IMMO vs CHEMP

DeletedUser

uite aici ce zid frumos are domnu Intrinescu
Apărător: intrinsecu
Sat: 02-th Pub (402|480) K44

Număr: 8661 8118 162 3682 0 94 0 482 0 0 0 0
Pierderi: 34 32 1 14 0 0 0 2 0 0 0 0

si eu care ma gandeam sa-i mai iau un sat :(
 

DeletedUser

uite aici ce zid frumos are domnu Intrinescu
Apărător: intrinsecu
Sat: 02-th Pub (402|480) K44

Număr: 8661 8118 162 3682 0 94 0 482 0 0 0 0
Pierderi: 34 32 1 14 0 0 0 2 0 0 0 0

si eu care ma gandeam sa-i mai iau un sat :(
ho ho ho!!!! marry christmas :) maistre din ce trib faci parte? tu stii cu cate atacuri m-am trezit azi dimineata? nu mai arunca cu vorbe doar ca te simti si mataluta pe varfu' valului acuma.
 

DeletedUser

adevarul e ca ai avut atacuri...dar eu ti am luat sat azi dimineata..si m-am lovit de o aparare asemanatoare....
 

DeletedUser

mai are 10... dar nu stiu cat de usor o sa va fie la ultimele doua sate, sau la ultimul... moralul asta :p
 

DeletedUser

cu IMMO nu se poate face razboi ... poate doar circ ... fiindca cand ataca ei te bufneste rasul.

http://img247.imageshack.us/img247/2699/mapty7.jpg asa arata harta mea, mai putin alea 2 pct albastre care tocmai au fost cucerite.

http://profile.imageshack.us/user/dizzydbd/

cam asa arata atacurile mamutului. Au fost mai multe ... mult mai multe si toate la fel de penibile. Atacuri de la playeri cu 8-13 sate ... care au dat cu dintii in zid si s-au linistit ... urat:D

Am si eu o intrebare daca tot te bufneste rassul asa:
Ai fost on-line la atacuri?

1. Daca da, as face gura mica in locul tau! Ce jucator isi lasa topoarele si cavaleria in sat la atacuri?

2. Daca nu ai fost, ti-ar fi fost imposibil sa rezisti fara sprijin din alta parte.

Concluzia?
 

DeletedUser

Pai ce nu i mai lasam nici macar un sat :):p

maistre tu stai in banca ta. ca nu ai facut nimic notabil in lupta asta. doar ai stat ca sacalu'. doar cei trei au ceva de zis: rookmaster, vaideeny si rhadookoo. si la ei nu am nimic de comentat. bravo lor.
 

DeletedUser

maistre tu stai in banca ta. ca nu ai facut nimic notabil in lupta asta. doar ai stat ca sacalu'. doar cei trei au ceva de zis: rookmaster, vaideeny si rhadookoo. si la ei nu am nimic de comentat. bravo lor.

Aici asa e...ce sa faci daca vaideeny e un coordonator ma bun decat tine bravo lui..el comanda si noi executam,la chestia cu sacalu' te contrazic pt ca m-am folosit de trupele mele,de munca mea...:)deci nu cred ca arat ca unu care profita de pe urmele altuia...
 

DeletedUser


am luat cunostinta de obiectiile tale si te-am atacat ziua ca sa nu mai zici ca te atac in somn :p ... ba mai mult ti-am lasat si un ragaz de 24 de ore sa te pregatesti ... sufleteste :)

mda ... se pare ca o sa depasesc termenul cu 4 zile.
poti sa imi acorzi o prelungire? :confused:
am totusi la dispozitie inca 6 zile ... 5 sate pierdute azi (si ziua nu s-a incheiat) .... acum mai ai 10 sate ... rezulta ca mai trebuie sa iti trimit 2 valuri de atac ... fa un gest nobil si renunta la sate ... ca obosesc soldatii mei pana ajung la tine si daca mai gasesc si satul pustiu chiar ca nu mai au chef sa se intoarca inapoi pe jos :cool:
 

DeletedUser4920

Cata aroganta ..astept sa vad cum iti scoti caciula cand esti invins :D
 

DeletedUser

am luat cunostinta de obiectiile tale si te-am atacat ziua ca sa nu mai zici ca te atac in somn :p ... ba mai mult ti-am lasat si un ragaz de 24 de ore sa te pregatesti ... sufleteste :)

mda ... se pare ca o sa depasesc termenul cu 4 zile.
poti sa imi acorzi o prelungire? :confused:
am totusi la dispozitie inca 6 zile ... 5 sate pierdute azi (si ziua nu s-a incheiat) .... acum mai ai 10 sate ... rezulta ca mai trebuie sa iti trimit 2 valuri de atac ... fa un gest nobil si renunta la sate ... ca obosesc soldatii mei pana ajung la tine si daca mai gasesc si satul pustiu chiar ca nu mai au chef sa se intoarca inapoi pe jos :cool:
io daca v-am mai ironizat p'aci, nu v-am luat de fraieri, nici nu mi-am batut joc. pacat. imi pare rau ca am aruncat vorbe de apreciere. inca ma bucur ca am fost retinut la topicul de inamici. raman la parerea de acolo. plus inca cineva, dar las sa se termine razboiu' sa vad daca ma insel sau nu.
 

DeletedUser

io daca v-am mai ironizat p'aci, nu v-am luat de fraieri, nici nu mi-am batut joc. pacat. imi pare rau ca am aruncat vorbe de apreciere. inca ma bucur ca am fost retinut la topicul de inamici. raman la parerea de acolo. plus inca cineva, dar las sa se termine razboiu' sa vad daca ma insel sau nu.

ironia face parte din joc ... ne mai destindem un pic :)
cand se va termina razboiul :confused:?
 

DeletedUser

dk nu cumva e cavalerie grea cred k rezista degeaba...nu as vrea sa vad cum se apara cu cavalerie usoara
 

DeletedUser5596

Sa fim sinceri crezi ca un membru a O.S. ar trimite cavalerei usoara in aparare :D
 

DeletedUser

nu va mai supraapreciati atat
nu sunteti chiar cine credeti ca sunteti;)
aveti si niste jucatori mai putini experimetati:D
in rest nimik de zis la adresa voastra nu am avut decat un singur contact(atacuri) pana akm cu membri o.s. si am iesit destul de bn zic eu
intreabal si pe el cum a iesit
 
Sus