Hunter's Aliance

  • Autor subiect DeletedUser10829
  • Data de început

DeletedUser

Ieri s-a incercat o operatiune contra sefului IMMO, rookmaster, n-a iesit atat de bine pe cat ma asteptam, dar nici nu pot spune ca a fost un esec.
Totusi, 3 din satele lui sunt in proprietatea noobs, si nu mai are sanse sa le recupereze, prin urmare, tinand cont ca atacurile s-au dat de la peste 20h distanta si el era online, si ca nu s-au risipit prosteste trupele, iar el a fost sprijinit masiv de tot tribul, consider ca a fost un mic succes.

Insa altceva m-a uimit pe mine, http://ro5.twplus.org/file/player/184269/conquers/?page=1 - rook are doar 2 innobilari noobs (din care 1 a fost recucerirea unui sat pierdut tot de el in favoarea noastra) in toata istoria lui de jucator pe l5, in schimb o gramada de nobilari interne, peste 70% din sate sunt luate de la colegi, de la cei din academei sau eventual sunt sate parasite.

Oare ce exemplu da un asemenea conducator oamenilor lui :rolleyes:?
 

DeletedUser7039

Admimoko...
Ati dat 12 atacuri de curatare pe un singur sat...Si nu i l-ati cucerit:eek::eek::eek:
Verifica-i rangurile de la inamici invinsi si apoi sa il acuzi ca nu isi merita satele.:rolleyes:
Ce exemplu da un asemenea conducator tribului lui? Martzian ar face o criza de gelozie daca ar afla:cool:
 

DeletedUser

Admimoko...
Ati dat 12 atacuri de curatare pe un singur sat...Si nu i l-ati cucerit:eek::eek::eek:

12 atacuri de curatare pe un singur sat de-al lui rook?? acum??? Doar daca s-a trezit vre-un razvratit sa atace de capul lui, pentru ca ordinele de atac au fost mai mult decat clare si majoritatea le-au respectat!

Iar rangul la inamici invinsi e o mare teapa in cazul de fata, si stii de ce? Pentru ca am vazut cum ataca, numai saptamana asta a spart peste 10 sate full de atac incercand sa recupereze satele pierdute de el sau colegii lui si nu a reusit nimic. Degeaba iti omori trupele aiurea daca nu ai si rezultate in urma atacurilor!!!
 

DeletedUser7039

Moko...
Trebuie sa recunosc ca nu am vazut atata perseverenta de cand joc triburile...
12 sate full de atac pentru un singur sat...(satul lui Rookmaster)
Sau mie...mi-ati luat mai demult 2 sate, pe perioada examenelor cu 15 sate de atac...mie mi le-ati luat spre deosebire de Rookmaster.
Dar nu merita! Nu merita! Nu merita!
Daca noi suntem capetenii, sau eu cel putin am fost, nu cred ca aducem un plus atat de mare la palmares...Deci sa te ruinezi ca sa iei un sat liderului nu prea merita...:rolleyes:
 

DeletedUser

rhadookoo, zi-mi si mie daca nu ti-e cu suparare, unde am spart noi 12 sate de atac sa luam 1 singur de la colegul tau??

Arata-mi si mie rapoartele alea de azi dimineata cand am dat 12 atacuri pe un singur sat, ca mie nu prea-mi vine a crede.
 

DeletedUser7039

Cum sa imi fie cu suparare...:)
I le voi cere lui rookmaster...De unde stiu? Am primit 16 rapoarte ca sprijinul meu de pe un sat de-al lui Rook a fost atacat. Din ultimele 4 rapoarte am contatat ca sunt atacuri cu nobil, dat fiind faptul ca pierderile au fost de ordinul unui lancier.;)
Dar iti promit ca il rog pe Rookmaster sa mi le dea, asa, sa nu ma credeti mincinos:cool:
 

DeletedUser

Cum sa imi fie cu suparare...:)
I le voi cere lui rookmaster...De unde stiu? Am primit 16 rapoarte ca sprijinul meu de pe un sat de-al lui Rook a fost atacat. Din ultimele 4 rapoarte am contatat ca sunt atacuri cu nobil, dat fiind faptul ca pierderile au fost de ordinul unui lancier.;)
Dar iti promit ca il rog pe Rookmaster sa mi le dea, asa, sa nu ma credeti mincinos:cool:

Au fost gramezi de fake-uri pe satele lui rook, asa ca n-as baga mana-n foc ca au fost 16 atacuri reale acolo.
 

DeletedUser

cade Hunter's Aliance si raman numai 300 si IMMO in famile???am informati ca noobs va fi dinou aliati cu L.O.D:D:p:cool:
 

DeletedUser

cade Hunter's Aliance si raman numai 300 si IMMO in famile???am informati ca noobs va fi dinou aliati cu L.O.D:D:p:cool:

Daca va fi alianta intre noi si noobs nu inaparat trebuie sa se rupa familia,noi nu vom ataca noobs insa ne putem organiza cu familie pe alte triburi:D
 

DeletedUser

se pare ca martzian a obtinut cea ce a vrut

Adica?:eek:
--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa nu vorbim de atacuri aruncate aiurea: rook m-a atacat pe mine acum ceva vreme cu 24 de sate de atac pe un singur sat si nu a reusit nici macar sa goleasca satul ala de trupe. de asemenea baronumare a avut peste 100 de atacuri full impotriva lui, si a pierdut doar doua sate si asta pentru ca nu era on si uitase sa lase sitter. da, immo ataca cu forta, si uneori reuseste folosind aceasta uriasa forta sa strapunga defensiva noobs. pierderile lor in atac sunt insa uriase, sunt atacuri pe care noobs nu le va copia pentru ca ni se par ineficiente, insa immo fiind un trib dublu ca marime considera probabil ca aceasta forta imensa dar bruta ne poate ingenunchea...
trebuie sa recunoastem totii insa un lucru care l-am gasit mai demult pe forumul immo si spunea cam asa: "daca noobs stiu sa se apere, immo trebuie sa arate ca stie sa atace".
lupta este deschisa si va mai fi multa vreme, cele doua triburi seamana cu niste boxeri, immo unul mai masiv si cu o lovitura de dreapta puternica, insa noobs fiind mai mic si mai sprinten reuseste sa blocheze loviturile inamicului si sa puncteze serios pe contrataac...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru multi dintre voi cred ca ar fi bine sa mai iesiti din casa, e soare si cald afara...lasati naibii planurile "meseriase" de doborat "dusmanii"....haideti pe Plaja :D
 
Sus