In ce situatii un admin poate schimba intemeietorul tribului ????

DeletedUser

1.care a fost greseala mea in acea postare, nu este topic de intrebari, mi-am exprimat doar parerea despre o situatie ipotetica.
2. chiar tu ai spus ca banarea fondatorului nu este singurul caz in care va puteti implica, e un joc in care unii mai si pierd...,
3.iar faza cu depasirea liniei a suntat insuficient voalat a amenintare.
4.iar cazul cu eliminare fondatorului este un caz cunoscut pe L4.


1. Ciudat, ne aflam in sectiunea de intrebari. Verifica. ( Forum Triburile > Triburile > Întrebări > In ce situatii un admin poate schimba intemeietorul tribului ????)
2. Am dat cateva exemple in care interventia ar fi necesara. Ce anume e neclar?
3. Ti-a sunat tie a amenintare. Daca-mi aduc bine aminte, e unul din prerogativele mele de admin, acela de a avertiza forumistii care tind sa derapeze din liniile regulamentului?
4. Ce anume cunosti din acel caz? Ce ai auzit, ce ti s-a spus sau ai verificat tu in amanunt?
 

DeletedUser

2.este forum de intrebari, dar la intrebari se dau si eventuale raspunsuri, intradevar nu am formulat bine fraza.
3.nu am deraiat de la subiect, atentionarea ta nu a avut haz.
4. am verificat, am fost implicat. este cazul lui Tayfun, eliminat din fostul LT, pe care il fondase si unde la presiunea jucatorilor( a mea, printre altii) l-a numit fondator si pe tzipirel, care l-a dat afara din trib imediat...pe atunci nu te vedeam prea des pe forum...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2.este forum de intrebari, dar la intrebari se dau si eventuale raspunsuri, intradevar nu am formulat bine fraza.
3.nu am deraiat de la subiect, atentionarea ta nu a avut haz.
4. am verificat, am fost implicat. este cazul lui Tayfun, eliminat din fostul LT, pe care il fondase si unde la presiunea jucatorilor( a mea, printre altii) l-a numit fondator si pe tzipirel, care l-a dat afara din trib imediat...pe atunci nu te vedeam prea des pe forum...


2. Ce au intrebarile si raspunsurile cu caracter generic in comun cu presupunerile?
3. Nici nu am avut intentia sa fiu amuzant, avertizarea avea rolul sa te aduca pe linia de plutire.
Daca-mi doream sa te amuz, postam ceva de genul: Un cowboy intra in saloon, se duce la barman si ii spune...
4. Ce anume ai verificat? Ai acces la logarile jucatorilor, la actiunile lor sau doar presupui in baza a ceea ai auzit? In plus nu vad relevanta exemplului in discutia de aici.

In scurt, ca sa fie inteles. Esti pe sectiunea intrebari, sub incidenta regulamentului general si sub incidenta regulilor specifice sectiunii. Te poti conforma si ai intrebari de pus, esti liber s-o faci.
Daca tot ceea ce-ti doresti este sa vanezi stiri de senzatie si sa croiesti adevaruri din ele, esti pe sectiunea gresita.
Daca tii neaparat sa faci acest lucru si il poti tine in limite acceptabile, iti recomand sectiunea de off-topic, poti incerca sa deschizi un OTV acolo si sa te joci de-a Dan Senzationescu.
 

DeletedUser

@ Fratele Lup : pe forum se discuta doar teoretic niste situatii :) fara exemple din joc :)
 

DeletedUser

@ Fratele Lup : pe forum se discuta doar teoretic niste situatii :) fara exemple din joc :)

teoretic, pe faza afirmatilor lui dave am intervenit, a dorit exemplu, l-am dat.am incercat sa subliniez iarasi ca nu au treaba adminii cu eliminarea eventuala a unui fondator, mai ales daca acea persoana isi ofera de bunavoie parola de joc, ipotetic vorbind.
 

DeletedUser12766

acuztii grave

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
dar cand nu dai la nimeni parola si cand un jucator fara drepturi dizolva un trib?
cand userul care era intmeietor era blocat
si can playerul a facut tiket si nu raspunde nimeni???????????
 

DeletedUser12766

2. Ce au intrebarile si raspunsurile cu caracter generic in comun cu presupunerile?
3. Nici nu am avut intentia sa fiu amuzant, avertizarea avea rolul sa te aduca pe linia de plutire.
Daca-mi doream sa te amuz, postam ceva de genul: Un cowboy intra in saloon, se duce la barman si ii spune...
4. Ce anume ai verificat? Ai acces la logarile jucatorilor, la actiunile lor sau doar presupui in baza a ceea ai auzit? In plus nu vad relevanta exemplului in discutia de aici.

In scurt, ca sa fie inteles. Esti pe sectiunea intrebari, sub incidenta regulamentului general si sub incidenta regulilor specifice sectiunii. Te poti conforma si ai intrebari de pus, esti liber s-o faci.
Daca tot ceea ce-ti doresti este sa vanezi stiri de senzatie si sa croiesti adevaruri din ele, esti pe sectiunea gresita.
Daca tii neaparat sa faci acest lucru si il poti tine in limite acceptabile, iti recomand sectiunea de off-topic, poti incerca sa deschizi un OTV acolo si sa te joci de-a Dan Senzationescu.

voi aveti acces
numai voi
si uni fac favoruri unor player iar pe tiket nu raspunde nimeni cad se pune problema acolo
 

DeletedUser12766

ce trebuie sa faci cand acolo nu ti se rezolva problema oricare ar fi ea
????
 

DeletedUser

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
dar cand nu dai la nimeni parola si cand un jucator fara drepturi dizolva un trib?
cand userul care era intmeietor era blocat
si can playerul a facut tiket si nu raspunde nimeni???????????

tiket la admini, iar adminii trebuie sa dea un raspuns intr-o asemenea situatie...
 

DeletedUser

nu mai posta asemenea comentarii aici.....incalci "regulile", nu da "unora" apa la moara...., mai incearca cu tikete.
 

DeletedUser12766

:D:D:D merci frate lup mam auto cenzurat si am sters
dar oricum o sa gaseasca ceva din pacat
 

DeletedUser

interesante discutiile cu TT, astept o pozitie de la Dave..., le astept pe PM, ca sa nu zica ca incit...., si ca tot suntem la forum de intrebari, am sanse sa primesc un raspuns??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12766

avand in vedere ca nu voi mai avea viata lunga si ca dave sa prins

avand in vedere ca nu voi mai avea viata lunga si ca dave sa prins:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ma decospir singur in fata la tot poporul

sunt smileyx
nu tmc85:D:D::D:D oricum acu tre sa imi acespt pedeapsa si dragi colegi de forum
o sa iau pauza adika vacanta vreo 2 saptamni in plus :rolleyes::rolleyes:
deci 4 sapt

daka stie vre unu un avocat ? sam a contacteze vreau sa ies pe cautiune
:Dne revedem cand ies de la parnaie sami trimiteti pachete
e ultima postare pna ies din parnaie:D:D:D
 

DeletedUser

pentru avocat ti-am dat un fir:), iar data de judecata este in septembrie, primul termen:), stai linistit ai caldurica acolo, dar sa incheiem ca nu ne incadram in topic!
iar pentru Dave, am recitit intregul topic si nu am gasit enumerate cazurile cand un admin oarecare poate schima conducerea unui trib, sau cazurile in care un admin poate redistribui drepturile intr-un trib.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus