In cautare de co-player

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

eu as vrea o co-playerita. astept pozele si o scurta descriere in PM
 

DeletedUser35875

am mai jucat co-player.
la inceput cu un baiat pe contul Bisouz pe lumea 4.
am lasat contul acela pe la 2 mil cred.
apoi pe 17 pe ZamolxisIT am jucat ceva timp pe el.
 

DeletedUser

eu as vrea o co-playerita. astept pozele si o scurta descriere in PM

Si cerinte? :)))

on: e destul de greu sa gasesti pe cineva serios .. la inceput sunt multi entuziasti, dar de obicei, dupa 2-3 saptamani de co-playerit le piere cheful..
Doamne ajuta sa pice ala bun, serios si activ la tine! ;)
M-as fi inscris la un interviu cu cea mai mare placere, dar nu mai joc pe lumile normale ..

Not true ... ma rog, n-am intalnit multe cazuri de co-players dar eu de exemplu` joc cu cineva pe cont aproape de la inceputul lumii 13, deci mai bine de un an

.. si cred ca mai rezist putin :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

:)) cerinte - > sa ma completeze. asta cred ca e cea mai mare cerinta pentur co-player :D
 

DeletedUser

pai tu esti chestionar, sa te completeze lumea?
e funny sa ai co-player, acum depinde si cum faci sa ti-l alegi sa fie pe aceeasi lungime de unda
 

DeletedUser

E frumos cu co-player, face jocul mai interesant ... cred ca m-as fii lasat demult de joc daca eram pe solo :)
 

DeletedUser

Hmm ....
Deci m-am apucat inapoi de joc de cateva sapt dupa o pauza de 1 an si ceva...Nu mai stiu sigur.
Joc de atunci pe speed.
**:
Am avut pe l2 pe contul Incepatorul.500+ sate,nu mai tin minte exact cate aveam cand mi-am sters contul impreuna cu aspirator.
Am jucat ceva timp si pe l6 contul dark hunter ,cat ea avea treaba cu bacul.
Am fost si de numarate ori sitter pe contul aspirator L2,la fel ca si pe multe conturi din tribul Hell majoritatea cu peste 300 de sate.Niciodata nu au fost plangeri.
Daca cineva ar vrea sa joace in "co-playerism" cu mine ,asi fi incantat.Cumpar si cont premium etc.

Asi prefera sa joc pe un cont cu 50+ sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Caut un coplayer pentru lumea 22, cineva care stie jocul bine si poate sa joace dupa ora 12. Nu trebuie sa se streseze cu punctele premium(decat daca se ofera:D), trebuie doar sa joace."

Imi cer scuze moderatorilor, nu observasem ca e deschis deja un topic legat de subiect...
 

DeletedUser24788

io unu n-am incredere in coplyaeri sau cum s-au numi ei ... decat daca ii intalnesc LIVE stam la o bere vorbi ne cunoastem apoi vad daca e de increddere sau nu ca toti vor sa fie co playeri si te trezesti cu contu vandut sau distrus si facut harcea parcea
 

DeletedUser

io unu n-am incredere in coplyaeri sau cum s-au numi ei ... decat daca ii intalnesc LIVE stam la o bere vorbi ne cunoastem apoi vad daca e de increddere sau nu ca toti vor sa fie co playeri si te trezesti cu contu vandut sau distrus si facut harcea parcea

Daca platesti biletu de tren si dai de baut :D pun pariu ca dai si de om pe placul tau :p
 

DeletedUser

anunt...

buna,

am primit mesaj...ca daca nu scriu pe forum...voi pierde puncte.
si uite ca scriu...ce...poate nu conteaza..
spor la joc tuturor!
 

DeletedUser

buna,

am primit mesaj...ca daca nu scriu pe forum...voi pierde puncte.
si uite ca scriu...ce...poate nu conteaza..
spor la joc tuturor!

Spune-i ca daca nu-ti da resurse nu scrii pe forum.
Si spune-i ca daca pierzi puncte le vei gasi tu pana la urma, deci nu-i asta o problema.
 

DeletedUser

lumina!

Iti multumesc frumos...sunt pur si simplu in imposibilitatea de a satisface acesle cerinte...si sa cer...ajutor material...nu are rost.
Acum trebuie sa ma hotarasc.
Multumesc inca o data...si spor la joc!
:)
 

DeletedUser

Adica te strange careva cu usa sa postezi aici sa nu capeti vanataie la ochiul drept in joc?
 

DeletedUser

=)) pana si la rubrica asta se face spam :))
Macar e spam de calitate =))
 

DeletedUser

Salutare ,am cautat ceva aceasta tema, stiam ca e da nu dadeam de ea. Am si eu nevoie de un co-player. Contu nu e mare e pe lumea 26 ,un singur sat deocamdata. Zona bunz, trib bun , toate bune doar ca nu mai am timp de joc . Nu sunt in cautare de experti ,imi trebuie unu care sa stie bazele jocului,restu se invata pe parcurs. Daca este cineva care doreste acest lucru va rog sa imi trimiteti mesaj privat.

Va multumesc.
 

DeletedUser431

Sincer nu înţeleg treaba asta cu co-player. La fel cum nu înţeleg nici script-urile.

Dacă te-ai înregistrat într-un joc, de ce nu-l joci tu? Unde mai este farmecul? Sau aveţi nevoie de cineva pe care să aruncaţi vina atunci când iese ceva prost?

Aveţi triburi, aveţi funcţie de sitter. Dacă nu vă puteţi descurca cu atâtea sate, nu le mai cuceriţi. Dacă nu aveţi timp, nu vă mai apucaţi de acest joc.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus