In memoriam

  • Autor subiect Sir Soreen
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

algernon

member
Scor reacție
0
A facut greseala sa intre in conflict cu CL (actualul ELITE) si asta l-a costat. Asa au patit toti care s-au pus cu noi incepand cu Scitii si terminand cu GD-ul, iar lista continua. Eu zic totusi ca putem sa invatam din greselile lor, nu Sir Soreen?

doua precizari.
-razboiul cu ctl nu a inceput ca urmare al deciziei mele (din contra,indicatiile mele au fost extrem de clare,cat avem razboi cu CA nu se va ataca alt trib) ci ca urmare a actiunii unui jucator venit din alt trib in AR3S , care s-a gasit el sa atace CTL.nu mai dau nume,sunt inutile.si a fost unul dintre motivele retragerii mele.
-ctl nu mi s-a parut niciodata o nuca atat de tare precum tld.sau avalon.sau rip.mai ales ca stiu jucatori (bine) din toate aceste triburi.ramane sa vedem pe mai departe daca m-am inselat sau nu.
 

DeletedUser

ah da uitasem pe cineva la in memoriam : Vokiel chiar daca nu l-am cunoscut pe l1 respect:D

le: ati derivat de la subiect:-"
 

DeletedUser

bye1.gif
L1.

si
bye1.gif
pentru... vedeti voi. sunt in ordine alfabetica. se stiu ei de ce, sau poate nu, dar de la fiecare am invatat cate ceva
smile.gif
sau pur si simplu m-am simtit bine sa impart harta cu ei. posibil sa fi uitat cativa, si mai sunt unii care au lasat in urma triburile :(

AdiMutu
aiurea
albertus
Alcatrasia
aquilla
balieca
BlackLeon
Bloodjay
BlooM
buuu
Double1
gabi23
Hunter86
Imperatorelegione
lamine
LizardKing
lordul
luebeast
mirceaberzovan
mladie
Nienna
Sir Soreen
SlimSlick
Thorak30
treidei3
uv1921
Valiusha
veetrok
vyctor
Xplorer26
 

DeletedUser

Ma simt onorat sa fiu in lista cu atatia jucatori valorosi...

Respectele mele Asfa, and keep up the good job pe celelalte lumi :)
 

DeletedUser

imi pare rau ca pierd o vecina de o asemenea valoare :(:(:(:(
un geto-dac nu te va uita si iti va fi mandru de onoarea ce i sa facut...nu stiu ce am facut ca sa fiu trecut in lista...oricum iti multumesc pentru aceasta onoare.:)
 

DeletedUser1195

Nici eu nu stiu ce am facut,de ma aflu pe lista,nici macar tortul de portocale:)
(desi asta se mai poate rezolva)

Daca asta e dorinta ta,ce mai putem zice noi?Te insotesc in viata adevarata urarile mele de bine.Sa fii fericita Asfa si sa ai parte numai de impliniri!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus