Immo

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6077

Rhadookoole,nu mai sunt senior member :(:(:(
Cu ce-am gresit?!:eek:

ontopic: cred ca IMMO va domina L 28.Voi ce ziceti?
 

DeletedUser38023

N-ai gresit cu nimic, numai ca nenii astia vor sa ne uniformizeze!!! :( Ce face scoala romaneasca, fac si ei .. Pe aia prosti ii salta pana la un nivel mediu si pe destepti ii prostesc pana cand ajung si ei la acelasi nivel cu prostii cizelati .. :(:(:( Suntem victime, nu vezi?! :D

ON-TOPIC: Da.. :D
 

DeletedUser

Care IMMO? Asta?

IMORTALS Însuşiri
Numele tribului: IMORTALS
Prescurtare: IMMO
Număr de membri: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 245
Punctaj total: 245
Punctaj mediu: 122
Loc: 594
Inamici învinşi: 214 (575.)
Membri

:D
 

DeletedUser

N-ai gresit cu nimic, numai ca nenii astia vor sa ne uniformizeze!!! :( Ce face scoala romaneasca, fac si ei .. Pe aia prosti ii salta pana la un nivel mediu si pe destepti ii prostesc pana cand ajung si ei la acelasi nivel cu prostii cizelati .. :(:(:( Suntem victime, nu vezi?! :D

ON-TOPIC: Da.. :D

bai frate , am de gand sa ma sinucidez in urmatoarele 24 de ore de nu redevin senior membar !!!!!! pai ce mama draq facem noi aci , ca acus imi iau pancarda de protest si ies pe strada :D:D

iar la chestia cu immo om mai vedea , ** lu' nenea gigel de la afumati " mai e mult pana departe , bre " :D:D
 

DeletedUser

Raducule, de la ce vine avatarul tau ???? Ca tot stau ca un tamp si ma gandesc , o fi de la valcea , o fi de la viata libera , o fi de la valenii de munte ( asta mi-ar placea ) :))))
 

DeletedUser35749

Exista deja un topic unde puteti discuta despre triburi.
Inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus