Harti L14

DeletedUser

Nu stiu in ce directie bate vantul in panzele piratilor dar daca Dracu1a e la carma va asigur eu ca tribul se va mentine mult si bine in top 10 poate chiar va prospera mai mult.
 

DeletedUser

suntem pe 8 acum :p

O sa stea Dracul1a la carma,dar mai tin si eu putin cu mana de ea,nu numai el :))))
 

DeletedUser

eu prefer sa mai iau niste sate sa mai creasca tribul decat sa mai dau invitatii...
 

DeletedUser

eu as prefera sa se formeze un trib unit si o echipa decat multe puncte, sate sau un loc cat mai sus in clasamant ... frumusetea unui joc uneori nu o poti avea doar castigand acea competitie! multi alearga dupa locurile fruntase si uita de omenie sau onoare, nu mai zic de respect!
 

DeletedUser20143

mai frumos e cand formezi un trib unit ,o familie cum zic unii, si ai si puncte si un loc fruntas..
 

DeletedUser

eu as prefera sa se formeze un trib unit si o echipa decat multe puncte, sate sau un loc cat mai sus in clasamant ... Frumusetea unui joc uneori nu o poti avea doar castigand acea competitie! Multi alearga dupa locurile fruntase si uita de omenie sau onoare, nu mai zic de respect!



respectele mele ai dreptate in totalitate :)
 

DeletedUser

eu as prefera sa se formeze un trib unit si o echipa decat multe puncte, sate sau un loc cat mai sus in clasamant ... frumusetea unui joc uneori nu o poti avea doar castigand acea competitie! multi alearga dupa locurile fruntase si uita de omenie sau onoare, nu mai zic de respect!

cum suntem noi asa:D
Aici ai mare dreptate;)
 

DeletedUser

tribul pozitionat in sudul sfarcului drept va face LEGEA!


mapcopy.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

L14 se joaca inca nimeni nu e castigator si nu va fi decat atunci cand castiga aproximativ un sfert din harta, pana atunci spor la joaca, si nu uitati ca este un joc, de aceea trebuie sa ne jucam si sa ne distram.


Daca ar fi sa ne jucam putin cu imaginatia noastra daca am reusi sa adunam la un loc cei mai buni 50 de jucatori de pe l14, si nu cei 50 cu punctajul cel mai bun, ci jucatorii vechi din joc, si ar putea fi stapaniti toti de catre un singur jucator, cred ca ar fi o surpriza pentru toti ce veti vedea.;)
 

DeletedUser

L14 se joaca inca nimeni nu e castigator si nu va fi decat atunci cand castiga aproximativ un sfert din harta, pana atunci spor la joaca, si nu uitati ca este un joc, de aceea trebuie sa ne jucam si sa ne distram.


Daca ar fi sa ne jucam putin cu imaginatia noastra daca am reusi sa adunam la un loc cei mai buni 50 de jucatori de pe l14, si nu cei 50 cu punctajul cel mai bun, ci jucatorii vechi din joc, si ar putea fi stapaniti toti de catre un singur jucator, cred ca ar fi o surpriza pentru toti ce veti vedea.;)

Cred ca ar fi un dezastru sincer sa fiu. Un trib bun nu are nevoie de cei mai buni jucatori ci de cel mai bun joc de echipa si de multa distractie si interactiune intre jucatori.
 

DeletedUser

TSF - rosu
C-I-R - mov
Circ - verde inchis
~Fr~ - albastru deschis
*TSF* - verde deschis
GOD - galben
RAI - alb
SH - maro
KNIGHT - orange
LegioN - rosu deschis
CIR-X - albastru inchis

map.php
 
Sus