul lor. Sunt ok . Un trib ca orice trib...fara vedete.
 

DeletedUser

i'm bad....foarte bad

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 38 secunde.

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 28 secunde.

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 18 secunde.

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 10 secunde.
Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 1 secunde.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu eu am intemeiat tribul. Pur si simplu m-am nimerit in zona si cum afurisiti mei prieteni spun ca nu le place triburile ro, iar eu trebuie cumva sa fac sa treaca timpul...am intrat in tribul lor. Sunt ok . Un trib ca orice trib...fara vedete.

cum fara vedeta, ala care si zice intemeietor si ex-Tribunul sigur tre sa fie vedeta de-a innobilat sat de 300p :p
 

DeletedUser523

Membri GOOD
» GOOD
Nume Loc Puncte Loc global Sate
zi si noapte 1 8.461 1 2

Sate (2) Coordonate Puncte
satul zi si noapte
474|417 7.278
Zi si noapte 1
467|424 1.183
cineva tre' sa de-a de baut! ;)

Istoria sa-l retina pe primul membru bun care a innobilat un sat!
 

DeletedUser523

abia astept sa chefuim!! :D
el e cel care prinde toate resursele din depozit si te lasa cu buza umflata, angel? :p :D
 

DeletedUser523

mai asteapta :p

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat

4 GOOD 50.181 55.827 50 1.117 51 1.095

tot pe 4 suntem. parca am fi batuti in cuie.
 

DeletedUser12196

Sau ...dar ma abtin ca ceea ce tocmai voiam sa spun poate fi interpretat.:D
 

DeletedUser523

spune tot. e un forum liber. nu te abtine ca nu face bine la degete ;)

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 19 secunde.

sunt rau :cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
sa nu cumva sa-l intreci la postāri:p

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 28 secunde.

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 17 secunde.

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 9 secunde.
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 2 secunde.


sunt bun:)))
 

DeletedUser12196

Nu- l intrec. Uneori ma mai si plictisesc si migrez acolo unde- mi sunt prietenii.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
prieteni peste tot

537126
 
Sus