Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oficial avem pe plus 2000 de sate contra snow in doar 54 de zile de razboi.....bravo baieti
 

DeletedUser

sa ma apropiu putintel de rizzi sa vedem ce jucator ii....ca de guraliv il vad foarte guraliv...desi vorbeste aiureli doar....habar nu are ce vorbeste
 

DeletedUser34416

e usor sa vorbesti......iar harta nu pare asa de mica ca la prima vedere...
ca sa ajungi linga el, ti-ar trebuia sa ai acolo cel putin 20 de sate ca sa fii cit de cit eficient....
sa spunem ca ai reusi sa iei 20 de sate linga el, crezi ca vei putea sa iei vreun sat de la el si apoi sa le sprijini din scurt....
 

DeletedUser

si tu crezi ca eu sunt impresionat de numarul de puncte ale lui rizzy?
crezi ca daca are cu peste 500 de sate mai mult ca mine ma impresioneaza?
eu ma uit la inamicii lui invinsi,sau alt mare jucator este za-molxes ala...trec prin ei ca prin branza...asea cu deficitul meu de sate fata de ei.....
vrei un exemplu mai bun?cred ca ai citit circulara lui pipirel unde cere eliminarea acelui sat pierdut al lui titibat in mijlocul lui....a trecut cred ca mai bine de 300 de atacuri si mai are vreo 200....si chiar de ar mai veni minim 1000 pe acel sat tot nu l-ar pierde....vai de pipirel si zona aceea cand isi face asta 20 de sate acolo :))
 

DeletedUser

bmcpst nu cred ca esti tu in masura sa ne explici cum trebuie sa jucam si ce trebuie sa facem!apropo ti-ai pierdut busoala de ai ajuns in snow?parca erai cel mai mare inamic a snowlui!!!aaaaaaaaaaaa acum imi dau seama dc!foamea snowlui de a ramane pe primul loc cu orice pret!nui nimic sa mai invite cativa sa avem de unde lua sate!pana acum am tacut dar mi-am dat seama cat de josnici sunt "marii conducatori"din snow!stiu ei la cine ma refer!au crezut ca ma blocheaza definitiv ei nu ati reusit!ma-ti ajutat ca si asa duceam lipsa de nobili si uite asa am luat vreo 230 de sate de la voi!!!II NUMAI INCEPUTUL!!!apropo mercare mai poti tata cu atatea sittere?sa mu patesti baiete ceva de atata stres!ce sa faci daca aveti atetea conturi fiecare si nu le mai puteti gestiona!oricum pacat ca admni nu sunt in stare sa va detecteze jocul de pe tor cu care tineti conturile alea!avantaj voi!!! oricum vointza aveti mai trebuie sa si puteti!!!
 

DeletedUser39143

si uite cum alianta a rasarit intre potop si snow... la vremuri grele....ne adaptam....
 

DeletedUser

vai de capu tau h2ogate si de mama ta.....tu marele razboinic care te luptai cu toti :))
las ca va aratam forta noastra si daca sunteti aliati...si asea nu tare conta razboiul dintre voi ca nu se faceau mari schimbari pe harta :))
intrebarea este urmatoarea:ce faceti cu jucatorii activi din acea zona?ii puneti sa sara pana aicea?au sa ajunga de craciun zic eu...sau mai bine,sa stea pe loc ca venim noi la ei
 

DeletedUser34416

''bmcpst nu cred ca esti tu in masura sa ne explici cum trebuie sa jucam si ce trebuie sa facem!''


Nu ar fi rau sa tii minte replica asta pe care mi-ai dat-o. Mai trage putin cu coada ochiului pe harta, vezi ce circumferinta are, si apoi trage concluziile
Ti-o spun prieteneste, ca eu nu am nimic personal cu nimeni, dar daca tu crezi ca adminii inchid lumea acuma cand sunteti pe val, te inseli....
Deocamdata jocul se joaca pe harta nu pe forumul extern....dati dovada de putina maturitate....
 

DeletedUser

si eu iti spun fara nici o suparare...noi pe harta am jucat pana acuma....altii ii problema ca nu pot sa joace pe harta numai cu fel si fel de tertipuri....cred ca nu avem nici o statistica pe minus pana acuma....cu potop avem vreo 3500 de sate pe plus cu snow vreo 2800 sau ceva mai bine cred.....tot pe harta o sa jucam si de acuma cu pna-ul vostru sau alianta...orice ar fi cam un drac este....vorbim si peste cele 4 luni :)sa vedem cum stam
 

DeletedUser34416

si eu iti spun fara nici o suparare...noi pe harta am jucat pana acuma....altii ii problema ca nu pot sa joace pe harta numai cu fel si fel de tertipuri....cred ca nu avem nici o statistica pe minus pana acuma....cu potop avem vreo 3500 de sate pe plus cu snow vreo 2800 sau ceva mai bine cred.....tot pe harta o sa jucam si de acuma cu pna-ul vostru sau alianta...orice ar fi cam un drac este....vorbim si peste cele 4 luni :)sa vedem cum stam

Ai dreptate ca aveti satele pe plus in sondaje, numai ca sondajele nu zic ca aveti si vreo 20 de jucatori in total racolati din cele 2 triburi , jucatori care au extins adhd-ul si folositi acum ca tampon ptr vechiul adhd....
dar in nici un caz nu va-ti extins prin innobilarea acelor conturi.....
eu as zice sa aveti putina modestie, ca jocul e departe de a se fi terminat....nu e momentul sa ziceti ...hop
 

DeletedUser

nimeni nu zice hop,normal ca nu sa terminat jocusi nu o sa se termine nici cu mica voastra alianta....asta arata slabiciunea unor "mari conducatori".normal ca adhd-ul a crescut si prin recrutarea unor jucatori din alte triburi,dar un lucru trebuie sa il intelegi,nu noi am apelat la ei ci ei si-au exprimat dorinta de a ajunge la noi in trib...nu sunt folositi ca si tampon...
 

DeletedUser33394

Si uite asa ajung si eu sa postez :((
Cand vad atatea insulte intre acele 2 triburi care pe vremea mea erau ca fratii ma uimeste:((
Multe schimbari prin SNOW si ADHD eu nu-mi voi da cu parerea ca x si ca y am prieteni de ambele triburi cu care am petrecut clipe placute! SI le multumesc tuturor!
As dori si eu sa vad pe aceasta tema ca vorbiti de razboi cand intra lumea sa poata sa isi faca o idee de acest razboi.!

Bafta multa in continuare..

Cel mai bun sa castigeee!
 

DeletedUser

asta arata cat de slabi sunteti!!!nu ati putu face fatza sa purtati razboaie si acum faceti pna-uri:)))de-a dreptul penibilii!!!h2ogate ce zici sa poastez aici discutiile noastre pe skype sa vada si "noii prieteni"din snow ce parere "buna "ai despre ei?ar fi foarte interesant sa vada cum le umpeai frigiderele cu arne si acum va iubiti ca fratii!!!ASTA ARATA CAT DE IPOCRITI PUTETI FII!!!chestia cu conturile tampon credema ca esti total pe langa jocul de strategie!se vede ca ai stat la pescuit inactiv de cand joci!te-ai intrebat dc acei jucatori au vrut sa intre la noi?nu trage concluzii ca un savant notoriu pt. ca o sa cazi in penibili!daca ati luat ceva sate acum nu va unflati in pene pt ca s-ar putea sa explodati si sa miroase urat!nu subestimati un trib care poarte razboaie de la inceputul lumii cu triburi de 3-4 ori mai mari ca el!!!ar fi inteligent din partea ta sa te interesezi de un dusman inainte sa iti dai cu pararea!!!VITEJI CA TINE AM VAZUT MULTI SI CARE ME AMENINTZAU CA PANA DE CRACIUN NE SCOT DE PE HARTA!!!PROBLEMA LOR ESTE CA A TRECUT ACEL CRACIUN DI DIFERENTZA ESTE CA NOI EXISTAM SI EL ESTE ISTORIE!!!ce-ar fi sa lasati forumul extern si sa va vedem pe harta mai bine!
 

DeletedUser34418

Parte 1:
Triburi: Potop
Parte 2:
Triburi: ADHD

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 353
Tabăra 2: 92
Diferență: 261
 

DeletedUser

Tribul meu 3.851
Inamic 670

Diferenţă 3.181

prietene vrei sa ne laudam?iti place ce se vede aici???sau te uiti unde iti convine tie?mai aveti mult pana la cifrele alea sau inca la scoala nu ati ajuns la acea cifra la numaratoare?:)))cunosti tehnica strutzului?ar fi bine so adopti!!!altfel cazi in penibil!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Timeframe: Dintotdeauna
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 3,999
Tabăra 2: 679
Diferență: 3,320

vad ca iubesti statisticile hai sa le punem pe toate viteazule!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus