Help me

  • Autor subiect DeletedUser7985
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7985

:-?

Hmmm Am gasit pe forum asta : BlooM
Moderator

BlooM's Avatar

Adaugă data: 05.09.2007
Trimite un mesaj prin MSN către BlooM Trimite un mesaj prin Yahoo către BlooM

Vechi #2 15.03.2008, 23:07:56 Sus
Voi incerca sa ignor aluziile si sa-ti raspund.

1. Un jucator este blocat in urma verificarilor care survin unui ticket depus contra lui, sau a unei razii inoportune.
2. Atacurile trimise inainte de blocare ajung la tinta, la fel si sprijinul daca exista. Dupa blocarea acelui jucator NU se mai poate ataca acel sat.



Si din ce imi spunea un coleg care este pe retea cu mine si are sat, unu l-a atacat, si i-a trimis mesaj cel care a atacat, ca de ce iau murit toti soldatii.. si acel coleg de-al meu i-a raspuns ca a avut zid, si soldati, tinand cont ca avea la puncte 350 puncte. ala il mai ataca o data cu spioni si acel coleg de-al meu ii da mesaj ca de ce ataca iar si ala a trimis spioni, si ii da mesaj inapoi ca sa vada ce cladiri are. plus de asta ca ala care a atacat la amenintat ca daca nu intra la el in trib il va ataca si ii va cuceri satul. este ceva anormal sa obligi pe cineva care este deja intrun trib, care isi cunoaste prietenii sa il obligi sa intre in alt trib , care nu cunoaste pe nimeni acolo. din cate am citit in acea postare este posibil ca ala sa fi trimis ticket impotriva prietenului meu. deci pe dastea se merge. hmmm pai am vazut o multime de neclaritati in joc.. dar nu mai zic , ca oricum zic degeaba.. dar fie.. sper ca adminii sa faca dreptate. NU cred ca am facut nimic ilegal, desi sunt mai multe pers pe aceeasi legatura de net, si am scris la impartirea legaturii de net toti userii..
 

DeletedUser7851

NU ai voie sa postezi discutiile avute cu adminii pe prv fara acceptul lor. iti poti lua ban permanent si pt asta :)
numai prostii faci mai omule.
 

DeletedUser7985

:-s

Apoi nu era pe privat am gasit pe forum discutia si nu este toata doar o parte
 

DeletedUser431

pai tu, pana la urma, concret, ce ai facut, fratele meu? am inteles ca v-ati trecut la impartirea legaturii de internet dar v-ati sprijinit unul pe altul cu trupe, v-ati trimis resurse unul la altul?? data viitoare citeste si tu Regulile forumului si Regulile jocului si incearca sa le respecti:rolleyes:
 

DeletedUser7985

.

Suntem mai multe persoane, ne-am trecut la impartirea legaturii de net ( daca te treci cu o pers la impartirea legaturii de net nu ai cum sa trimiti resurse, armata, etc) si ni sau incuiat conturile.
 

DeletedUser431

Reguli Joc a spus:
Jucătorilor care folosesc aceeaşi legătură de internet nu le este admis să sprijine sau să livreze un al treilea jucător care nu foloseşte aceeaşi legătură de internet.
Jucătorii cu o legătură comună de internet nu au voie să atace acelaşi jucător.
Trimiterea de materii prime şi trupe de ajutor, unui jucător de vacanţă care joacă ca locţiitor a unui jucător în aceeaşi casă, este interzisă.

inseamna ca ati incalcat una din regulile astea sau unul din voi nu i-a trecut pe ceilalti...sau nu v-ati trecut toti la impartire???

altceva nu-mi dau seama de ce v-ar fi inchis conturile...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus