Harti avansate ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

K72 este dominat in proportie de 57,9% de catre tribul Maya.Acesta este tribul care isi domina cel mai autoritar continentul pe care se afla.Nu stiu cand s-a infintat tribul dar deja sa domine peste 50% din continent e ceva,nu?
 

DeletedUser8607

pai is dominainti ca doar ei is acolo, doar 1/4 din continent e umplut.
 

DeletedUser523

Lista de rang a triburilor de pe continent 72
Rang Numele tribului Puncte Sate
1 Maya 40.472 62
2 *E*L* 4.651 10
3 gemina 2.679 6
4 K72 1.701 6
5 GhR~A 1.569 4
6 @BD@ 1.566 1
7 YKZELF 1.552 4
8 DoA 1.315 1
9 WaRooM 1.282 6
10 TSL-A 1.146 1
11 RAPID 946 3
12 S-H-O 915 5
13 TNT 908 2
14 CMR 884 3
15 SACRED 638 2
16 VN 616 1
17 p?c 530 2
18 I.A.D 465 1
19 TkW 383 2
20 AoDk 352 1

Cam asta e situatia pe acolo.oricum au un departament de recrutare foarte bun daca au reusit sa convinga majoritatea locuitorilor k72 sa vina la ei.Acest lucru il putea face foarte bine si alt trib dar nu au facut-o...
 

DeletedUser523

Din ceea ce am vazut, pe toate continentele e bataie mare pe barbari:EEK:chiar si in centru e plin de barbari.Nu e deloc inghesuiala de pe lumile de inceput ale .ro.Aici ca sa-ti vizitezi vecinul ai nevoie de cai puternici, in stare sa faca lungul drum dus intors iar de barbari nu ai loc sa te misti:d
 

DeletedUser

Usor usor incepem si noi sa aparem pe harti. Oricum, felicitari celui care se ocupa de harti, se vad foarte clar triburile si jucatorii.
 

DeletedUser

topnoblers.png


ce s-a intamplat cu Habarnistii? au dat chix

exact..au dat chix la cativa jucatori din zona :)

Side 1:
Tribes: Habar
Players:

Side 2:
Tribes: ~END~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 1
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185,539
Tabăra 2: 9,202
Diferență: 176,337

image.php


deci...
care e faza, se dizolva sau revine pe locul 1?
apropos pacat de unitatea de care au dat dovada pana acum :(

si o dovada de unitate..
 

DeletedUser

bravo! hai ca va asteptam cu drag revenirea, ca ma trage curentu' fara voi aproape
 

DeletedUser

daca Teuton este aproape de desfiintare...puteti trece la harti avansate familia TBKM cu rosu?...nu de alta , dar imi place culoarea , ar parea ca suntem dusmanii tutror :))
 

DeletedUser

nu ti se pare ca te umfl in pene aiurea?...care dusmanii tuturor?cate razboaie cu triburi bune aveti?...mai ai dracu decat spor nu aveti cum sa fiti :)

in afara de THS,cu ce alt trib "mare" va bateti?
 

DeletedUser

avem momentan doar cu familiaTHS ,dar am mai avut si cu alte triburi pe care le-am anihilat...de curozitate , tu prin ce trib iti faci veacul?...
 

DeletedUser

ungure nu te ai lasat ma?vezi ca vine trenu din galati :)))

din pacate,nu m-am lasat ma lexy...

avem momentan doar cu familiaTHS ,dar am mai avut si cu alte triburi pe care le-am anihilat...de curozitate , tu prin ce trib iti faci veacul?...

ca sa iti raspund la curiozitate...fac parte din cel mai "urat" trib de pe l17,marele,fenomenalu,incredibilul,unicul,mirificul tribul Spor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din pacate,nu m-am lasat ma lexy...



ca sa iti raspund la curiozitate...fac parte din cel mai "urat" trib de pe l17,marele,fenomenalu,incredibilul,unicul,mirificul tribul Spor

atunci spor la fuziuni inainte.....ca doar cu asta v-ati remarcat in ultima vreme..
 

DeletedUser

daca Teuton este aproape de desfiintare...puteti trece la harti avansate familia TBKM cu rosu?...nu de alta , dar imi place culoarea , ar parea ca suntem dusmanii tutror :))

mai intai sa se dizolve teutonii si pe urma schimbam culorile
de tinut minte TBKM rezerva culoarea rosu :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus