Initiativa-Mentor

DeletedUser

Cu placere,Cristi din pacate si eu caut trib si mentor si nimeni nu ma vrea pentru ca sunt nooaba dar eu cred in mine si asta e tot ce conteaza.
 

DeletedUser20252

Cu placere,Cristi din pacate si eu caut trib si mentor si nimeni nu ma vrea pentru ca sunt nooaba dar eu cred in mine si asta e tot ce conteaza.


Nu cauti unde trebuie.
Oricum ma indoiesc ca nu stii joaca,nu ca ar fi mare filosofie.

Esti activa,in 2 luni stii ce stiu si eu care joc de 6 ani,nu esti activa, nu stii.E ca la scoala,inveti si ai parte,nu inveti deci nu ai parte.


Succes in gasirea mentorului cautat,dar tare ma tem ca o sa ai soarta lui Zarathustra.
 

DeletedUser

Cu placere,Cristi din pacate si eu caut trib si mentor si nimeni nu ma vrea pentru ca sunt nooaba dar eu cred in mine si asta e tot ce conteaza.

Lilith , eu zic sa astepti sa inceapa lumea si sa joci , atunci poate te accepta cineva , nu sa intri cu niste noobi care nu stiu diferenta dintre spada si topor.
Aici mentorii ii antreneaza pe cei mai buni ca ei.:D
 

DeletedUser44001

Am toate calitatile care ma recomanda pt. postu' asta lilith ,baietii de pe forumu' asta te pot invata lucruri banale...eu te invat sa ataci cu garda pusa ,sa te aperi fara aparare ,chestii dastea :D ,ce zici?
 

DeletedUser

Eu vreau profesor bun lilith :)
Crezi ca bad rullz e suficient de bun?
 

DeletedUser

Mergi la cineva care sa te ajute cum sa profiti de membrii din trib ca sa ii transformi in interne;)
 

DeletedUser

zeTs dupa ce incepe jocul nu mai stau pe aici :p
Cristi imi place sa combin utilul cu placutul,if you know what i mean;)
teodosius daca ma inveti sa atac cu garda esti calificat
memo- naiba stie,el zice ca e adevarul il vom afla doar daca incerci
 

DeletedUser

Daca vrei bine cu toata lumea , cum o sa iei tu primul sat ?
O sa-i spui tintei tale sa nu se supere si sa ramaneti prieteni , ori il lasi pe el sa te cucereasca?
 

DeletedUser

Daca vrei bine cu toata lumea , cum o sa iei tu primul sat ?
O sa-i spui tintei tale sa nu se supere si sa ramaneti prieteni , ori il lasi pe el sa te cucereasca?

Mi se pare normal sa ramanem prieteni si ca sa parafrazez un prieten care il citeaza mereu pe un alt prieten al lui "inca nu s-a nascut barbatul care sa ma cucereasca":cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43196

martzian ii un jucator care iti poate da niste sfaturi utile..:),ciura este alt jucator de la care ai ce invata :D.
App Gunere mai traiesti :D?
 

DeletedUser44001

vai doamne,sper ca nu ai fantezii masochiste cu mine



Mi se pare normal sa ramanem prieteni si ca sa parafrazez un prieten care il citeaza mereu pe un alt prieten al lui "inca nu s-a nascut barbatul care sa ma cucereasca":cool:

Da macar a incercat cineva sa te cucereasca? :D
 
Sus