Intalnire tribala Buzau

DeletedUser

Toti cei din Buzau sunt asteptati sambata la o intalnire tribala, care doriti sa veniti stiti ce aveti de facut. Sa stabilim ora si locul.
 

DeletedUser8266

da...vezi poate ii deranjezi ....ca dupa cate vad eu e o intalnire in 2 ca intre porumbei :))
 

DeletedUser13067

nu este important cati vin la intalnire,ci ce fel de oameni iti vin;)
 

DeletedUser8715

da...vezi poate ii deranjezi ....ca dupa cate vad eu e o intalnire in 2 ca intre porumbei :))

n3olitic ma insala, cu prietena mea:D, nu mai suntem porumbei:(
nu, suntem numai noi doi:p

@v3rra: o sa mai facem una si saptamana viitoare, ca termin antibioticele pana atunci:D
 

DeletedUser13067

atunci vorbim saptamana viitoare:)
trebuie sa ajung prin buzau la o prietena.
poate bem o cafea:)
 

DeletedUser8266

nu ...nu ma atragi nici tu nici verra:))) da faceti voi 3 si imi trimiteti inregistrarea si mie (daca va si filmati):)) orikum cine e din iasi e fata si arata bine sa puna o poza aici si facem o intalnire...tribala:D
 

DeletedUser

nu ...nu ma atragi nici tu nici verra:))) da faceti voi 3 si imi trimiteti inregistrarea si mie (daca va si filmati):)) orikum cine e din iasi e fata si arata bine sa puna o poza aici si facem o intalnire...tribala:D

poate eu nu te atrag si nici nu vreau.... nu'mi plac baietii, da v3rra e fata frumoasa :">
 

DeletedUser8715

n3olitic, ce nu stii tu e ca eddy vine de la eduarda:D
asa ca astept complimentele:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da mhai hai gata, dezvaluim, eu si cu eddy ne iubim in secret...cum era melodia aia.....dragoste in secret =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

n3olitic, ce nu stii tu ca e eddy vine de la eduarda:D
asa ca astept complimentele:rolleyes:

thfbs332989302ug5.jpg




concurs de prezente feminine?:D

Sa inteleg ca esti persoana din stanga ? :D

Acum vorbind serios, in timpul saptamanii iesiti la o bere ?
Ca s-ar putea sa fac un tur de tara zilele urmatoare,... si sigur trec si prin Buzau
 

DeletedUser8715

da, eu sunt cea din stanga, si cel in bleu e n3olitic:D

pai sambata nu e bine?:-??
 

DeletedUser

Week-end-ul il am rezervat pentru acasa,...deplasarile le programez doar in cursul saptamanii. :)
 

DeletedUser8715

in cursul saptamanii eu pot doar vineri...in restul zilelor am pregatire la diferite obiecte:D....dezavantajele clasei a 12-a:D
 
Sus