Infiez cont pe Lumea 21 in K35

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca e vreun jucator care poate vrea sa renunte la joc pe lumea 21 si e si in K35 si e bun sa-mi lase mie contul accept sa-l iau si sa joc eu cu el...la modul cel mai serios:p :D:D:D
 

DeletedUser

dar de ce ,,la negru,, aia sunt mai infractori??poate ,,la galben'' :)sau ,,pe naspa,, si faceti ,,para-para ''la final?
 

DeletedUser35286

pe k54 nu infiaza nici o domnisoara? (doamnele sa te infieze pe tine erwin :p )
 

DeletedUser489

Rhino, ti-as lasa contul, cu conditia sa faci ce ai facut si cu contul tau... eu nu am reusit sa pierd sate la Panzer, poate tie iti iese :D
 

DeletedUser

hahaha :p stiu k e foarte simplu sa faci fatza la cei din panzer:p, dar eu nu am avut un trib stabilit dupa ce am plecat de la ei .....gabby-ghost nu m-a primit in trib...cand l-am intrebat nici macar nu mi-a raspuns, iar cand eram pe final de innobilare s-a gasit si el sa ma ajute...si na...n-a reusit nici macar asta:mad:...asta e...daca am fost singur...n-am avut ce sa fac...ca daca eram din razna de cand a trebuit...acum nu mai erau alde panzer prin zona aia:p! sunt foarte varza astia, ce naiba!
 

DeletedUser5970

Atat de varza incat te-au innobilat.
Extraordinar cum eu sunt de vina pentru innobilarea ta de catre Panzer :D
Discutia pe care am purtat-o nu ducea neaparat la primirea suportului din partea mea, nu stiu cine isi pune trupele la bataie pentru un sat neutru, cu zid zero. Totusi, te poti considera razbunat ;)
 

DeletedUser

da nu te-am invinuat deloc:|...am facut doar un scenariu:p, la modul cel mai serios! nu`s genu de om sa fiu asa! :)
ma bucur k l-ai luat tu:D, poate il trimiti la margine langa mine pe RSDC :D:D:D:D:D
P.S.: Zidu era la 0 , dar la un moment dat era la 14 :p, inainte de ultimele 2 atacuri, caci atunci nu mai avea berbeci...ii trimisese separat pe toti intr-un atac cu spioni...si i-am distrus eu atunci:p
 

DeletedUser

am intrat acum pe extern si doar aici inccubus nu are ultimul cuvant :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus