H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20120

yupartizan...in locul tau nici nu as mai avea curajul sa comentez pe aici ;)

asa ca ciocu mic ;)
 

DeletedUser20120

Ce ma supara?!

Ma supara faptul ca jucai cu multe conturi inainte sa te lasi pe yupartizan...cresteai conturile la cateva sute de mii si dupa le inobilai de pe yupartizan ca sa fii cat mai sus in clasament.

Cand a inceput razboiul cu SH si ati inceput sa pierdeti..te-ai dat la oparte "te-ai retras" pe motiv ca nu mai ai timp si ca nu mai stiu ce pretexte, iar acum ca ai vazut ca H-ul conduce detasat pe SH ai inceut din nou sa joci pe contul milogule pentru ca doar ala ti-a mai ramas...iar acum vii aici cu gura mare si nu te mai opresti din vorbit spunand ca acum SH-ul isi ia bataie punand numa statistici pe aici...dar de ce nu faceai asta si cand tribul tau(MIT) avea razboi cu SH-ul si pierdeai razboiul nu comentai nimic pe aici.

Acum sper sa intelegi ce ma supara si sa incetezi sa o mai faci pe marele jucator.
 

DeletedUser

multumim , relaxare placuta in continuare . Nu era nevoie sa ne spui ca esti la piscina pe la tara pe undeva si ca nu ai semnal la telefon tot timpul :p.

Tu fiind "mai de la tara" nu sti ca atunci cand esti intr-o tara straina poti intra pe net doar cand prinzi wirless de la hotel(moka), sau prin baruri, in rest internetul in roaming este extrem de scump si nu merita jocul triburile atata efort...lasa-mi adresa sa iti trimit o vedere de la Rimini.

mazarica...din faptul ca ai zis ca esti la piscina si ai prins semnal la telefon, inseamna ca tu si cand esti plecat in vacanta te gandesti la triburile....

In cazul in care nu te-ai prins pana acum, nu discut cu pusti corditi care au numai avioane si tampenii in creier...tu nu esti in stare inca sa iei decizii singur, pana la 18 ani o vor face parintii tai..incearca sa faci si tu ca mine, ne vom ignora reciproc, nu de alta dar cine stie cum ma provoci de iti scriu una alta si te duci la maic-ta traumatizat sa ii povestesti ce rai sunt oamenii mari.

stelistule...ceri prea putin....poate 50k e mai rezonabil

Tu daca ai face clanta ca aici, unde trebuie, ai putea sa castiga bani frumosi...pentru recomandari contacteaza-ma pe privat...pot face o vedeta din tine...si nici prea multe toale nu iti trebuie, asa ca nu trebuie sa fi complexata.

SH ma dezamagiti:))

Nu ti-a zis nimeni pana acum ca ne lasa rece parerea ta?

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

mazarica titlul tau este deja "PENAL"...asa ca nu mai posta aici, mai mult te faci de ras :))) oricum au ajuns si colegii tai sa rada de tine, ce pretentie ai de la noi?
 

DeletedUser38860

O statistica ca vad ca numai pune nimeni :
Parte 1:
Triburi: [H], [HA-1], [HA-2]
Parte 2:
Triburi: SH, .SH., -SH-, =SH=

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 27
Diferență: 91

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,055,087
Tabăra 2: 233,946
Diferență: 821,141

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

INCA mai exista putere in aceste oase batrane .
Am ramas cam putini .

Parte 1:
Triburi: SH, +SH+, -SH-, =SH=, .SH.
Parte 2:
Triburi: H-LegA, H-MIT

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,918
Tabăra 2: 975
Diferență: 1,943

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 120
Diferență: 84

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,647,789
Tabăra 2: 7,440,860
Diferență: 11,206,929

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 330,913
Tabăra 2: 1,008,158
Diferență: 677,245

chart


Atacuri impotriva triburilor inca se fac .
 

DeletedUser20120

Heyyy... SH, cum ma lasati pe mine sa iau un sat in CENTRUL vostru?...mare greseala :))...mai ales pe mine :))
 

DeletedUser39696

ce liniste este pe forum .. dar cred ca .. pe front nu e asa liniste .. gresesc ?:D ?
 

DeletedUser

:)) ce tarei asta :))) st3l1s7ul ai noroc ca ai loat satu ala, poti face multe cu el,fal de atac si inobileaza:))
 

DeletedUser

Ma simt in deriva, trebuia sa iau 22 de sate, nu 14, e clar ca suntem in deriva....

3x Marea putere a zilei
Ai cucerit în 16.09.2011 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (12 sate)!


Parte 1:
Jucători: mazareverde
Parte 2:
Triburi: [H]

Timeframe: 16-09-2011 ora 00:00:00 - 17-09-2011 ora 00:00:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 9
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135,534
Tabăra 2: 86,891
Diferență: 48,643

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

bvo, ai luat intr-o zi si tu 15 sate de la un jucator din H..unul care cred ca era plecat sau inactiv:|
 

DeletedUser

bvo, ai luat intr-o zi si tu 15 sate de la un jucator din H..unul care cred ca era plecat sau inactiv:|

Tu sti mai bine cum e sa iei sate de la inactivi, eu nu ma pricep, eu am atacat 4 jucatori diferiti in aceeasi zi...s-au chinuit sa faca splituri, recuperari, etc...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus