In pas cu moda

DeletedUser

Deci eu ma gandeam sa va mai uitati si voi pe celelalte servere din strainatate si sa vedeti ce s-a mai adaugat. Am inteles ca in germania au pus biserica...interesant.
In rest jocul e nemaipomenit, bravo va felicit ca ati preluat ideea din stainatate si ati si in romania
 

DeletedUser184

biserica a fost scoasa de la nemti - a fost introdusa doar putin intr-o perioada de test - proiectul fiind respins.
 

DeletedUser

spovedea trupele ,sa ii ierte Dumnezeu pentru crimele facute :)))
biserica =)))
 

DeletedUser

le zicea pt o spovada buna dai 100 k materii pt o spovada mai putin buna dati 50 k iara daca ati trrcut in vizita 10 k :))
 

DeletedUser

Defapt facea o trupa noua numita "Papa de la Roma" :))

efecte:

Se roaga lui Dumnezeu sa arunce cu fulgere in satele dusmanului , dupa fulgere inamicul pierde 50% din trupe.

Daca moare Dumnezeu in invie.
 

DeletedUser184

din cate tin minte (nu am jucat - doar am auzit) biserica ridica moralul la trupe - adica se antrena un gen de "nobil" si se trimitea la atac.
au existat niste probleme cand 2 "nobili" se intalneau si s-a renuntat la ea
 

DeletedUser7072

:):):DMa duc sa invat germana:):D:D

oricum s-a renuntat la proiect. deci degeaba inveti germana. in afara de a-ti lua pe cocoasa pe serverul german nimic nou sub soare. de mentionat ca nemtii sunt probabil cei mai buni la jucat triburile.

si daca nu vrei sa mai ai probleme cu moralul sunt servere pe .net unde moralul este dat de data in care intri pe server. nu de numarul de puncte ;)
 

DeletedUser

sal

si io m-am uitat si am stat akolo 2 zile si nici o biserica si oricum ce fac ei cu bisericile daca vor sa atace le dau cu crucule in cap si le ard ochii cu aghiazma sau ce?
 

DeletedUser

si io m-am uitat si am stat akolo 2 zile si nici o biserica si oricum ce fac ei cu bisericile daca vor sa atace le dau cu crucule in cap si le ard ochii cu aghiazma sau ce?

Cred ca lamine nu s-a facut inteles sau cel putin nu ati vrut sa cititi mai cu atentie. Acesta a spus

lamine a spus:
biserica a fost scoasa de la nemti - a fost introdusa doar putin intr-o perioada de test - proiectul fiind respins.

lamine a spus:
din cate tin minte (nu am jucat - doar am auzit) biserica ridica moralul la trupe - adica se antrena un gen de "nobil" si se trimitea la atac.
au existat niste probleme cand 2 "nobili" se intalneau si s-a renuntat la ea

Tu ce nu ai inteles mai exact de ai stat 2 zile pe sv? :). Ce facea acea trupa? Simplu. Insotea celelalte trupe la atac marindule moralul...Asa de greu este de inteles?
 

DeletedUser

Uitati si linkul catre trupele germane de pe lumea 4.Aici apare "Priester" care tradus inseamna preot.Si scrie la descriere ca ridica moralu cu 10%...uitati si linkul:Trupele germane-lumea4
 

DeletedUser

Cu exceptia acelei lumi unde s-a testat aceasta noua trupa(dupa cum a spus si lamine) pe nici un alt server german nu mai apare preotul sau biserica deoarece, proiectul a fost respins.
 

DeletedUser7086

si eu as vrea biserica .. dar oamenii nu vor ... lasa ca-o sai ia ikariamu ;)
 

DeletedUser

si eu as vrea biserica .. dar oamenii nu vor ... lasa ca-o sai ia ikariamu ;)

sineok eu te inteleg ca esti moderator pe ikariam sau ce esti sau simplu jucator chiar nu ma intereseaza, dar eu zic sa te abti cu acest "ikariam" pentru ca nu este prima data cand dai astfel de raspunsuri ca "ii ia ikariamu"+faptul ca ai postat scripturi interzise, te invarti sa iei un warn care cred ca te va calma


Ca sa nu mai intrebi ce regula ai incalcat ti-o spun de acum:



4.3. Topicurile sau posturile care fac referire catre alte site-uri care nu au legatura cu jocul "Triburile" sunt interzise. Linkuri de recrutare sunt interzise. Discutii legate de alte jocuri sunt permise in sectiunea offtopic.

Propun ca acest topic sa fie inchis deoarece nu isi mai are rostul
 
Sus