Imbunatatiri

  • Autor subiect DeletedUser1443
  • Data de început

DeletedUser1443

As vrea daca se poate sa se diversifice trupele...sa mai adauge unele noi sa mai animeze admosfera....
 

DeletedUser1978

nu are nimeni cateva trupe dew atac pe langa el sa-i mai animeze atmosfera omului ca se plictiseste de moarte pe aici din cate se pare
sa sti ca eu mi-am echipat sulitzele cu AK47, sabiile cu cateva bazuka si am mai scos si cateva rachete de croaziera de la fierarie---si pana acum nu s-a plans nimeni
peste 2 sapt cred ca imi iese si Nuclear Silo-ul in satul principal--pana atunci ma multzumesc cu astea din dotare--asta e nu le poti avea pe toate
 

DeletedUser

Am eu un F117 Nighthawk, daca vrei ti-l dau imprumut.

nighthawk.jpg
 

DeletedUser1978

am gradina plina de ele nu mersi :))
numai anul tecut mi-au picat 5 MIG-lancer in curte--pe astea le folosesc asa pt farmat pe dist scurte--ruleaza pe strazi/ulitze ca nu am curaj sa le ridic de la sol :)
 

DeletedUser

Propun infiintarea de trupe ninja, care sa poata ataca fara sa se vada sabiile in coltul din dreapta sau in sosire trupe in piata centrala. De asemenea, pentru atacuri in timpul noptii as dori crearea de trupe de vampiri care sa nu fie afectate de bonusul de noapte, ci de bonusul de lumina zilei. Pentru apararea contra vampirilor va trebui ca in ferma sa se poata cultiva usturoi si sa apara o noua resursa, argintul, iar paladinul sa fie redenumit Buffy.
 

DeletedUser

Si in plus de asta...in loc de paladin ,sa fie in fiecare sat cite un Ben Laden...care sa conduca trupele in actiuni de terorism contra cladirilor cu nivel mare!
 

DeletedUser1079

Propun ca atunci cand ai peste 20 de atacuri sa poti crea , o singura data pe joc , un Bruce Willis care te scapa garantat de toate atacurile!:D
 

DeletedUser

As vrea daca se poate sa se diversifice trupele...sa mai adauge unele noi sa mai animeze admosfera....

Singurele trupe care ar mai destinde atmosfera ar fi niste animatoare. Ca urmare, propun sa se introduca si cladirea "night-club", cu doua tipuri de trupe : dansatoare la bara si dansatoare topless, cu costuri diferentiate in functie de prestatie. :)
 

DeletedUser

Eu propun modificarea sau introducerea unei noi generatii de nobili, code named "RAMBO" care sa poata ataca singurel, si sa ocupe nu un sat... ci toate satele pe o raza de cateva patrate, sa aiba putere de atac cat a 80.000 de topoare, combinate cu 60.000 de cavalerie usoara si 30.000 de berbeci!

Plus ca doresc din suflet ca arcasii sa poata zbura si in loc de sulite sa aibe rachete aer-sol! :)
 

DeletedUser

Poftim arcasi zburatori: se vor numi Cupidoni si din atacul cu ei vor rezulta aliante personale pe viata.

cupid.gif
 

DeletedUser

Eu propun modificarea sau introducerea unei noi generatii de nobili, code named "RAMBO" care sa poata ataca singurel, si sa ocupe nu un sat... ci toate satele pe o raza de cateva patrate, sa aiba putere de atac cat a 80.000 de topoare, combinate cu 60.000 de cavalerie usoara si 30.000 de berbeci!

Plus ca doresc din suflet ca arcasii sa poata zbura si in loc de sulite sa aibe rachete aer-sol! :)

ok,atunci cand vei terminat de realizat jocul asa cum il vrei tu,sa'mi trimiti si mie link'ul ;)


toti trebuie sa stiti ca nu e usor sa faci modificarile pe care le cereti voi.
dureaza sute de ore de creatie pt a face asa ceva.
in plus dezvoltarea jocului(aparitia de noi unitati s.a.m.d ) nu depinde de cei de pe servarul romanesc.ei doar il "distribuie".
cei din germania se ocupa de asa ceva si nu vor mai face modificari jocului prea curand :)
 

DeletedUser

off topic
ok,atunci cand vei terminat de realizat jocul asa cum il vrei tu,sa'mi trimiti si mie link'ul ;)


toti trebuie sa stiti ca nu e usor sa faci modificarile pe care le cereti voi.
dureaza sute de ore de creatie pt a face asa ceva.
in plus dezvoltarea jocului(aparitia de noi unitati s.a.m.d ) nu depinde de cei de pe servarul romanesc.ei doar il "distribuie".
cei din germania se ocupa de asa ceva si nu vor mai face modificari jocului prea curand :)

Tu glumesti acuma sau vorbesti serios ?

on topic

121066n7l6yvh1rb.gif



niste trupe speciale aeropurtate, care in 10 min sa fie in satul pe care vrei sa-l cuceresti, si sa atace din interior, fara sa le pese de nivelul zidului, iar bonusul de noapte sa fie in avantajul lor :)
 

DeletedUser

ma pis pe mine de ras :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

ma pis pe mine de ras :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

eu vrau submarine si barci ca am vazut spatii cu apa pe harta si ma gandesc sa-i atac pe cei care au sate pe langa ele, sa-i iau asa...prin surprindere
dar..nu ar trebui sa fie si niste "trupe" si utilaje care sa ajute in defensiva impotriva lor cum ar fi radarul pt avioane, sonarul pt submarine, racachete aer-sol pt doborarea avioanelor, rachte subamrine pt barci si submarine

si ati uitat de steven seagaull sau chuck norris in locul paladinului ca ei doar dau si nu iau numa cand il lasa pe adversar
 
Sus