Greasemonkey ..?

  • Autor subiect DeletedUser15142
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

Daca il am deschis cand sunt pe triburile , fara sa folosesc vreun script sau asa ceva sunt pasibil de ban?
 

DeletedUser

da la ce iti trebuie ?? da si tu un exemplu la ce mai folosesti scripturi in mod curent ?
la ..."navigarea" pe net ?

:confused:
:confused:
:confused:
 

DeletedUser15142

Nu ar trebui decat sa-mi raspunde-ti la intrebarea cuvenita nu raspund intrebarilor prostesti.
 

DeletedUser

Intreaba si tu prin intermediul sistemului intern de suport. Parerea mea e ca nu risti nimic daca ai instalat Greasemonkey atata timp cat nu il folosesti pe triburi. Deci depinde doar de ce setari i-ai dat addonului respectiv.
 

DeletedUser

cel mai bine este sa nu ii bagi scriptul pentru triburile apoi il poti folosi:D
 

DeletedUser

incuiere

eu am fost incuiat petru folosirea greasemonkey

vreu sa stiu: in ce consta pedeapsa generala?
 

DeletedUser

o discuti cu adminul care se ocupa de cazul tau :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca il am deschis cand sunt pe triburile , fara sa folosesc vreun script sau asa ceva sunt pasibil de ban?

Doar scripturile ce se bazeaza pe acest add-on si sunt folosite pentru acest joc sunt interzise. Add-onul in sine nu este interzis si nici scripturile ce functioneaza pe alte site-uri . Cu toate acestea daca folosesti scripturi penrtru alte jocuri similare (kingsage/travian/ikarian/etc) iti recomand sa ti add-onul oprit cat timp esti logat pe triburile.
 

DeletedUser31742

vreau si eu niste detalii in legatura cu pedepsele pt cei care sunt prinsi cu Greasemonkey...

adica nu e o singura pedeapsa general-valabila pt toti cei care comit aceasta infractiune??

sau depinde de admin??
 

DeletedUser

Pai ar trebui sa te gandesti ca e posibil sa iei ban definitiv. Asta ca sa nu va vina idei. :D
 

DeletedUser31742

Nu e vorba de mine oricum..:))

ma interesau sanctiunile...si un raspuns eventual de la un admin..;)
 

DeletedUser

Daca vrei raspunsuri de la admini incearca te rog prin sistemul intern de suport. :D
 

DeletedUser31742

prin sistemul suport presupun ca primesc un raspuns de la un singur admin..:D

ori aici poate am sanse la mai multe raspunsuri.....de la mai multi admini...asta in cazul in care nu exista o regula(pedeapsa generala) data de toti adminii..;)
 

DeletedUser

Imi pare rau sa te dezamagesc dar adminii nu cred ca o sa-ti ofere raspunsuri pe forum. :(. E una din regulile lor care spune ca probleme ce tin de activitatea lor se discuta exclusiv la sistemul intern de suport. Si daca iti raspunde un admin acolo, raspunsul lui e valabil deoarece sistemul dupa care se acorda sanctiuni e la fel. :p
 

DeletedUser31742

Poate am noroc...si poate imi raspunde cineva...


Nu de alta...dar citind mai multe discutii pe forum...aveam impresia ca pedepsele astea tin si de subiectivitatea celui care o aplica...

Daca ar fi o regula general-valabila...sunt sigura ca adminii o sa imi raspunda aici...:))...daca tine de subiectivitatea fiecaruia, nu va mai raspunde nimeni..:))
 

DeletedUser5809

Poate am noroc...si poate imi raspunde cineva...


Nu de alta...dar citind mai multe discutii pe forum...aveam impresia ca pedepsele astea tin si de subiectivitatea celui care o aplica...

Daca ar fi o regula general-valabila...sunt sigura ca adminii o sa imi raspunda aici...:))...daca tine de subiectivitatea fiecaruia, nu va mai raspunde nimeni..:))

Adminii nu raspund pe forum, de asta exista sistemul de suport. Daca ai intrebari, iti sta la dispozitie.
Nu cred ca este nevoie sa ne invartim in jurul aceleasi intrebari cand ai primit raspundul deja.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus