Halal jucatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am trait s-o vad si pe asta...AlanDala. adica sebica19 un "mare jucator al triburilor", inca de la inceputul lumii vorbim si colaboram si ce sa vezi a stat la cutie si acum a trimis trenulet de nobili pe mine, dar nu o sa fiu un om rau sa-i i-au cadoul bietului copil, nu o sa-i fac split, nici back-time, chiar vreau sa i-a satul pentru ca asa da dovada inca o data de lipsa lui de caracter ca de atatea ori in acest joc, un frustrat si un no-lifer. Am dominat zona, am mult mai multe trupe ca el si el asa isi arata valoarea, ca Brutus...

Data Eveniment
mai 02
04:33 AlanDala. a părăsit tribul.

Atac [0.0.1] (577|584) K55 Sebica19 :) (582|582) K55 AlanDala. astăzi la ora 07:22:44:699 2:36:29
Atac [0.0.1] (577|584) K55 Sebica19 :) (582|582) K55 AlanDala. astăzi la ora 07:22:44:799 2:36:29
Atac [0.0.1] (577|584) K55 Sebica19 :) (582|582) K55 AlanDala. astăzi la ora 07:22:44:899 2:36:29
Atac [0.0.1] (577|584) K55 Sebica19 :) (582|582) K55 AlanDala. astăzi la ora 07:22:44:999 2:36:29



De jos in sus...



AlanDala. în data de 01.05. la ora 20:08
nu cred ca are nimeni de pe server ferma asa mare si trupe ca tine :) bv
hai Dai inceput nou în data de 01.05. la ora 19:58
Comandă de construcţie Durată * Terminare Întrerupere
Fermă(Nivelul 28) 7:53:15 (Înjumătăţire) mâine la ora 03:51:42 întrerupe
AlanDala. în data de 01.05. la ora 14:40
oooo...frumos :)
hai Dai inceput nou în data de 01.05. la ora 14:36
Ai acaparat deja 3.855.360 resurse!
3650 topori, 1950 cai 120 berbeci, 8 taleri
acum strang sa dau ferma 28 apoi mai bat 2 taleri si fac 4 nobili....intre timp trupele merg non-stop
AlanDala. în data de 01.05. la ora 14:34
Ai acaparat deja 3.169.883 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!
dap.stau sa fac tren.am ridicat atelierul la 15 sa pot face catap calumea..
tu cum stai?
AlanDala. în data de 26.04. la ora 21:57
ciao...nu stiam ce sa fac cu resursele...acum cand am surplus mai bat cate un taler si astep sa creasca cineva...de preferat inspe margine sau inspre nord
hai Dai inceput nou în data de 26.04. la ora 20:14
felicitari pt curte...ai ceva in vizor?sau faci trenulet si astepti sa creasca astia?
AlanDala. în data de 25.04. la ora 19:48
Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat deja 1.498.257 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!
hai Dai inceput nou în data de 25.04. la ora 19:20
Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat deja 1.667.087 resurse!
tu?
AlanDala. în data de 16.04. la ora 15:34
ti-am zis de acum cateva zile ca prefer sa colaboram...sate sunt destule
hai Dai inceput nou în data de 16.04. la ora 15:20
am mai patit sa am asa numiti "prieteni" care au stat la adapost si apoi m-au atacat, ceva jalnic si patetic...persoane fara scrupule si in viata reala:)
Asa ca vreau sa-mi zici sincer cum te tratez si de ce parte a baricadei esti
AlanDala. în data de 16.04. la ora 15:18
stai linistit ca am pe cine ataca...nu sunt asa de buna pt tine
AlanDala. în data de 16.04. la ora 14:42
ti-am zis ca putem colabora i daca nu suntem in acelas trib :)



R-A - AlanDala. astăzi la ora 04:27Mulţumesc Citat
Din fericire am aflat din timp ca colegul hai dai inceput nou pregatea nobilii pt mine.Urma sa fiu concediata si innobilata cand era gata trenuletul.Nu pot juca alaturi de astfel de "colegi".Bafta celorlalti care nu faceau parte ddin complot!
 

DeletedUser

Facandu-i un „cadou” crezi ca-l opresti din astfel de prostii?
 

DeletedUser39522

poate omul avea propriile lui temeri dar daca esti om iti pastrezi cuvantul, indiferent de cine pe cine cucerea ala care o facea nu avea cuvant...
daca si lua satul cred ca facea un ranjet bolnav si se batea cu pumnii in piept ca el e cel mai bun...
astia sunt jucatorii, nu mai e cum era odata, chiar si noobi jocul parca era mai placut...
 

DeletedUser42593

misule...dezimformezi prea mult
spune'le totusi la oameni care erau gandurile tale inainte de a actiona sebica...
nu veni cu astfel de scenarii...la fel ai facut si pe ro30 si te-am executat
tu nu o sa mai ai viata pe jocul asta atata timp cat eu o sa joc pe aceeasi lume cu tine...
provoci certuri,instabilitate zonala in ceea ce te priveste si minti cu nerusinare...
toata lumea te cunoaste ce iti poate pielea,nu veni cu astfel de cuvinte pe aici mai mai sa te creada lumea...
noi care stim si traim cu realitatea nu o sa dam crezare unor astfel de specimente ca tine
esti in lumea ta,bravo,te consideri cel mai bun,dar nu este asa,sunt zeci de alti jucatori care sunt mult mai buni ca si tine din toate punctele de vedere,si aia sunt spre deosebire de tine jucatori de echipa,cu caracter...
vezi'ti acum de farmat la marginea hartii
 

DeletedUser39099

Va mai amintiti de mine? Cel mai bun jucator de pe server...ce sebica si dj misu? Eu sunt suprem! :rolleyes:
 

DeletedUser

misule...dezimformezi prea mult
spune'le totusi la oameni care erau gandurile tale inainte de a actiona sebica...
nu veni cu astfel de scenarii...la fel ai facut si pe ro30 si te-am executat
tu nu o sa mai ai viata pe jocul asta atata timp cat eu o sa joc pe aceeasi lume cu tine...
provoci certuri,instabilitate zonala in ceea ce te priveste si minti cu nerusinare...
toata lumea te cunoaste ce iti poate pielea,nu veni cu astfel de cuvinte pe aici mai mai sa te creada lumea...
noi care stim si traim cu realitatea nu o sa dam crezare unor astfel de specimente ca tine
esti in lumea ta,bravo,te consideri cel mai bun,dar nu este asa,sunt zeci de alti jucatori care sunt mult mai buni ca si tine din toate punctele de vedere,si aia sunt spre deosebire de tine jucatori de echipa,cu caracter...
vezi'ti acum de farmat la marginea hartii

eu nu aveam nici un gand, daca vroiam satul de mult era la margine AlanDala, puteam sa scot curtea sau trenuletul de mult, dar am mers pe incredere, eu nu am fost misel cum esti tu, tu asa joci de cateva lumi incoace te stie toata lumea ca esti instabil psihic, si pe clasica ai inobilat intern si pe alte lumi, tu doar asa sti sa joci...sa nu uitam ce trupe aveam eu ce trupe aveai tu, ce sat aveam eu ce sat aveai tu, resurse farmate, tot...stiu ca te roade invidia, sunt multi mai buni ca mine pe acest joc eu ma bucur doar ca sunt mai bun ca tine si am demonstrat asta pe 33 la toate capitolele, doar lipsa de caracter si faptul ca te-ai injosit te-a facut sa iei satul, si bine inteles acordul meu, puteam sa-ti fac felul chiar si cu tren pe mine, esti penibil, du-te si jaca solitaire poate acolo castigi si tu ca in rest iti dau lectii la orice capitol si te las sa alegi orice joc si iti garantez ca te bat, dar facem frumos, record si punem pe net sa vada si lumea...stie toata lumea cine esti, eu mereu mi-am ajutat colegii si am jucat cu demnitate, nu am intors niciodata armele impotriva prietenilor, tu asa esti si in viata reala un frustrata fara prieteni, instabil psihic. Bucura-te de sat, ti-am lasat placerea sa devi penibil, dar nu-ti pasa si nu realizezi cat de josnic esti. Paste fericit!
 

DeletedUser40097

AlanDala. nu este sebica .

sebica avea 5k topoare si 2,8k cai in stadiu asta al jocului .


misule esti un nub !
 

DeletedUser

AlanDala. nu este sebica .

sebica avea 5k topoare si 2,8k cai in stadiu asta al jocului .


misule esti un nub !


vezi sebica ca iei ban si pe contul asta...ti-ai demonstrat caracterul in multe randuri, indiferent ce zic eu lumea te stie...ai master ban, de ce mai faci conturi pe extern?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus