Harti

  • Autor subiect DeletedUser43917
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Aglomeratie mare de tot. O sa fie foarte plictisitor pentru triburile care au intrat cu preinregistrare. Altii si-au dat seama si au dat inceput nou, insa au lasat o sumedenie de barbare unde au fost initial.
O sa fie destul de urat pentru triburile din centru. Vedem asta peste vreo 1 luna jumate, 2 luni, cand nu vor avea ce sa innobileze. Mai e si lume cu biserica, unde tre' sa joci oarecum grupat. Salturile nu sunt chiar cel mai eficient mod de a juca aici.
 

DeletedUser2821

Plictisitor? Pai mi se pare cel mai misto ca te bati cu toata lumea, asta e scopul.
 
Scor reacție
209
Aglomeratie mare de tot. O sa fie foarte plictisitor pentru triburile care au intrat cu preinregistrare. Altii si-au dat seama si au dat inceput nou, insa au lasat o sumedenie de barbare unde au fost initial.
O sa fie destul de urat pentru triburile din centru. Vedem asta peste vreo 1 luna jumate, 2 luni, cand nu vor avea ce sa innobileze. Mai e si lume cu biserica, unde tre' sa joci oarecum grupat. Salturile nu sunt chiar cel mai eficient mod de a juca aici.

La noi te referi :). Inevitabil va fi bine :)).
 

DeletedUser2821

Pai cand esti inconjurat poti da in toate directiile,nu e mare filozofie sa ajungem toti la granita si in centru sa avem un nucleu.. :)
 

DeletedUser29445

Si internele pot crea probleme! Sprijinim barbarele si tot avem cu cine sa ne batem.
 

DeletedUser39475

Mai, alta e politica ta, o cunosc eu destul de bine. :)
Insa, lasa, e bine ce spui tu acum, tribul Woc rupe pe toata lumea. :D
Si vrei sa spui ca la lume cu biserica, la primele innobilari faceti salturi de ore bune, sa aveti o granita si sa ramaneti cu nucleul? O sa pierdeti destul de mult timp, care e foarte valoros.
 
Scor reacție
209
Cristi, Ibidem daca a ramas in centru pe 32 n-a avut parte de actiune? Sau n-au avut jucatorii ce sate sa ia? Tot ingramaditi erau si tot lume cu biserica era. Pe 34 THOR ar fi alt trib care a decis sa ramana in centru si jucatorii au parte de multa distractie ;).

Pe parcurs o sa mai pierdem din jucatori si o sa fim ceva mai aerisiti. In margine zic ca am fi avut o misiune mult prea usoara. Trebuie sa-ti calesti jucatorii in razboaie adevarate daca ai pretentii sa inchizi lumea, desi e mult prea devreme sa vorbim de asa ceva.

Iti dau un exemplu concret de pe unde am mai jucat si inchei. w66, tribul http://www.twstats.com/en66/index.php?page=tribe&id=1152. Au intrat cu o zi sau doua mai tarziu, evitand centrul hartii. Le-a mers tare bine innobiland toti noobetii pe la margine si au ajuns repede in top. Asta pana cand cei din centru, tribul ZIPS(caliti prin destule razboaie de lunga durata) au ajuns la granita cu ei. Nu stiu daca au ajuns sa le dea si al 3-lea organizat dar cert e ca aia erau asa de morcoviti incat s-au predat. De ce? Multi jucatori erau praf, crescuti cu sate cedate sau pe spatele noobilor de la margine. Am avut 12 sate acolo si imi aduc aminte ca unu care mai tarziu a ajuns mare jucator prin ZIPS se ruga de mine sa-l las in pace, el care avea vreo 300k :)).

Ai dat de OR pe 30 cand erai in SR. Aia dupa cateva sate pierdute in favoarea voastra s-au desfiintat. Si era trib de locul 7.

Ce conteaza e ca avem o conducere buna si jucatori cu chef de joaca. Restul sunt detalii nesemnificative, exceptand acei spioni din CIRC :)).
 

DeletedUser

Mare dilema a lumii 35 :Cati spionii au Circurile!!!! Gandeste-te ca e posibil ca intrun trib sa fie si 7-10 spioni bagati.Din greseala bagati, nu din alte cauze.O fi uitat omul in ce trib are sau nu spion bagat.Asta in cazul in care Imparatul Clovnilor nu are cumva o agenda cu numele de cod ale spionilor.Ar fi fraier sa nu le dea nume de cod,ca de exemplu James Bond 1,2,3,4,5,6.........1001,1002.....001,002...006 .....pwahahahahahaha
 

DeletedUser

In primul post, cel putin eu acolo le vad. :rolleyes:
Interesanta harta, mare agolmeratie in centru.
 

DeletedUser8140

si destul de sarac populata, nu-i de mirare la ce viteza are
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Mare dilema a lumii 35 :Cati spionii au Circurile!!!! Gandeste-te ca e posibil ca intrun trib sa fie si 7-10 spioni bagati.Din greseala bagati, nu din alte cauze.O fi uitat omul in ce trib are sau nu spion bagat.Asta in cazul in care Imparatul Clovnilor nu are cumva o agenda cu numele de cod ale spionilor.Ar fi fraier sa nu le dea nume de cod,ca de exemplu James Bond 1,2,3,4,5,6.........1001,1002.....001,002...006 .....pwahahahahahaha

Este cam ceva de genu, Circul sunt cei care detin piata, iar celelalte triburi vin si negociaza la piata:)
 

DeletedUser

mama ce ma chinui sa vad ce-i acolo :)), inca nu am invatat ce-i ala zoom. Ar trebui daca poti sa scoti fundalul, sau sa scoti satele de barbari. Te cam induc in eroare si avand in vedere culorile folosite , unele triburi nu sunt vizibile. Nu vorbesc de al meu , care impreuna cu Ganja se mai disting (in ceea ce priveste coloritul)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus