Inca una de amuzament ...

  • Autor subiect DeletedUser1756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

mai voi nu faceti off topic:confused: Si apropo ce s-a intamplat cu hades1234 cum de a disparut:confused:
 

DeletedUser

eu nu stiu nimica...sunt o nuba...citeste-mi profilul din joc
=))
nu urasc pe nimeni,doar imi aminteam domnului de mai sus care sa lauda ce a patit el pe l1 si EXIT...ii aminteam ca sa nu se dea acum..rotund ca a facut aia si aia..de asta
da poti spune ca fac parte din grupul fetitelor de 14 ani care joaca pe .ro:D

tzepes:asta e thread de off-topic...nu ai cum sa faci off-topic in off-topic lolzye...;)
 

DeletedUser926

Jucãtor Black Ash
Black Ash
Puncte: 118
Rang: 16895
Trib: CIRC
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchezã pe hartã

Sate Coordonate Puncte
Sparta 523|422 118
Profil
Vârsta: 27
Genul: masculin
Localitate: Iasi

Text personal
_______________________________________________________________________

vã rog, foarte insistent, nu luaþi sate parasite sau sate mici la o
distanþã mai micã de doua câmpuri faþã de satele mele, indiferent dacã
sunteþi membrii al tribului, aliaþi, PNA, etc. nu mã refer la sate mari.
_______________________________________________________________________

pentru diplomaþii triburilor care doresc sã mã chestioneze referitor la farmarea/atacarea unui membru de-al lor.

vã rog foarte mult, înainte de a face vreun demers, parcurgeþi urmãtorii paºi elementari:


1. verificaþi evoluþia membrului dumneavoastrã (mai ales daca-i proaspãt) pe tw-tools.

2. în cazul unor scãderi, stagnãri inexplicabile de punctaj, schimbãri de trib, etc. cereþi-i acestuia explicaþiile de rigoare (în urma cãror atacuri a înregistrat scãderile/pierderile, când au avut loc acestea ºi cine le-a efectuat, etc.) cum mie mi se va cere sã dovedesc tot prin rapoarte sau mesaje, nu vãd de ce nu i s-ar cere jucãtorului in cauzã explicaþii inainte de a-mi aduce acuze.


încercaþi, vã rog, sa aveþi dinainte rãspunsuri la posibilele probleme/întrebãri fireºti pe care le voi ridica/pune. timpul fiecãruia este preþios, mai bine este dedicat jocului în sine decât parlamentãrilor inutile.


pân'la urmã nu-mi doresc decât s-aveþi puþinticã atenþie, stimabililor. respectul, din partea mea, existã din belºug.

s-aveþi o zi bunã, ºi bucuraþi-vã de joc aidoma mie.
 

DeletedUser219

:confused: E misto lumea3 ? Ca sa nu mai intru si eu acuma si sa mai fac o ferma pe un K42 ceva pe acolo =))

Si ce fel de codite ai R3born3D si cel mai important : ce culoare it place ?
 

DeletedUser

Da varu' sunt acelasi ... ceea ce nu stii tu este ca la un moment dat EXIT impreuna cu OLIMP si o parte din MAGIC a devenit NWO, NWO care a fost fondat de mine impreuna cu mire2000 si nidofu, NWO pe care i l-am lasat lui Barbaru din cauza unor probleme de logare pe server ... NWO care momentan in ro1 sta destul de bine si a desfiintat 3 triburi pana acum impreuna cu TLD in Central Alliance ... Dar asta e deja alta poveste ... daca ai nevoie de lectii de istorie cauta-ma in PM si iti explic cum il lumea BETA.ro i-am cam stricat pe TMP ... care la vremea respectiva erau de 3 ori mai multi ca noi ... dar si asta e alta poveste ... io de R3born3D nu am auzit sa fi facut nimic prin jocul asta pana acum ... asa ca ... lasa-ne ...

Problema este ca mai citeste cineva din vechea garda din Beta, si tine minte ca treburile nu stau chiar cum spui tu, e adevarat ca ati sincronizat cateva atacuri asupra lui Stukha, dar nu ati reusit mare lucru..., in schimb fermele noastre aveau la trib trecut EXIT ;)
S-au poate nu mai ti minte ??? :D :D :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus