Identificarea celui care sterge rezervari.

  • Autor subiect DeletedUser18398
  • Data de început

DeletedUser

nu te imbata cu apa rece pentru ca nu am nici un interes legat de tine
ca tot ai adus vorba as zice ca una din probleme e tocmai asta ca majoritatea celor de ajung admini cam uita ca au fost si jucatori (bine majoritatea mai sunt si cazuri cand nici nu au fost jucatori ;) si incep sa se comporte aberant
si apropo de asta pe unde joci tu doamna congres ? daca nu sunt indiscret ca inclin sa cred ca aici e problema

iar de argumentat o facusem mai sus da oricum nu conteaza

sincer imi pare rau ca ajungi sa preiei vorbe de pe la altii si sa mi le reprosezi mie tu nestiind mai nimic despre cum stau lucrurile de fapt

pe de alta parte sunt mereu bucuros cand am un alt partener de "cearta" acu ramane de vazut si cum te vei descurca

succes!:D

nu faci decat sa confirmi ce am afirmat mai devreme, despre tine. completare:
pe de alta parte sunt mereu bucuros cand am un alt partener de "cearta" acu ramane de vazut si cum te vei descurca
te-ai etichetat singur si nu poate decat sa-mi fie mila de tine. se pare ca cearta cu altii e singura satisfactie pe care o mai ai si singura activitatea in jurul careia se invarte prezenta ta pe-aici. cauti satisfactii ieftine...nu voi pica in capcana ta. nu e un topic in care sa ne aratam muschii. considera ca nu ma ridic la nivelul tau, deci, nu ma voi certa cu tine. esti cel mai tare! (cu ghilimelele de rigoare)
scuze tuturor pentru off topic.


L.E. ma gasesti pe lumea 10, sau pe serverul beta, cu acelasi nick.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

te-ai etichetat singur si nu poate decat sa-mi fie mila de tine. se pare ca cearta cu altii e singura satisfactie pe care o mai ai si singura activitatea in jurul careia se invarte prezenta ta pe-aici. cauti satisfactii ieftine...nu voi pica in capcana ta. nu e un topic in care sa ne aratam muschii. considera ca nu ma ridic la nivelul tau, deci, nu ma voi certa cu tine. esti cel mai tare! (cu ghilimelele de rigoare)
scuze tuturor pentru off topic.

raspuns tipic de opresor cu elemente de falsa sociologie (interesant cum creezi tu tipare asa usor bazate asa pe 2 mesaje )

si ma opresc aici ca stiu ca disputa nu s-ar sanctiona conform cu realitatea ..

iar despre mila..scuza-ma eu zic sa te prinda intai de tine si deabia apoi de altii (asa un sfat)

in concluzie un raspuns demn de un admin de pe .ro!
foarte frumos!


L.E. ma gasesti pe lumea 10, sau pe serverul beta, cu acelasi nick.
catalina aici e o parte la ce m-ai intrebat pe celalalt topic

asteptam continuarea :))
 

DeletedUser

@ SUPERPANDEV
interesant cum creezi tu tipare asa usor bazate asa pe 2 mesaje
poate tu ai nevoie de o biblioteca intreaga sa intelegi pe cineva, eu, nu. tu mi-ai oferit destul material ca sa pot sa-mi fac o idee.
in concluzie un raspuns demn de un admin de pe .ro!
am spus foarte clar, mai sus, ca mi-am exprimat o parere de jucator si conducator, nu de admin (probabil vei afirma ca faptul ca am un singur sat, pe lumea 10, ma exclude ca jucator si conducator, iar ceea ce se intampla pe serverul beta nu poate fi luat in calcul, pe acest forum. tot experienta se cheama, in caz ca nu stiai si, fara falsa modestie, am suficienta incat sa-mi pot exprima o parere legata de subiectul acestui topic). dar, postul tau imi confirma, iar, ceea ce am afirmat despre tine, cu inca ceva munitie oferita gratis (se pare ca nu stii cand sa te opresti :D): se pare ca te "hranesti" cu rastalmaciri si dezinformare (comportament tipic de persoane care raman fara replici inteligente si la obiect si nu le mai ramane decat solutia atacului la persoana). nu mi-am facut un scop in viata din a obtine recunoasterea sau aprecierea ta, deci, este irelevant ce parere ai tu despre mine.
cu asta chiar ca am incheiat cu tine, ca am altele mai importante de facut (considera ca am cedat si imbata-te cu victoria :D).
 

DeletedUser

@ SUPERPANDEVpoate tu ai nevoie de o biblioteca intreaga sa intelegi pe cineva, eu, nu. tu mi-ai oferit destul material ca sa pot sa-mi fac o idee.

si io am nevoie de o biblioteca noua, iti trimit dimensiunile?
Sa fie pe culoarea neagra, sa se asorteze cu restul.. ;) :p
 

DeletedUser

bai ia gata ca acu' vine ingerasa sa inchida si topicul asta ca pe ala cu atacul la secunda si ma lasa pe mine fara teme de spam :( si ma plictisex al dracu de rau pana sambata cand imi ajung atacurile trimise de 2 zile :(:(:( mai strecurati tamplarilor si voi cate o vorba on topic :):):):):)
promit sa spamez peste tot pana apare l25 ca-s plictisit rau de jocul asta :(
 

DeletedUser

mie imi spui ? mi se lungesc urechile pana apare 1 cu chef de vorba :(
 

DeletedUser37659

nu-i problema,nici eu n-am jucat niciodata speed...dar e rost de spam :D
 

DeletedUser

Propun ca rezervarile tribului sa se deosebeasca pe harta de cele ale aliatilor,in momentul de fata doar rezervarile facute de mine se deosebesc de celelalte,ar trebui modificata culoarea pe harta la rezervarile facute de trib
 

DeletedUser39323

daca ai ceva "butoane" tu ca si conducator poti face ce vrea muschiul tau? meritul tribului nu e al conducatorilor(au si ei un 20%, dar restul e a membrilor, nu faci "tu" cariera pe munca altora, sa nu uitam ca e timpul poate si banii membrilor tribului in joc) degeaba esti conducator bun daca nu ai jucatori buni, care sa fie de acord cum conduci, pe cei care nu asculta ii concediezi, daca ramai singur, tu ca si conducator, mai are vreo valoare tribul? chiar daca is nubi toti jucatorii trebuie respectati, de ce sa nu vada tot tribul cine a sters rezervarea? atunci si conducatorii ar fi corecti cu toti membrii tribului, e simplu...faci un regulament in legatura cu rezervarile, iar daca unul face scandal ca i-ai sters o rezervare ii zici "uite nubule, de asta ti-am sters-o" si ii arati "litera" din regulament si nu veniti cu "e suficient sa stie conducerea", majoritatea is prieteni, deci nu vor lua masuri cand unul se crede ZEU daca are niste "butonele" in plus...si crede-ma ca sunt multi care daca sunt conducatori se dau mari vedete...niciodata nu m-a facut un conducator, cand mi se pare ca greseste cu ceva i-o zic direct, sa ma concedieze ca deschid gura...nu face nimeni ce vrea cu mine, doar daca aplica strict regulamentul tribului, atunci sunt de acord sa fiu pedepsit...nu s-a intamplat asta pana acum deoarece pe unde am jucat conducatorii imi erau prieteni, si crede-ma ca unii chiar nu au fost corecti cu membrii tribului, de ce? au un buton acolo sus si isi permit orice, nu cu toti, dar cu multi...


Ca "esti" conducator nu esti mai presus de nimeni, toti membri trebuiesc tratati la fel pe baza regulamentului tribului..nu ca x mi-e prieten si hai sa-l ajut cu rezervarea y...


sunt PRO. propunerea vizeaza descoperirea abuzurilor facute de conducatorii triburilor. sunt destui care considera ca isi pot permite orice, fiind conducatori. ideea propunerii era sa se elimine abuzurile. nu contesta nimeni dreptul conducatorului de a face curatenie in rezervari (app. de cei care dorm in papuci), dar, faptul ca e cocotat, acolo sus, nu-l scuteste de a da socoteala pentru ceea ce face. personal, am intalnit cel putin un caz de abuz si ar fi fost ideal sa stim cine a sters rezervarile respective (mai ales ca le-a sters in beneficiul propriu).

foarte bine punctat.. +1
PRO !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bre , eu vorbesc de una si tu imi explici alta . ce legatura e intre posturile noastre ? vezi posturile 8 si 10 pe prima pagina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39323

Am citit acum mai bine, scuze ca nu te-am inteles din prima :p eram in graba, modific :D
 
Sus