inceput nou pe lumea 9

  • Autor subiect DeletedUser17451
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17451

Imi cer scuze de intrebare dar am tot cautat pe forum si nu am gasit nimic.
Un prieten a intrat (lumea 9) si l-a dat f departe de mine.Cum ar putea sa dea inceput nou si sa ajunga mai aproape?
 

DeletedUser

trebuie sa stii in ce parte a hartii joci si sa-l chemi mai aprape.........
poti alege din 4 puncte cardinate:
Nord-Est Sud-Est
Nord-Vest Sud-Vest

k-urile de la 0 la 4,10-14,20-24 si tot asa pana la 40-44 sunt in Nord-Vest
K-urile de la 5 la 9,15-19,25-29 etc.,45-49 sunt in Nord-Est
K-urile de la 50-54,60-64,70-74,80-84,90-94 sunt in Sud-Vest
K-urile de la 55-59,65-69,75-79,85-89,95-99 sunt in Sud-Est
 

DeletedUser15142

uiate , asta este o problema ar fi foarte tare daca am avea un fel de optiune sa ma puna langa prietenul meu pe lumea 8 acuma unde vreau sa incep de ex dar cum? de ce ..chiar mias dori sa vad o astefel de optiune!
 

DeletedUser

Chiar aveţi această opţiune... numai pe lumile cu versiunea 5.0! Adică pe .ro numai pe Lumea 9!

Început nou in centrul tribului

Dacă un jucător a fost cucerit şi trebuie să înceapă jocul de la început poate alege optiunea de început din mijlocul tribului

Luat de AICI

Good Luck! :rolleyes:
 

DeletedUser

pe 5.0 ai posibilitatea sa te bage in "mijlocul tribului" dar nu cred ca ar fi indicat, toti pe langa tine ar avea mii de puncte, numai tu 70:p

Nu stiu exact cum funtioneaza aceasta "noutate", nu am incercat-o inca !
 

DeletedUser

am si eu o intrebare pana cand no sa mai merga lumea 9?????????
 

DeletedUser15142

eu ziceam altceva ..sa fiu la margine langa prietenul meu! sa ne punem in acelasi timp si sa aveam o optiune ..de ex inceput nou =>[o casuta in care pui numele jucatorului] si cazi langa el si o luatin dela inceput ar fi foarte frumos
 

DeletedUser

nu ar fi bun de loc asa ceva pentru ca de exemplu te ataca unul pana te farmeaza si tot nu vrea sa te lase in pace si tu dai inceput nou si el vine dupa tine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus