IMMO - bune si rele

  • Autor subiect DeletedUser3919
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3919

voi ati atacat in PNA si nu odata...nu o persoana...nu inteleg ce vrei sa spui...poate ne luminezi...care e filozofia IMMO din nou...

Stai sa vezi pana unde merge nesimtirea:

IL CHE astăzi la ora 18:29
deci ca sa cunosti si tu situatia mai bine...din cate am inteles de la colegul tau pe care tocmai il cuceresc....ii ajunge si un sat pt. ce face el pe l10.....si iti promit ca tot timpul un sat ii voi lasa ca sa isi duca misiunea la bun sfarsit

Cu alte cuvinete, Il CHE hotaraste el ca are de facut albertus pe L10.
 

DeletedUser3919

si care ii problema ....daca erai si tu in zona asta iti faceam si tie programul de lucru:p

ce usor e sa te dai cocos dupa ce ai scapat de un multicont

IL CHE = walterland MT (cont innobilat de don quijote3000)
nzmike = nzblonda (de data asta l-am scapat eu de cont si am unde erau trupele din sat...apoi se ruga in PM sa nu depun tichet)

Se pare ca si JOCKERU-L este tot un multicont al cuiva din IMMO. JOCKERU-L fiind primul jucator ABC innobilat de IMMO. Acu este blocat dupa un tichet depus.

Oare de ce se afla IMMO pe primul loc? ... Multicont, innobilari interne ale jucatorilor veniti din alte triburi (dupa ce au fost amagiti ca tribul lor se destrama si tre sa-si gaseasca un loc)...
 

DeletedUser3919

esti cam frustrat vad......

ce multiacount, ce nobilari interne ai in cap tati...???

cine e pe primul loc la agresori mah..???

ce legatura are faptul ca iMMO e pe primul loc cu faptul ca nemesys e pe primul loc la agresori?
Ah sau vrei sa insinuezi ca nu avea nevoie sa innobileze un cont intern?
Atunci cum iti explici ca exact dupa discutia mea pe YM cu el a si innobilas satul lui walterland?
Eu eram convinsa ca walterland e walterland-mt si nu Il CHE (cu walterland-mt intrase si pe L9). Cand am aflat cine e in spatele contului IL CHE (asta dupa ce facuse el greseala sa ma caute) l-am intrebat pe nemesys. Bineinyteles ca a negat, insa cand am zis "testam cu un tichet?", repede a innobilat contul. So... impostorii trebuie intotdeauna demascati.

IMMO inca de la inceputul lumii a furat prin multiaccounts... asa ca si locul intai este tot unul furat si nu unul obtinut pe drept.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23068

astea sunt numai vorbe aruncate in vant...iti plac conspiratiile?poti sa depui 100 de tichete...si data viitoare cand vi cu astfel de vorbe pune si neste dovezi pe langa ele ca sa fi mai credibila ....si nu te mai uita la atatea filme.
 

DeletedUser3919

astea sunt numai vorbe aruncate in vant...iti plac conspiratiile?poti sa depui 100 de tichete...si data viitoare cand vi cu astfel de vorbe pune si neste dovezi pe langa ele ca sa fi mai credibila ....si nu te mai uita la atatea filme.

Interesant... vad ca nici pe forumul extern nu te poti abtine sa nu iti faci doua conturi.

exista atat contul walterland cat si contul il che si de pe ambele se scrie. Adminii cred ca pot verifica dupa IP daca walterland are doua conturi pe forum.

Vrei sa public discutia cu nemesys precum si cea cu nzmike cand se ruga de mine sa nu depun tichet cand i-am descoperit cel de-al doilea cont? Discutia respectiva a fost redirectionata si catre Rhadookoo, nemesys si inca o persoana, ultima rugandu-ma deasemenea sa nu depun tichet...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

Rang Numele tribului Cucerit
1 The Immortals. 9,75 Mio.
2 noobs 6,45 Mio.
3 Black Leon 5,63 Mio.
4 Special Assassination Squad 4,86 Mio.
5 MERCENARII L10 4,28 Mio.
6 small MIR 4,28 Mio.
7 Zuzele si Zuzoii 4,22 Mio.
8 Northern Knights 4,20 Mio.
9 Brothers Of Metal 4,08 Mio.
10 South East Warriors 3,60 Mio.
11 D E A T H 3,54 Mio.
12 Predators 3,50 Mio.
13 AQUARIUM 3,21 Mio.
14 Defend and Fight 3,19 Mio.
15 Decembrie 89 2,88 Mio.
16 Sparta 2,87 Mio.
17 Warriors Of The World 2,87 Mio.
18 Elite of the Dark Wolfpack 2,86 Mio.
19 The Lords Of VeNoM 2,85 Mio.
20 Talhari 2,84 Mio.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foarte urat ceea ce faci Megara!....suntem pe primul loc pentru ca trisam?daca ai dovezi fa reclamatie!
 

DeletedUser23068

poi acuma nici sa scriem nu avem voie.....tu ai mari probleme ...te-as ruga sa depui un tichet....poate realizezi si tu ceva in jocul asta.....ca pe l5 iti depuneai si tie tichet numai ca sa scapi de atacuri....sau ai uitat cum te blocai singura.....spune la lume ce mare jucatoare esti....in afara de tichete si sa astepti sa renunte cate unu la joc...nu stii altceva.....asa ca stai drepti cand vorbesti cu mine
 

DeletedUser3357

Interesant... vad ca nici pe forumul extern nu te poti abtine sa nu iti faci doua conturi.

exista atat contul walterland cat si contul il che si de pe ambele se scrie. Adminii cred ca pot verifica dupa IP daca walterland are doua conturi pe forum.

Vrei sa public discutia cu nemesys precum si cea cu nzmike cand se ruga de mine sa nu depun tichet cand i-am descoperit cel de-al doilea cont? Discutia respectiva a fost redirectionata si catre Rhadookoo, nemesys si inca o persoana, ultima rugandu-ma deasemenea sa nu depun tichet...


Posteaza dovezi. Depunde ticket. Pana atunci fara acuze infantile.
 

DeletedUser3919

poi acuma nici sa scriem nu avem voie.....tu ai mari probleme ...te-as ruga sa depui un tichet....poate realizezi si tu ceva in jocul asta.....ca pe l5 iti depuneai si tie tichet numai ca sa scapi de atacuri....sau ai uitat cum te blocai singura.....spune la lume ce mare jucatoare esti....in afara de tichete si sa astepti sa renunte cate unu la joc...nu stii altceva.....asa ca stai drepti cand vorbesti cu mine

Din cate stiu eu, regulamentul forumului nu iti permite sa ai doua conturi. Ori tu ai 2 pe care le folosesti. Astazi ai scris si de pe walterland si de pe il che.

Mi-am depus o singura data tichet cand am dat spionaj si de la mine si de la ciupina. Spre deosebire de tine si inca cativa din fostii IMMO din MT, eu imi cunosc greselile. Daca vroiam sa scap de atacuri, de ce nu am depus tichet cand m-ati atacat 8 jucatori timp de o saptamana si am depus cand ma ataca doar sskkk. Ahhhh...si cand m-a atacat sskkk (fost IMMO de pe L5) era PNA... se facuse PNA de sarbatori pana pe 5 ian. Insa sskkk a aflat ca o sa fiu plecata si a atacat pe PNA. Se pare ca atacul pe INA este o obismuinta IMMO.

Tu erai sitter la romain si ii cedai satele lui nemesys. Sa nu zici ca romain a depus tichet ca te lasa sitter ca sa cedezi satele ca in acelasi timp tu si atacai de pe cont, lucru interzis in cazul in care se depune tichet de cedare. Si mai pot sa-ti dau o gramada de exemple.
Pe unii dintre cei care ati fost pe L5 si al carui nucleu e si aici, va stiu bine.

Posteaza dovezi. Depunde ticket. Pana atunci fara acuze infantile.
Adminii pot sa verifice usor dupa IP. Eu pot sa-ti explic cum am dedus ca de pe ambele conturi scrie aceeasi persoana.
Contul walterland este contul lui vechi de pe care posta inca de cand era pe L5. Deci nu incape indoiala cine scrie de pe el.
Contul il che este recent facut. De ce cred ca tot walterland scrie de pe acest cont:

poi acuma nici sa scriem nu avem voie.....

Acest POI este o caracteristica a lui walterland. :))) Tot asa s-a dat de gol si ca il che este tot el pe L10.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uiti sa mentionezi ca ai spionat de pe doua conturi pentru a aveam motiv sa depui tichet!
 

DeletedUser3919

uiti sa mentionezi ca ai spionat de pe doua conturi pentru a aveam motiv sa depui tichet!
exact asta am spus... ca am spionat atat de la mine cat si de la ciupina.
Si mi-am depus tichet. Am gresit si am platit spre deosebire ce cativa IMMO de pe L5 care o faceau intentionat si nici nu recunosteau apoi.
 

DeletedUser

IMMO de pe L5 nu este IMMO de pe L10...te rog nu arunca cu noroi.
 

DeletedUser3919

Este un trib demn de respect, cu jucatori experimentati si un lider cu capul pe umeri.
Megara, poate unii jucatori au gresit, dar sa sustii ca intregul trib a ajuns pe locul 1 prin multiaccount sau innobilari interne...fara suparare dar esti JALNICA !
Nu am acuzat toti jucatorii ci pe cativa. Insa cand anumite probleme ii sunt aduse la cunostinta liderului si acesta nu ia nici o masura, pute. Personal i-am trimis mesaj lui Rhadookoo in care i-am atras atentia asupra unui multicont din IMMO. Vrei sa stii ce a raspuns? :)))

Deci liderul aproba faptul ca sunt jucatori care au incalcat regulamentul. Daca era corectl, se vroia corect si cu capul pe umeri, trebuia sa-i concedieze. Nu a facut asta, inseamna ca a patat tribul cu buna stiinta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu stiu ce masuri v-a lua, dar stiu ce jucatori are tribul. De aceea m-a suparat ce ai spus.
 

DeletedUser

iar pe langa ei altii....cred ca lucrurile astea le puteai lamuri foarte bine pe privat!
ce ai vrut sa spui cu nucleul?:confused:

E chiar atat de greu sa-ti dai seama ca a vrut sa spuna ca "Scheltul" dupa care s-a format tribul IMMO de pe L10 este acelasi cu cel de pe L5, sau daca nu, foarte asemanator?

(Vezi : Intemeietor.. si alti jucatori de "baza" ai tribului.)
 

DeletedUser

asta mi-am dat seama domnule traducator! nu inteleg de unde stie ea care este "scheletul" tau!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus