HOPE vs. Gloria

DeletedUser

Daca tot e la moda..NOI de ce nu?:D HOPE declara razboi Gloriei..
Aaaa..probabil ca muti nu stiu cine suntem..ei bine..HOPE este un trib situat in zona K24-14 ,cu membri de toata isprava..speram sa facem o figura frumoasa , si sa dovedim ca nu ocupam degeaba locul 16..
Acestea fiind spuse , sa`nceapa razboiul!
 

DeletedUser12312

Salutare tuturor mebrilor HOPE..Sper ca nu aveti resentimente fata de ceea s-a hotarat cu privire la membrii NOI de pe aceste 2 continente..Mult succes va doresc si spor la puncte si razboaie..Si la o pozitie cat mai buna.
 

DeletedUser2821

Da ;) !
Felicitari si sper sa prindeti primavara ligi pe primul loc ! :))
 

DeletedUser12312

Eh..nici chiar pe primu loc..:p Mai lasati-ne si pe NOI pe primu..App am un sentiment ca NOI va ajunge pe primul loc destul de curand..:D
 

DeletedUser

Ioooi..:))
Ma flatati..:D
Multumim de urari..sper sa nu va dezamagim..
Momentan plecam cu sansa a 2`a dintr`o grupa cu 2 ``echipe``..sper sa facem o surpriza..;)
Meciurile din celelalte grupe se anunta incendiare..vom difuza totul pe extern..
Ce face fotbalul din oameni..:))
 

DeletedUser

show time ,stiam ca nu ma pot baza pe acest trib nou aparut hope:D
de aceea nici macar cu pna nu am fost de acord de la inceput
se adevereste
pe cine nu lasi sa moara ,nu te lasa sa traiesti
vom trai si vom vedea:)
 

DeletedUser

@fabyanna-=)) Ai fost amuzanta in postul tau..cum adica``pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti``?
Suntem in moarte clinica si NOI nu stim?
Primim donatii in sange..primitor universal..:X

Rog seriozitate!
 

DeletedUser

show time ,stiam ca nu ma pot baza pe acest trib nou aparut hope:D
de aceea nici macar cu pna nu am fost de acord de la inceput
se adevereste
pe cine nu lasi sa moara ,nu te lasa sa traiesti
vom trai si vom vedea:)

voi nu ati tinut de pna si aroganta cu care a fost acordat... lasa de dorit.
acum let`s have fun !
 

DeletedUser

haha HOPE ... ati vazut ca Gloria este condusa rau de YkzLcn ... sa va bagati si voi nu sa ii cuceriti ... sarlatani batrani ce sunteti :)) totusi sper sa ii rupeti pe cei din Gloria :) ... bft
 

DeletedUser

=))
Mi`a placut asta..nu avem front comun cu ykz..poate doar cateva sate..dar nu foarte mult..NU acesta este motivul pt.care atacam..
 

DeletedUser

bafta multa, Hope! sunt printre voi cativa oameni adevarati pe care a fost o onoare sa ii cunosc si cu care sper sa avem mai departe o relatie grozava :rolleyes: si cum se spune pe la noi prin crazy... folositi constructiv bocancul!!!
 

DeletedUser

Eheee..vom vedea cat de bine se potriveste pantoful nostru in fundul lor..sau invers..never know..:D
Multa bafta si voua Crazy..
Peseu..am auzit ca Gloria vor sa va ``desfiinteze``
=))
 

DeletedUser14837

Pe k14 o sa aveti viata grea. Sunt cativa jucatori din vechiul Fremen, batrani si cu experienta, care au tinut pe loc grozavul NOI. Ce mi-e NOI, ce mi-e HOpa, pardon Hope.
 

DeletedUser

Pai voi sunteti elita ca sa zic asa..si inca cativa in alte zone..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14837

O sa fie interesant. Ma bucura razboiul asta pentru ca ma readuce la joc dupa luni de amorteala.
 

DeletedUser

da.. gloria ne desfiinteaza de cand ne stim si tot nu le iese :D naspa e ca nu mai avem multi langa noi, raposara toti. parca vad ca ajungem sa ne rugam de voi de ceva sate imprumut sa avem iar zona de razboi cu ei
 

DeletedUser6843

Data eveniment!
Este prima data cand postez si nu sunt sarcastic.
Succes tribului HOPE
 
Sus