Iasi

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser8266

Da in master ca daca e in continuare frumos stam la terasa :D ...da cam putini din iasi ...restu unde stau ascunsi?
 

DeletedUser7711

Deci , duminica in Master [Tudor] ora ??? o mica intalnire a jucatorilor , moderatorilor sau poate si adminilor din triburile [poate imi pun si o pila :D] . Invitam pe toata lumea si cel mai important :



CAT MAI MULTE FETE .[:))) glumeam]
 

DeletedUser8266

ora...ziua sa stam la terasa :D...da pana la urma mai faci cinste? ca noi toti nu avem bani ne punem speranta in tine:))))))
 

DeletedUser8266

atunci vi si tu cu un pet de bere si ne punem pe o banca sa bem :)))) ora...15 :00 cred ca ar fi bine


p.s. cum ne recunoastem?:)))
 

DeletedUser7711

Eee ... o sa vedem la fata locului ... ne strangem in fata la facultatea de Chimie :D
 

DeletedUser8266

Care e aia? ne strangem undeva unde cunostem toti...nu unde inveti tu :))))
 

DeletedUser7711

E chia aia de langa Master :| ... mai bine ne intalnim in fata la Master si gata :D
As vrea in schimb sa schimb ora ... ora 17:00 ar fi mult mai potrivita .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

da imi dai bluza ta daca ma ia frigu' :))) seara se lasa frig si eu is mai friguros din fire ...probabil de la circulatia proasta a sangelui :D
 

DeletedUser7711

Te imbraci si tu mai gros :)) daca o sa iti fie frig am sa iti dau eu haina mea :))
 

DeletedUser8266

Deci ce am stabilit pana acu ....

Duminica la ora 17 : 00 in fata la Master ,si methalelf face cinste si imi da si haina daca imi e frig:)))))
 

DeletedUser22031

Vreao si io bautura moca :) is un amarat de student, insa termin munca abia la ora 21,daca nu va cheama mama,prietena ,nevasta,etc. acasa pana la ora aia,poate ne intalnim :)
 

DeletedUser8343

Sa vedem ce zice si ingerasa :D poate are alta idee ... are prioritate ca ea aduce fetele :)) [bineinteles tot cu prietenii lor :)))))]

Eu sunt din Bucuresti :D asa ca astept ideile voastre.. sa vad care e oferta :rolleyes:

da' daca mi-e frig mie cine imi da haina? :D
 

DeletedUser8266

micshirau ...ziceam ziua ca sa stam la terasa ca seara se lasa un frig .....parca e iarna (sau mi se pare mie?)
 

DeletedUser7711

Ingerasa tu vii din Bucuresti ? :confused:


Hai vino ca trebuie sa imi fac pile la moderatori :D
 

DeletedUser8266

special sa ma vada pe mine...mi sa dus faima =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser8266

deci pana la urma doar eu si methalelf ne vedem?.. sau mai vin si fete daca mai vin si fete vin si eu daca numai el .....
 
Sus