H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

O sa-ti spun ceva ce am invatat si eu, n-o lua ca pe o jignire: ' Daca vrei sa dovedesti ca esti destept, arata-i tu cum se face, in loc sa astepti o reactie, pt. a incepe si tu'.
Daca intelegi asta, atunci cred ca stii ce ai de facut. Se numeste puterea exemplului. Daca tot ai fugit, daca tot ai tradat si asa mai departe, din motive minicinoase sau nu, sau din motivele tale proprii, macar pastreaza-ti dramul de demnitate ramas si asumat, atunci cand ai format un trib.
 

DeletedUser25877

Marius, regret amarnic ca ai ajuns aici... acum am aflat ca ti-a fost blocat contul pentru asa zisa poza a mea pe care ti-ai postat-o la profil si am inteles si postarea ta de acum, daca eu merit asta, iti multumesc. Se pare ca am discutat degeaba atata timp noi doi. Arunci cu noroi intr-o prietenie frumoasa care m-a legat pe mine si pe Dark Rider si cei care jucau cu noi atunci pot spune mai multe, nu are nici o legatura cu ceea ce spui tu si deja am zis ca astept pozitia lui Dark Rider si a nevestei lui, daca tu vrei.
 

DeletedUser20873

te inseli..nu compar..
ce incerc eu sa iti spun e ca daca se lua atitudine si de fiecare data cand cineva jignea,probabil nu se ajungea aici..
in ce priveste postul..nu trebuia sa apara aici..iar lui maryus i-am spus deja asta.
daca vreti sa vedeti doar un rezultat..treaba voastra .. NO COMMENT..daca vreti sa evitati viitoare asemenea postari..aveti grija sa le spuneti acelasi lucru oricui jigneste.
raul de la radacina se strpeste, nu ? sau poate ma insel eu.
 

DeletedUser

... aici doar ma distrez exact cum spui, razand de agitatia voastra ( sa bagi 4 jucatori pe un sat cate 4 chiar 5 nobili mi se pare de-a dreptul amuzant)
si tu ce crezi ca facem noi cand vedem ca bagi sprijin 2/3 lancieri in speranta ca poate poate ne omori nobilul?...crezi ca nu ne tavalim pe jos de ras? asta e ... tu razi de noi...noi radem de tine si de ai tai...singura diferenta e ca noua ne creste "averea virtuala"...nu ca am avea ce face cu ea :)

De "amorezii" mei, poti discuta si cu sotul meu nici o problema, dar simt o "urma" de invidie? :rolleyes:
invidie? incep sa cred ca ai o problema...te crezi dorita de toata lumea de pe L7...deja vad semne ale complexului "Elena din Troia"... :D
sunt imun la "farmecele" tale...ma apara amazoanele H.K....bebev, Arttena, DANII :rolleyes: (as spune mai multe dar ma taie cretu)

tu citesti ce scri? daca nu le-au acceptat cand aveau toate sansele sa continue acest joc si mai ales aveau sate, crezi ca le-ar accepta acum? :D
carmen ai grija se vad noptile nedormite...cretu se referea ca nu or sa mai vada nici o invitatie de acum incolo...dar asa esti tu...te prinzi mai greu ;)

@big ox - FELICITARI!

georgeeee...ziceai ca sunt eu parasutist?
jaby am vrut sa te ascund in sifonier...dar era deja cata acolo...cica astepta autobuzu' :rolleyes:

..... Cei care am ramas, vezi bine, suntem inca aici :). Si aici vom fi mereu. Cu 116, sau 1.116.000 puncte.. asta este ceva total relativ :)
:D ce amuzant esti ... cu 116 puncte vei fi la margine nu acolo unde esti acum ;)...si poti sa o iei de la capat pana se inchide L7...deci nu vei fi aici mereu :p

o informatie pentru toata lumea...primii nobili in razboiul cu GVL mi i-a rupt dacrom...nu carmen :p...era sitter la ovidiu303...puteti sa-l intrebati...a stai ca ovidiu nu mai e...l-a innobilat intern CarmenV :rolleyes:

esti de-a dreptul prost... dar prost rau de tot....
cata nu o lua pe urmele lui opteron...:(....e diferenta de la cer la pamant intre voi 2....asta nu inseamna ca sunt de acord cu maryus... viata amoroasa a lui carmenV chiar nu intereseaza pe nimeni...

dacrom.. eu nu mai joc pe L7, dar sincer iti spun, tu daca tii asemenea oameni in RG lasi de dorit la capitolul control asupra jucatorilor si asupra tot ce inseamna triburile.ro

cata ar insemna ca open sa dea jumatate de TSL afara :D...ca sa nu zic ca si in H.K. avem cateva uscaturi...
stiu ca tii la carmen dar asa nu o ajuti...va veni moderatorul si va face curatenie si o sa acorde cate un ban la fiecare...daca tu si boycata continuati sa comentati pe chestia asta...diverse personaje vor ajunge sa creada ca ce a scris maryus e adevarat :(

@maryus daca asa ai crezut ca te razbuni pentru jigniri ai gresit...fiecare e liber sa faca ce vrea in particular...nu este un subiect pentru forumul Triburile

si mai terminati cu postarile ca nu am timp sa va raspund la toti :D

@JustMe88 sincer nu credeam ca mi se vor adeveri predictiile asa de repede...o mica propunere pentru Regulament...ban permanent pentru orice jignire atat aici cat si in joc
 

DeletedUser25877

poi de mh carmen teai facut prea desteapta si ai trimiso la admini si esti bucuroasa acuma ataca si iami sate ca sunt pe atacabil

nu ti-am facut eu tiket, eu doar ti-am dat mesaj pe privat sa iti revizuiesti profilul... dar acum m-ai ajutat sa inteleg de unde postarile tale lipsite de orice urma de bun simt si decenta... eram singura din GVL care te asculta si incerca sa te inteleaga, dar acum, iarta-ma chiar nu mai pot, cuvantul dezamagire spune prea putin din cat as vrea sa-ti transmit
 

DeletedUser18942

nu ti-am facut eu tiket, eu doar ti-am dat mesaj pe privat sa iti revizuiesti profilul... dar acum m-ai ajutat sa inteleg de unde postarile tale lipsite de orice urma de bun simt si decenta... eram singura din GVL care te asculta si incerca sa te inteleaga, dar acum, iarta-ma chiar nu mai pot, cuvantul dezamagire spune prea putin din cat as vrea sa-ti transmit

alt cineva nu avea cine sa imi faca chestia aceasta dar numai conteaza
 

DeletedUser

Stiu ca ve-ti incerca sa ma luati peste picior, dar spre norocul meu nu sunt la fel de slaba precum "sora mea" -CarmenV.

Vorbesc foarte serios cand va rog sa-mi luati odata satele sa scap de "personajele" de pe aceasta lume, mai sunt prea putini oameni aici pt ca jocul sa mai aiba farmec.


Nu credeam ca exista atata incultura si lipsa de moralitate la oameni in toata firea, dar m-am convins ca sunteti condusi doar de orgolii puerile.
 

DeletedUser

Marius, dragule, ti-am inteles iesirile dar pe asta mai putin... spre ghinionul tau Dark Rider a reintrat pe joc si il voi ruga sa-si spuna si el parerea despre postarea ta

deja am zis ca astept pozitia lui Dark Rider si a nevestei lui, daca tu vrei.

carmenV...maryus a gresit...tu de ce ii dai apa la moara? nu este de ajuns ca a postat el asa ceva pe forum? tu chiar vrei sa continui?
chiar crezi ca ne intereseaza ce ai facut sau nu ai facut tu in particular? daca vrei sa continui telenovela cu maryus te rog sa deschizi un topic separat si sa va certati acolo...aici vorbim despre razboaie, sate, innobilari, nobili sinucigasi, lancieri ninja si alte lucruri importante

frate abia am scapat de opteron si gata ... au si aparut mostenitorii lui :(
@cata unde am jignit eu opteronu'? am fost mai rau ca de obicei dar nu l-am jignit :cool:
 

DeletedUser

alt cineva nu avea cine sa imi faca chestia aceasta dar numai conteaza

maryus ... CarmenV nu se ocupa cu de astea...sau cel putin nu se ocupa cu depunere de tickete...mai degraba l-as banui pe assad...asa poate si el sa iti ia din sate :D

in alta ordine de idei ... maryus cred ca ar trebui sa-ti ceri scuze ... in public/in privat nu conteaza ... e doar un joc fratilor ;)

revin cu o statistica de zile mari :)

edit

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: 07/09/2009 00:00:00la24/10/2009 00:25:52

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,327
Tabăra 2: 288
Diferență: 2,039

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,804,018
Tabăra 2: 2,806,677
Diferență: 19,997,341

image.php


GVL e cu "un picior in groapa"...acum sa vedem cat dureaza agonia....
felicitari boycata, Ramo...stiu ei de ce...restu' nu prea ati excelat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din pacate, marius , a fost blocat..inainte de a posta..de aia ii ia un viteaz satele acum...
asa e cu satele astea..intotdeauna gasesti un mod de a le lua...dar cica in razboi orice arma e corecta, nu ? sau nu e asa ?

dacrom, te duce capul sa te uiti pe tw stats? daca da, verifica acolo si vezi ca primele 3 sate i le am luat cand era on, chiar el a schimbat numele la sate, sunt sigur ca ti a si zis dar u esti prea pervers ca sa recunosti.

app, mariusica, eu ti am facut ticket, ce sa ti fac tata, prostia se plateste:)))

acum am vazut si postul lui sigmann, probabil perversitatea e trasatura de familie.
 

DeletedUser

citat de pe profilul lui dacrom:

OLD DHBM DOG

Area 51

Componenta: Zombi69, Aquila, Big ox, dacrom, MARYUS1990

cine se aseamana se aduna:)
 

DeletedUser

scuzele mele, domnu assad! cand scriu in viteza fac si greseli. Sunt amplificate insa de un laptop de o calitate indoielnica! insa, pentru a nu te dezamagi, si fiinca nu respecti sugestia inteligenta a lui sigmann, uite:

Ca esti beat, doi daca-ti spun,
Fugi degraba la culcare,
De esti .... (doar) cum esti acum,
Stai si scrie-n-continuare!

Iti spun domn'le parintesti,
Diferenta nu-i enorma!
Primul se mai si trezeste,
Celalalt ramane-n coma!

ei? cum va place?

bine ti-a zis big ox....deja incurci topicurile :D...tb sa postezi la RG vs GVL
ps
dublu post...din nou :(
 

DeletedUser

sigman, te oftici ca vede si lumea buna din hk ce poama e fratele tau?:)


09.09.
14:09 My Life GVL a părăsit tribul.(e vorba de GVL, acum e in RG) :)

inca odata, cine se aseamana se aduna:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

assad1 nu cred ca trebuie sa ne faci pe noi sa intelegem cine e in rg si de ce ...noi stim asta foarte bine ...si daca noi il respectam pentru faptul ca ne e prieten parerea ta / a voastra chiar nu conteaza ....voi comentati si pierdeti sate ...noi cucerim si ne vedem de ale noastre.
Dar ai dreptate sfarsitul este din ce in ce mai aproape, profitati de orice ocazie sa mai comentati si voi pe aici ...ca la 116 puncte sigur nu o sa mai puteti.
 

DeletedUser

stranger cand am zis lumea buna din hk nu m am referit la tine, am vazut cum ai ** cu carmen cand aveam forum comun, nu esti departe de marius deci chiar nu trebuia sa te simti obligat sa mi dai reply
 

DeletedUser20873

mai assad, my life GVL era de fapt shinoda...stiai ? probabil ca nu :D
a fost inactiv cateva zile..stiam ce relatii are cu Carmen , dar noi nu aveam nimic de ascuns...
iar pana la urma ..tot la vale va duceti..si moral si ca puncte si ca orice..
stii vorba aia ?
caini latra, caravana trece :D si din pacate pentru tine, noi suntem caravana ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

mai assad, my life GVL era de fapt shinoda...stiai ? probabil ca nu :D
a fost inactiv cateva zile..stiam ce relatii are cu Carmen , dar noi nu aveam nimic de ascuns...si cu tot cu spionii vostri..tot la vale va duceti..si moral si ca puncte si ca orice..
stii vorba aia ?
caini latra, caravana trece :D si din pacate pentru tine, noi suntem caravana ;)

care moral, dacrom? vi se pare moral ce faceti voi? daca da, "domnilor" ma retrag frumos pentru ca nu am ce cauta aici printre atata "moralitate"
 

DeletedUser20873

tu, assad, pune mana pe gramatica, invata despre liniuta..dupa care pomeneste de dex :D
iar tu, Carmen, ar trebui sa intelegi ca moral, inseamna aici, sa nu jignesti, sa ai un comportament decent si restul...asta pentru un membru..iar pentru un conducator, inseamna sa ai grija ca si membrii tribului sa faca la fel..
da, stiu..ce fac eu cu maryus, nu ? pentru ce a facut , va plati , in interiorul tribului.
pentru ca un conducator bun, trebuie sa isi apere membri de trib , in afara tribului..si sa ii certe in interior..asa se "spala rufele" .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus