~HL~ vs AKI

DeletedUser

nu prea sunt asemanari intre cele doua cazuri...
In alta ordine de idei, si [de exemplu] JVCWAR va ramane in istoria L1... Totul este cum va ramane in amintirea celor care-si vor aduce aminte...
 

DeletedUser3366

cine sunt aia..ca eu nu am auzit de ei...

ideea e ca isi vor aminti cei ce au avut de-a face cu tribul respectiv..dar pt restul este egal cu 0
 

DeletedUser

Mai era un trib , Deadly parca - acum ai lor membri au devenit din razboinici "taleri men's" prin alte triburi :)

Cum le stii tu pe toate :)
Noroc ca faci si dregi tu acolo la tine si iei sate de la inamici pe banda rulanta
78.gif
,mai salvezi din imaginea lumii 1 ;)
 

DeletedUser

doar hl mai exista..celelalte triburi au disparut in neant...

vorbind acum doar pentru AKI, tin sa subliniez ca nu HL i-a adus disparitia...

Aki a demonstrat cu varf si indesat ce avea de demonstrat. Nu mai avem timp pentru joaca, altfel demonstra si pe mai departe... si cine stie, poate ca HL nu mai supravietuia inca unui razboi... ;)
 

DeletedUser

scuze zeitate...dar din toate razboaiele purtate pana acum...doar hl mai exista..celelalte triburi au disparut in neant...si pana l urma tribul ce exista conteaza nu ce a fost...

politzotto, iti dai seama ca pe danr l'am intrebat altceva. :)

Ati pierdut 3 razboaie, fapt mascat de aducerea continua de noi jucatori si infiintarea de noi academii.. ~LEON~ din decembrie 2007, INDIA, UNITED s.a.m.d. ;)
 

DeletedUser3366

nu spun ca aki nu a jucat bine...dar e ca si in fotbal...joci tot jocul bine si la final primesti gol...cine a castigat?tu sau adversarul?cine a luat cele 3 puncte?
 

DeletedUser

nu spun ca aki nu a jucat bine...dar e ca si in fotbal...joci tot jocul bine si la final primesti gol...cine a castigat?tu sau adversarul?cine a luat cele 3 puncte?

Cel care a dat mai multe goluri a castigat: Legio, Deadly si AKI. Ca echipele s'au desfiintat dupa meci, nu inseamna ca victoriile nu raman. ;)
 

DeletedUser3366

.....aaa...pai vezi ca era ** ca meciul nu era gata....ce...hl a capitulat ..nu prea cred
 

DeletedUser

Nu am pretentia ca eu fac si dreg , era doar un raspuns la "intepaturile" lui Zeitate vizavi de cat de viteji au fost AKI si Deadly si cat de slabi suntem noi

E ca si cum intr-o cursa de 3 sau 5.000 de metri , "iepurele" se considera invingator pentru ca atunci cand el a abandonat cursa era pe primul loc :)
 

DeletedUser

Nu se bucura nimeni

Intra-devar topic inutil din cauza lipsei ("decesului" )uneia din partile combatante .

Sa vedem daca peste vreo 2 luni de zile o sa isi mai aduca cineva aminte de AKI si statistica asta favorabila .

Mai era un trib , Deadly parca , care si dupa "deces" se laudau cu statisticile - acum ai lor membri au devenit din razboinici "taleri men's" prin alte triburi :)

Unii cu nostalgia si statisticile , altii cu prezentul ( asta ca tot se amintea cu ceva vreme in urma ca HL nu va ramane in istoria L1 )


Aici trebuie sa te contrazic, cand ai in fata un mar stricat intotdeauna te gandesti la marul rosu din copac
 

DeletedUser

In fine , nu cred ca are rost sa continuam , pentru ca fiecare isi sustine punctul de vedere .

Bafta multa in ce vor face de acum inainte celor care nu mai continua si mult succes nou infiintatului trib RN
 

DeletedUser

Nu am pretentia ca eu fac si dreg , era doar un raspuns la "intepaturile" lui Zeitate vizavi de cat de viteji au fost AKI si Deadly si cat de slabi suntem noi

E ca si cum intr-o cursa de 3 sau 5.000 de metri , "iepurele" se considera invingator pentru ca atunci cand el a abandonat cursa era pe primul loc :)

Din punctul meu de vedere HL a castigat si razboiul cu AKI si cel cu Deadly.Din momentul in care ei inca sunt pe harta si triburile respective nu mai exista in top20 e evident.Conteaza mai putin motivele .
Jocul e unul de anduranta, multi nu pot petrece prea mult timp in joc ,cu atat mai putin cand e vorba de razboi.
Dar de aici si pana a jigni atatia jucatori e cale lunga.Nu de alta, dar si eu am facut parte din Deadly si totusi vreau sa cred ca nu stau chiar toata ziua si bat taleri :)
 

DeletedUser

eu am dat prea multe goluri, ma doare baschetii

dar ai si primit:D
sa ma doara si pe mine baschetii?:cool:

Mai baieti si fete,daca tot abandonati macar sa'o faceti cu demnitate....mai lasati laudatul ca nu tine.Cine ramane pe harta conteaza.
Ramane sa vedem ce poate si nou infiintatul RN...care exista la noi la inamici la fel ca si AKI.
 

DeletedUser

tipic pentru voi inca nu sa stins lumina deci mai este sansa

Tu cine esti de te bagi in seama cu noi pe aici?Aaaa da,esti ala care fuge de frica razboiului dintr'un trib in altul :D
Am auzit ca acum te rogi de SOF sa te primeasca:p dar nu ai sanse....pentru ca tu vei fi inobilat de HL,sat cu sat....sti asta nu'i asa "viteazule"?:D
 

DeletedUser

Tu cine esti de te bagi in seama cu noi pe aici?Aaaa da,esti ala care fuge de frica razboiului dintr'un trib in altul :D
Am auzit ca acum te rogi de SOF sa te primeasca:p dar nu ai sanse....pentru ca tu vei fi inobilat de HL,sat cu sat....sti asta nu'i asa "viteazule"?:D

voi nu veti fi capabili sa innobilati satele parasite si spui ca innobilezi pe bubu?
dee uinde ai ideile astea marete? numai gura e de tine, daca te prindeam acum in an cand aveam timp iti luam toate satele

cine sa mai atace din HL? ai vazut ca nu mai ai adeziune, ca nimeni din hl nu mai e dispus sa mearga dupa planurile de atac ale conducerii pentru ca sunt prost intocmite ?
nu aveti cu ce, crede-ma, ati fost la un paqs de umilinta
spuneti multumesc conducerii aki ca a renuntat la joc si rugati-va sa nnu aveti razboiae pana luati satele parasite
 

DeletedUser

Daca nu as cunoaste situatia as inclina sa spun ca aveti dreptate.

Insa adevarul asa cum i l'am spus si lui kosssmin pe privat e cu totul altul....adica (asta asa ca sa stie toata lumea),se cam terminasera satele Olimp ,tinte facile contabilizate din pacate in statistica....urma sa loviti elita HL,unde stiti bine ca bateati pasul pe loc.

Pana una alta,eu nu cred manevrele cu stergerea conturilor pana nu vad ca se concretizeaza.

Nu ma intereseaza daca o faceti sau nu ,nu ma intereseaza de ce o faceti ,daca o faceti.

Conteaza ca plecati pe usa din dos spalandu'va rufele din cate se pare si pe extern.

Bafta in real life pentru ca asta conteaza cel mai mult.
Insa aici este virtual life,deci nu confundati.....aici nu pot spune decat ca cine ramane pe harta conteaza.

Daca ar fi fost posibila o statistica in care sa se fi contabilizat doar satele din front,sate cucerite greu,nu cele izolate ale fostilor olimpieni (fata de care am tot regretul si respectul) ,zeitate nu ar mai fi pus statistici zilnic,pentru ca nu ii sta in caracter sa se faca de ras singur ,desi el mereu a fost un statistics man....nu s'a putut ridica la rangul de warrior.

Gibrail este un luptator pe cinste,l'am apreciat mereu mai putin acum cand a dat cu nuca in perete cu aberatiile conform carora mi'ar fi luat satele cu cine stie cat timp in urma daca lucrurile ar fi avut o alta conjunctura.

Nu trebuie sa te lauzi fara sa si realizezi draga gib, pana una alta xena ti'a luat sate,tu nu mi'ai luat niciunul.

cine sa mai atace din HL? ai vazut ca nu mai ai adeziune, ca nimeni din hl nu mai e dispus sa mearga dupa planurile de atac ale conducerii pentru ca sunt prost intocmite ?

pai e si mai rusinos pentru tine gibraile.
daca planurile in care ti'am luat sate tie sau celor din aki au fost prost intocmite,iti inchipui ce ar fi insemnat daca erau bine facute?
din ce spui tu sa inteleg cat de slabi erati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12831

poti sa iti vezi de triburile tale ??? ca posturile tale nu numai ca ma irita pe mine dar si pe toti ;) ai aparut de o luna si iti venerezi tribul ( AKI ) , dar Gibrail spune intr-un mesaj ca isi respecta dusmanii ... tu vad ca ii provoci la ceaarta ... daia nici nu te baga in seama :)

1. eu imi vad de treburile mele! si de fapt, aici e AKI vs ~HL~, deci, eu fac parte din tribul AKI, care nu este doar un trib pt mine, ci este viata mea :p
2. numi pasa parerea ta! am intrebat pe cei din ~HL~, si daca o sa aiba ei ceva de comentat, o sa discut ku mare drag despre asta CU CEI din ~HL~... plus la asta, nam vazut pe cineva care sami zika ka mesajele mele sunt iritante :p
3. eu la fel respect dusmanii, nu stiu ce treaba ai tu aici, cu dusmanii mei.. eu nu provoc pe nimeni la cearta! vrea sa vad ce parere au dusmanii mei despre faptul ka un razboi atit de mare se sfirseste aici :rolleyes:
 

DeletedUser

felicitari kossmin....acum dai dovada de curaj nebunesc....ataci pentru ca sti ca te lasi de joc.
cat am fost in razboi nu ai cutezat.
poate e mai bine asa pentru ca iti vor ramane satele goale si le vom putea cuceri mai usor.
 

DeletedUser

draga xena... stii tu... acum ti-a venit randul ;) macar al tau a venit, ceea ce probabil o sa te faca sa spui ca ai valoare... nu?
nu erai important pana acum... de fapt, nici acum, dar nu aveam ce face si... nah...

si ti-am mai spus odata... ne-am lasat din cauza ca nu mai avem bani de premium ... vine criza peste noi...
 

DeletedUser

1. eu imi vad de treburile mele! si de fapt, aici e AKI vs ~HL~, deci, eu fac parte din tribul AKI, care nu este doar un trib pt mine, ci este viata mea :p
2. numi pasa parerea ta! am intrebat pe cei din ~HL~, si daca o sa aiba ei ceva de comentat, o sa discut ku mare drag despre asta CU CEI din ~HL~... plus la asta, nam vazut pe cineva care sami zika ka mesajele mele sunt iritante :p
3. eu la fel respect dusmanii, nu stiu ce treaba ai tu aici, cu dusmanii mei.. eu nu provoc pe nimeni la cearta! vrea sa vad ce parere au dusmanii mei despre faptul ka un razboi atit de mare se sfirseste aici :rolleyes:

te rog frumos ;) prelucreaza ca acum esti in RN si el e viata ta acum ... dupaia paote ajung in SOF-a care si aia va fi viata ta ..... get a life :) Lol ce exprimare mai ai nah..]

Singurul din AKI pe care nu-l sufar ...
 
Sus