Idee pentru scadente

  • Autor subiect DeletedUser40405
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40405

Atentie la mine,colegi tribali

Am lucrat de cateva zile la un plan pentru a combate numarul exagerat de timp scadent al atacurilor lumii 25...

Deci ideea e ca:

Sa fie luati cate 100 de jucatori,dupa top,si sa ...intre pe rand

Deci practic,sa intre cate 100 jucatori la fiecare 10 minute,asa vor avea timp toti sa dea atacurile,sa trimita resursele etc. si astfel vom putea juca si noi calumea


SAUUUU

SA CUMPERE IN TARA LOR NISTE SERVERE DIN ALEA NEMTESTI ,NU DOAR CHINEZARII


CE ZICETI ???:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in ordine alfabetica , sa se strige catalogul . cine nu e prezent sa i se scada nota la purtare si sa i se dea ascunzatoarea mai jos un nivel
 

DeletedUser

si mozii sa fie trimisi la colt - cinci minute rusine cu nasu-n jos - pentru simplul fapt ca o sa imi dea avertisment ca am postat aici :D
 

DeletedUser36071

Mai intai ala cu lumea pentru noobi , apoi ala cu fermele lui de 50 k , si acum ... ce? vorba lui chevyx ... facem aici prezente dupa catalog ca sa scapam de scadente? si daca nu ma insel tot nu scapi ... si daca faci cum spui , scadentele sunt si la intoarcerea unui atac , nu numai la plecare ... si jucatorul respectiv poate da si la 10 ore :) tii 24/24 playeri la comp? :D
 

DeletedUser

obligat . il spanzuri de picioare daca nu vrea sa stea la pc . daca tot nu asculta ii dam cu ardei iute pe la nas si ochisori :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus