Immo

DeletedUser12762

:Dhai ka mau unflat risele de nu ma pot opri si eu la faza asta....:D:p

asta va facuto cu intentie....:D
 

DeletedUser8644

Oooo uite un vechi "prieten" sau mai bine zis dusman al meu de pe lumea 5 !
rookmaster ... eram in pentagon eu ... si m`am distrat de minune :X:X ! Mi`a placut enorm ! Ati avut un trib puternic dar dupa parerea mea era mai bine organizat Noobs`ul :p sau cel putin in zona mea ... :D
 

DeletedUser

Oooo uite un vechi "prieten" sau mai bine zis dusman al meu de pe lumea 5 !
rookmaster ... eram in pentagon eu ... si m`am distrat de minune :X:X ! Mi`a placut enorm ! Ati avut un trib puternic dar dupa parerea mea era mai bine organizat Noobs`ul :p sau cel putin in zona mea ... :D

da ... asa e ... dar noi eram un trib mai liberal ... ei erau mai de stanga :D
si oricum ei au picat inaintea noastra ... uzura unui asemenea razboi si-a spus cuvantul
din (ne)fericire nu ne-am intalni pe L5 :cool:
 

DeletedUser3357

da ... asa e ... dar noi eram un trib mai liberal ... ei erau mai de stanga :D
si oricum ei au picat inaintea noastra ... uzura unui asemenea razboi si-a spus cuvantul
din (ne)fericire nu ne-am intalni pe L5 :cool:


am prins si eu 2 luni pe l5.am avut un razboi frumos, pana mi s-a 'furat' contul de 2 mil puncte :)

rookmaster sa inteleg ca iti place sahul :) cand jucam un sah :)
 

DeletedUser

bine copii, da eu ma uitam acuma si nu vad nici un IMMO, de fapt e unul, dar are un singur membru. ma gandeam ca se formeaza inca un trib mare, deoarece pe L5, au fost foarte puternici ca adversari. Respect IMMO.
 

DeletedUser10829

apai de la prima ''fuziune'' cu **** ce trib sa dus toata treaba:(
Pacat
 

DeletedUser

mda
nu a mers ... nu am reusit sa strang suficienti jucatori din vechiul trib
poate pe alta lume ... sau poate pe extern :D
 

DeletedUser8644

rookmaster a spus:
da ... asa e ... dar noi eram un trib mai liberal ... ei erau mai de stanga
si oricum ei au picat inaintea noastra ... uzura unui asemenea razboi si-a spus cuvantul
din (ne)fericire nu ne-am intalni pe L5

Prietene joci pe luma 8 ? Mi`ar face o deosebita placere sa te intalnesc si pe acea lume ! Esti un adevarat luptator ... si sincer ai aratat asta ! Pacat ca am iesit prea prematur din joc ... ( Nu ca m`a atacat cineva ... ci satele mele au ajuns la cei din noobs ... ) ! Din cate tin eu minte nu erai chiar asa de departe de mine ... dar nu ne`am intalnit niciodata in atacuri :)
 

DeletedUser2821

Mirificule taci ca tu nu te ti :))
Ma oftici prea tare :))
Ca membru esti bun ca sef NU TE TI !
Haide si tu pe .net ;) .
 

DeletedUser

rook as intra si eu dar sper sa nu se intample ceea ce s-a intamplat cu IMMO pe lumea 8.daca incepem ceva,ducem pana la capat,indiferent ca suntem 10 sau 50 de oameni in trib
 

DeletedUser

rook as intra si eu dar sper sa nu se intample ceea ce s-a intamplat cu IMMO pe lumea 8.daca incepem ceva,ducem pana la capat,indiferent ca suntem 10 sau 50 de oameni in trib

absolut ... mai ales ca lista e destul de mare si cu ... greutate
e prioritatea nr. 1 ... renunt si la L8 daca e cazul
 

DeletedUser

depinde ce experienta ai si cine te recomanda

pai poate sa ma recomande frumsica dupa l1 sau eu cred ca am destula experienta .....din timpul la inregistrare ........nu vreau sa ma afirm cu nume nu cu recomandari .... sincer a m experienta in jocuri de gen de aproape 5 ani intresbs daca vrei pe alte jocuri de gen ;).... oricum o sa intru acolo dar ma intereseaza daca intru alaturi de voi :)
 

DeletedUser

pai poate sa ma recomande frumsica dupa l1 sau eu cred ca am destula experienta .....din timpul la inregistrare ........nu vreau sa ma afirm cu nume nu cu recomandari .... sincer a m experienta in jocuri de gen de aproape 5 ani intresbs daca vrei pe alte jocuri de gen ;).... oricum o sa intru acolo dar ma intereseaza daca intru alaturi de voi :)

aaa si app am jucat contul ei muuult timp :)
 
Sus