in legatura cu biserica

  • Autor subiect DeletedUser34565
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34565

mia spus un prieten si vreau sa stiu daca e adevarat................brima biserica se poate demola daca e singura biserica existenta in toate satele??:D
k am o biserca de 3 si aia principala numa k aia principala nu ma ajuta cu nimik si vreau sa iau un sat in alta zona si daca e adevarat sa economisesc ferma k acum am mare nevoie de ea:)
 

DeletedUser

Prima biserica nu se poate demola, dar daca incerci sa-ti inobilezi satul pe care ai prima biserica aceasta va disparea si o vei putea construi in alt sat.
 

DeletedUser30856

cea din primul sat nu-ti ocupa ferma...nu are rost s-o demolezi
 

DeletedUser

Prima biserica nu se poate demola, dar daca incerci sa-ti inobilezi satul pe care ai prima biserica aceasta va disparea si o vei putea construi in alt sat.

nu trebuie sa dai chiar toate secretele din joc , lasa sa le mai descopere si singuri:)
 

DeletedUser

De ce sa nu bre? Nu-ti face placere sa te lupti cu jucatori mai informati decat sa te lupti cu incepatori?

PS: La toti care le-am spus n-au incercat de frica sa nu-si piarda armata de pe sat :))))
 

DeletedUser9828

mia spus un prieten si vreau sa stiu daca e adevarat................brima biserica se poate demola daca e singura biserica existenta in toate satele??:D
k am o biserca de 3 si aia principala numa k aia principala nu ma ajuta cu nimik si vreau sa iau un sat in alta zona si daca e adevarat sa economisesc ferma k acum am mare nevoie de ea:)

da ti-a zis bine
dureaza foarte putin si costa la fel de putin
nu vorbesc din auzite am mutat eu prima biserica pe L18
 

DeletedUser

parca se poate atata timp cat nu ai o alta biserica construita (cel putin asa stiu cat am jucat pe L10)
 

DeletedUser

De ce sa nu bre? Nu-ti face placere sa te lupti cu jucatori mai informati decat sa te lupti cu incepatori?

PS: La toti care le-am spus n-au incercat de frica sa nu-si piarda armata de pe sat :))))

vezi ca si astora le dai mura in gura si tot nu se pricep nimic:D
 

DeletedUser5809

Este un topic cu biserica, cititi acolo si daca mai aveti intrebari postati acolo.


Inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus