Insomniacii

DeletedUser

Pai...acum depinde calitatea imaginii pe care vrei sa o maresti...cea mai usoara metoda e in paint...dar poza trebuie sa aiba o densitate mare de pixeli ca sa se mai poate intelege ceva...
 

DeletedUser

9259_10151196770623678_1545380223_n.jpg
Te referi ca vezi poza asa dupa ce postezi?
Dai click pe poza pe care am postat-o eu si vezi ce se intampla :p
 

DeletedUser28967

deci pun poza de ex: [ ATTACH=CONFIG]1190[/ATTACH ] si dupa cum ar trebui sa pun dimensiunea?sau inainte dimensiunea...?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu,nu...alea sunt poze care sunt uploadate pe net... www.imageshack.us asta e unul din site-urile de upload folosite..gasesti si altele daca cauti pe google...sau daca ai poza pe vr-un profil..gen picasa..twitter facebook...orice..dai click dreapta pe poza.."copy image url" si apoi inserezi linkul intre codurile
img ]
 

DeletedUser

Mah insomniacilor: Nu vreti sa jucati vreo 2 saptamani la americani pe contul meu?!! Ce kilu meu, nu vrea nimeni sa joace ?!!! Sincer ,chiar nu ma intereseaza daca schimbati parola intre timp . Ma intereseaza doar acum sa fie cineva pe cont. :D
 

DeletedUser

Daca ma platesti cu 10 dolari pe ora...iti stau eu pe cont..5 ore pe zi....cine crezi ca mai joaca triburile acum..lumea vrea carnati..bautura..sex..iar bautura..muraturi...iar mancare...iar bautura..iar sex..si sex..si inca un pic de bautura...si totul se termina cu o boratura pe cinste. :D
 
Sus