Harti L14

DeletedUser

Imi pare rau de calitatea proasta, dar nu imi merge tw++ :(,am sa incerc sa rezolv problema si sa vin cu harti mai bune :D

Top 5 Triburi (6.06.2009)

gfdgfdgfdgdfg.png
 

DeletedUser

Care face o alta Harta... pe noi ne-a pus roz.. si ma ustura ochii si nu vad bine...
 

DeletedUser

map.php



Triburile care vor conta in viitor

Rosu=[SFH]
Albastru=PR.
Verde=GOD
Galben=~FR~
Alb=Avans
 

DeletedUser23305

am facut o harta ..da de scris sa stiti cine sunt triburile va da-ti seama voi !!

Harta Top 16

map.php
 

DeletedUser

Un top 5 cu dedicaţie de la mine :D

39480637.png


Legendă:

[SFH] - Scream From Hell
DS! - Dead Silence
PR. - Pitzi-Goi Ragusiti
GOD - GODlike
Hools - Hooligans

:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

imi place asezarea SFh si Pr.. parca ar vrea sa cucereasca toata harta:))
 

DeletedUser8343

Mai usor cu spamul ca ...data viitoare cand va mai abateti de la regulament..incepem sanctiunile!
 

DeletedUser

ON TOPIC: stie careva cum sa faca noul tw++ sa aiba si lumea 14 pe triburile.ro ? (ca sa pot face niste harti mai faine :D)
OFF TOPIC: "imi place asezarea SFh si Pr.. parca ar vrea sa cucereasca toata harta" asta pt ca si ele au casa lor!:(, PASTAIA, teai prins? :D
OFF TOPIC2: "Mai usor cu spamul ca ...data viitoare cand va mai abateti de la regulament..incepem sanctiunile!" hai meei ingerasa nu fi rea :D suntem ON TOPIC,discutam de mape :D
 

DeletedUser

God fiind ? Pe ce lume au mai jucat ? Vad ca toata lumea ii baga in harta .
 

DeletedUser

Sunt chiar langa noi , am si eu 1 langa mine , sa vedem ce-o iesii .
 

DeletedUser

raz4cs.. faptul ca GOD nusi face reclama sau nare jucatori foarte cunoscuti asta nui face sa fie slabi :) timpul va hotari care trib e bun si care e de duzina

pana una alta nu ma asteptam sa fie asa multe triburi cu renume pe lumea asta ; si aici enumar ~FR~ , PR. , DS! , TigerS , [SFH] , etc
 

DeletedUser

GOD au ceva jucatori buni de pe L6 ;) dar in legatura cu faza aia..ca rAz4cs o sa aiba probleme cu ala din GOD..nu prea cred :D ca is mai multi "skin`osi" pe acolo :D
 
Sus