~HL~ vs AKI

DeletedUser

Razboiul va fi lung, pana la urma aki vor fi coplesiti numeric.

un razboi lung ne avantajeaza numai pe noi :)


multi fac misto ca avem academia trib mamut, astia micii iau sate.
si fiind multi trimit sprijin in granita.

1000 insi sa trimita fiecare numai 500 sulite si se aduna :))
 

DeletedUser

Razboiul va fi lung, pana la urma aki vor fi coplesiti numeric.

un razboi lung ne avantajeaza numai pe noi :)

Asta in cazul in care va veti lupta numai cu cei din AKI ,nu este exclus sa mai apara triburi care sa se alature de o parte sau e alta :).
 

DeletedUser

salws

fain,fain baga acolo tare pe texas si rupei :) sau tu joci OMAHA ori 5draw?
 

DeletedUser

eu propun ca ultimii 2 interlocutori sa fie banati pt ca par analfabeti si nu se intelege mesajul pe care vor sa-l transmita:D

yep...another happy day for me:D
 

DeletedUser

si tu ca vorbesti alta limba

da dar eu pot sa vorbesc 3 limbi chiar si baut pe cand tu ai nevoie de caine sa ** o limba straina ,ca sa nu vorbim de limba materna pe care o tratezi ca o ciorba de fasole

P.S. ma rog sa continui discutia pt ca-s in chef de d astea:D
 

DeletedUser5673

ca am ceva greseli de exprimare u e problema
de acolo pana la analfabet e drum lung
 

DeletedUser

bine hai ca-mi vine sa cad de pe scaun ......iti raspund maine daca ai vreo replica inteligenta...sper sa o gandesti bine,nu te grabi...buh-bye
 

DeletedUser

eu propun ca ultimii 2 interlocutori sa fie banati pt ca par analfabeti si nu se intelege mesajul pe care vor sa-l transmita:D

yep...another happy day for me:D

Ea a vorbit in engleza omule si engleza corecta daca atata te-ar duce capu greseli de exprimare se fac dar nici chiar ca tine....
 

DeletedUser

salws

eu propun ca ultimii 2 interlocutori sa fie banati pt ca par analfabeti si nu se intelege mesajul pe care vor sa-l transmita:D

yep...another happy day for me:D

eu as propune ca tu sa nu mai postezi in aceasta sectiune :rolleyes: "another happy day for me" nu am inteles ce vrei sa zici cu afrimatia asta?
 
Sus