Hell vs -=BA=-

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29126

razacule daca nu erai sprijinit aveai un sat acum de 126 de puncte. Asa ca stai cuminte in banca ta. Apropo, prietenei tale ii mai place sfecla?
 

DeletedUser

razacule daca nu erai sprijinit aveai un sat acum de 126 de puncte. Asa ca stai cuminte in banca ta. Apropo, prietenei tale ii mai place sfecla?

tu ce joc joci?..ca la mine se numeste triburile..un joc cu mai multi jucatori care joaca in echipa(din echipa mea face parte si razacu)..si vad ca te oftici ca nu faci si tu parte dintr-o echipa daca ai inceput cu jigniri :)
 

DeletedUser20143

WoW,s-au suparat copilasii..

Daca tot nu vreti sa se bage toti noobii ca mine sa comenteze despre razboi la ce ati mai deschis un topic pe forum???Bagati si voi un forum comun in triburile voastre si comentati acolo ...


@raul..sa imi mut cortul mai incolo???nu merci ...nu am cort,poti sa mi-l imprumuti pe al tau??cu tot cu caruta...

On topic...halal razboi...10-15 cuceriri in 2 zile???ma baieti,poi in cazul asta pot sa zic ca t.t.t ul duce vreo 10 razboaie zilnic.
 

DeletedUser29126

e vorba doar de ruperea aliantei, atat. Nu razboi - lupte libere.
 

DeletedUser29126

iar pt ce ai zis tu dude, nu sunt jigniri, chiar a rugat un coleg care se pricepe la poezii sa ii faca una cu sfecla pt prietena lui, pe motiv ca ii place sfecla.
 

DeletedUser29126

tu ce joc joci?..ca la mine se numeste triburile..un joc cu mai multi jucatori care joaca in echipa(din echipa mea face parte si razacu)..si vad ca te oftici ca nu faci si tu parte dintr-o echipa daca ai inceput cu jigniri :)

Daca a ajuns in echipa voastra un refugiat ca razacu, care se dadea smecher ca era protejat de atheo55, eufrosina si cafix, care acum nu mai exista, scuza-ma da..aveti o echipa pe cinste, bafta voua.
 

DeletedUser29126

Ce rau intentionat esti copilule...vrei tu neaparat sa fiu sanctionat. Adevarul doare de fiecare data. Have a nice day ;)
 

DeletedUser

lasa-i zgubi, stii cum is mucosii astia, la varsta asta isi permit cam multe
 

DeletedUser13059

sa terminat razboiul :) BA au mers in rai .. aia mari ce erau importanti .. au lasat ciocofelnderii in ba acum deci o sa atacam in rai de acum ca doar sunt refugiati :)
 

DeletedUser13059

Din moment ce aia din rai invita refugiati sa terminat razboiucu BA ca nu mai avem ce ataca asa ca se ataca in rai ca doar acolo sau dus ;)
 

DeletedUser20143

hai sa va vedem daca puteti sa le luati si astora 10-15 sate =))...


daca as deschide cate un topic pentru fiecare trib care a pierdut 10-15 sate contra ttt oare ce ar fi pe forumul asta???
 

DeletedUser

off,tank,iar iti pierzi vremea pe forum cu noobii ? mai scoate ti si tu nevasta in oras si ai grija de ala micu :|
 

DeletedUser29126

hai sa va vedem daca puteti sa le luati si astora 10-15 sate =))...


daca as deschide cate un topic pentru fiecare trib care a pierdut 10-15 sate contra ttt oare ce ar fi pe forumul asta???

Din cate stiu eu ai inceput jocul cu sat de aparare, ti-a fost frica de la inceput, a? :))
 

DeletedUser29126

Razboiul s-a terminat. Topicul se poate inchide ingerasa.
 

DeletedUser20143

Tu ai ceva cu sanctiunile astea.. Esti foarte obisnuit cu pedepsele, a?



PS: Aeriseste-te putin, deschide geamul ca e frumos afara, nu mai posta aiurea ca nu stau sa citesc toate bazaconiile tale si ale colegilor tai bagatori in seama pe topicul nostru.
Sayonara!


topicul vostru....wow,ar trebui sa se puna niste restrictii...Atarax,ce zici deschidem si noi vreo 20 de topicuri dastea cu tot felu de razboaie???cautam triburile ce au pierdut cel putin 10 sate in detrimentul TTT si postam si facem spam...eee..cum suna...20 de topicuri de spaaaaaammmm...


ps.atarax,sper sa iti iei vacanta..


on topic...razboiul nici nu a inceput..deja s-a terminat???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus