Heroes of Might and Magic III - pentu nostalgici

DeletedUser

As juca si eu heroes... dar vad ca mai mult se vorbeste decat se joaca pe aici...
 

DeletedUser

mai fratilor, stiti cum....dati drumu!
Cred ca voi face o a doua retea pt cei care nu au incaput. Incercati, totusi, in momentul in care intrati in joc, sa stabiliti niste reguli, de comun acord. nu dati imediat "start".

Chestii de genul:
marimea hartii
under-no underground
echipe/fara echipe
timpul disponibil (nelimitat-30 sec)
harta cu apa/fara

si cel mai important...anuntati cand iesiti. In cazul in care nu va pica netul, e foarte neplacut sa dispareti deodata din joc.
 

DeletedUser

a cazut calculatorul.
ce sa fac?
si eu am cazut.
dupa el.
am pierdut niste sate pe l4
asta-i.
ai solutii?
 

DeletedUser

lol...nu mai stiu sa fi jucat cu tine.

No, tocmai aia e ideea. In cazul in care vreti sa iesiti (cu exceptia cazului in care cade netul/moare calculatorul) va rog anuntati.

si imi pare rau ca ai patit-o cand erai atacat. Stiu cum e :(
 

DeletedUser523

Am intrat si eu!!Acum ma uit sa vad cu ce se mananca.Pare foarte interesant
 

DeletedUser523

Pune-ma pe lista!:cool:doar sa-mi trimiti hamaci din nou ca nu-l mai am ;) dar ** noi in privat despre asta...
ti-ai rezolvat problemele cu netul:confused::p
 

DeletedUser2821

SI eu vreau :)
Sa vad daca michelle le stie comparativ cu alti desi stiu ca o sa ies primnul de pe harta asta e :))
Dau inceput noU :))))
 

DeletedUser

Joc si eu... Daca nu apare ceva neprevazut pana atunci puteti conta si pe mine ;)
 

DeletedUser8950

am jucat jocul mai demult...putin desigur...dar acuma am inceput sa/l rejoc...mater nu ma inveti si pe mine sa joc :p ?
 

DeletedUser

mistocarule....nu sunt exemplu de jucator de heroes. :D hai in runda de duminica seara. Last one to stand wins
 
Sus