ha? cont care nu imi apartine

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mai, toata abureala este la intervalul dintre logarile pe conturile tinute pe aceeasi legatura :D
Daca te loghezi de pe un cont pe altul la minut, te baneaza, daca te logezi pe un cont, apoi astepti si tu macar 30 minute -1 h pana intri pe altul nu e nici o problema, ca n-au cum sa dovedeasca cine era la PC ... :D
 

DeletedUser39777

Stiu si eu cativa .cred ca au intelegeri cu adminii de nu sunt "prinsi " niciodata=))=))


Muntii ural sunt in Romania , pot sa spuna multi ce vor eu stiu ca ei sunt acolo si asa e!


Eu nu am avut si nu am , de asta sunt asa indignat !




Uite, nu iti cunosc cazul;
Daca ti l-as cunoaste, mi-as "expune" parerea; dar din cate am inteles, tu aveai un cont de 0 puncte si unul cu 1-5 milioane de sate, sau cate avea...
Chiar daca acel cont avea 0 puncte, le dau dreptate adminilor(daca este asa cum am scris mai sus)...
1+1=2
Nu conteaza cat inseamna primul ''1'' sau al 2-lea...
Imi cer scuze daca am inteles gresit!
 

DeletedUser

Nici o jos palaria, ca se prafuieste. Nu am facut cine stie ce mare minune, si asa a fost urat din partea mea ca am intrat pe un cont strain dar curiozitatea m-a doborat :( Deci daca se poate sa revenim la subiect.. :) Chiar nu i s-a mai intamplat nimanui? Eu am verificat si contul acela apartinea cuiva din Arad si eu nu am nici o treaba cu Aradul deci e exclus sa fi fost altcineva la acel laptop. E posibil sa fie de la google chrome-ul descarcat? Sa se fi copiat cumva cookies-urile si cache-ul si restul cand a fost descarcat?
 

DeletedUser

Stiu si eu cativa .cred ca au intelegeri cu adminii de nu sunt "prinsi " niciodata=))=))
nu e vorba neaparat de intelegeri desi una dintre cele mai urate tentinde ale oamenilor este aceea de a-si proteja cunoscutii cat de mult pot . cand proxy este legal dpdv al regulilor pentru ca cica sunt 2-3-1000 care nu pot juca altfel ca nu au voie la job e si normal ca in afara de ei sa mai fie inca 3-5-10000 de multiconturi jucate lejer de pe proxy . si atunci e si normal ca nu pot fi prinsi .pe forumul asta nu poti vota la un concurs de pe proxy dar poti juca linistit de pe 2-3 conturi iar daca esti 1 obsedat rau de tot folosesti cateva servere proxy si joci pana ti se blocheaza creierul ala cat nuca de mic .
Mai, toata abureala este la intervalul dintre logarile pe conturile tinute pe aceeasi legatura :D
Daca te loghezi de pe un cont pe altul la minut, te baneaza, daca te logezi pe un cont, apoi astepti si tu macar 30 minute -1 h pana intri pe altul nu e nici o problema, ca n-au cum sa dovedeasca cine era la PC ... :D
asta e si una dintre regulile lor interne legate de legatura de net , desi o declari logarile intre conturi trebuiesc facute la intervale mai mari de 30 minute ca sa nu te arda altfel dai de belea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Mai, toata abureala este la intervalul dintre logarile pe conturile tinute pe aceeasi legatura :D
Daca te loghezi de pe un cont pe altul la minut, te baneaza, daca te logezi pe un cont, apoi astepti si tu macar 30 minute -1 h pana intri pe altul nu e nici o problema, ca n-au cum sa dovedeasca cine era la PC ... :D

Nu in toate cazurile... iti poti da seama de cine este pe cont, chiar si din tactica pe care o are...
 

DeletedUser39777

Problema ta... :p
De ce joci multi?
Oricum, cred ca aceasta tema ar trebuii inchisa...
Discutiile au deviat foarte mult de la tema/ titlul temei...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Problema ta... :p
De ce joci multi?
Oricum, cred ca aceasta tema ar trebuii inchisa...
Discutiile au deviat foarte mult de la tema/ titlul temei...

A fost acum vreo 2 ani si ceva intamplarea...tineam niste conturi la legatura si imparteam satele colegilor...si ma tot plimbam de pe unul pe altul, nah , eram si eu mic si nu stiam ca nu e voie :)))
 

DeletedUser25903

plaxex- a spus:
Uite, nu iti cunosc cazul;
Daca ti l-as cunoaste, mi-as "expune" parerea; dar din cate am inteles, tu aveai un cont de 0 puncte si unul cu 1-5 milioane de sate, sau cate avea...
Chiar daca acel cont avea 0 puncte, le dau dreptate adminilor(daca este asa cum am scris mai sus)...
1+1=2
Nu conteaza cat inseamna primul ''1'' sau al 2-lea...
Imi cer scuze daca am inteles gresit!

Nu aveam contul de 0 sate :D A fost bagata asa de admini ( dupa ce m-au banat cu ip cu nuj ce , la 2 zile ii tot intrebam de ce si au bagat si asta cu , contul de 0 sate [care nu exista].


Chevyx a spus:
desi o declari logarile intre conturi trebuiesc facute la intervale mai mari de 30 minute ca sa nu te arda altfel dai de belea .
..cu toate ca stiu ca ai dreptate nu pot fi de acord ... Daca eu ies de pe joc si pisica vine sa intre si ea sa bage atacuri de farmare , sau daca ambele conturi sunt noi fiecare ar vrea sa farmeze, corect ? Deci atat eu cat si pisica dam atacuri si intram pe cont la un interval mic (5-10 minute).. Am inteles ce sa discutat, in mare parte asa gandesc adminii dar nu cred ca e corect!
 

DeletedUser39777

Asta cu logarile...
Se poate intampla o data, de doua ori, dar nu cred ca de fiecare data cand tu intrii pe joc, pisica vine langa tine si "tipa" sa o lasi si pe ea :))
 

DeletedUser25903

plaxex- a spus:
Asta cu logarile...
Se poate intampla o data, de doua ori, dar nu cred ca de fiecare data cand tu intrii pe joc, pisica vine langa tine si "tipa" sa o lasi si pe ea

Asta e o remarca banala ... Exact asta spuneam si eu ( de fapt speram sa se inteleaga) de doua ori ,de 5 ori maxim si admini m-au incuiat. Nu mai spun faptul ca numai intr-o zi dau(dadeam ) peste 20 atacuri de farmare [20 de logari] iar pisica [contul fiind nou, necesita farmare continua] va intra si ea la randul ei tot de 20 sau mai mult ,sa farmeze si ea ]...Repet: Daca un cont e la inceput primele 2-3 luni cam asta se intampla -> farmare, farmare, farmare... nu poti sa nu iei in calcul si argumentele mele ,pentru ca eu zic ca sunt destul de adevarate(din punctul meu de vedere) si cat se poate de posibile (din punctul celor care le analizeaza) ... Deci: despre ce vorbim? Am demonstrat ca 20 sunt pe putin posibile !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26839

S-a deviat total de la subiect...

vlade felicitari..cred ca nici eu nu reuseam sa nu dau nici o comanda pe-acolo :D

nostradamos..te astept la suport..daca mai continui aici deja e sfidare la adresa noastra..inutil sa-ti zic ce poate aduce asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus