Harti Lumea 8

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

:))....probabil in urmatoarea saptamana....devin iritati baietii ....:cool::cool:
 

DeletedUser

Cartite? ma.. eu nu vad.. cred ca tu ai.. vreo 50 de echipe.. prin nebunu :D
 

DeletedUser

Pai normal... doar nu crezi ca putem sa va innobilam pe toti deodata.. asa.. pe rand... pana gasim cartita cu cartita...
 

DeletedUser14376

si deja suntem off-topic si nu am chef sa primesc din nou avertisment...
 

DeletedUser14376

si de ce ai mai citat pentru a face afirmatia asta...?? nu vad nici o legatura intre citat si afirmatie....iar despre multi-account...nu mai ziceti de noi...ca nici voi nu sunteti departe

cat despre postari imi cer scuze..dar dupa cum vedeti sunt provocat..si nu pot sa nu zic nimic...
 

DeletedUser3357

si de ce ai mai citat pentru a face afirmatia asta...?? nu vad nici o legatura intre citat si afirmatie....iar despre multi-account...nu mai ziceti de noi...ca nici voi nu sunteti departe

cat despre postari imi cer scuze..dar dupa cum vedeti sunt provocat..si nu pot sa nu zic nimic...

e bine ca recunoasteti si voi si ei.
be FAIR PLAY
 

DeletedUser

si de ce ai mai citat pentru a face afirmatia asta...?? nu vad nici o legatura intre citat si afirmatie....iar despre multi-account...nu mai ziceti de noi...ca nici voi nu sunteti departe

cat despre postari imi cer scuze..dar dupa cum vedeti sunt provocat..si nu pot sa nu zic nimic...


:eek: multi?? Triple iti zic eu :D
 

DeletedUser15142

Pt mn Primul si ultimul trib in care voi fi Este ~Angel Suntem Primii pe k 34


:D :D Suntem cei mai buni (pe k 34)
 

DeletedUser

~ANGEL =trib de noobi...era unu de 3,5k cu ferma la14=1800trupe(pt cladiri numai)....cand il atacm iati mai dat sprijin :( va terminam cate 300lanci si spade acolo la fiecare atac cu zidu 0 era fain.....
 

DeletedUser

~ANGEL =trib de noobi...era unu de 3,5k cu ferma la14=1800trupe(pt cladiri numai)....cand il atacm iati mai dat sprijin :( va terminam cate 300lanci si spade acolo la fiecare atac cu zidu 0 era fain.....
au dat început nou :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus