intalnirea din bucuresti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ntz ntz ntz...s-a prins copilu' si voi nu....

tu nu esti moderator, cand se face misto de cineva nu stergi? sau doar daca se face misto de cine nu trebuie?

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
Ba da sunt. Si cand consideri un post jignitor, il poti raporta. Astept sa vad ce acuzatii imi aduci, cu dovezile aferente. In caz contrar, iti voi dori doar "vacanta placuta!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu nu esti moderator, cand se face misto de cineva nu stergi? sau doar daca se face misto de cine nu trebuie?

oare ce te deranjeaza asa de mult? faptul ca intri pe un alt user ca sa scri pe forum (incalci o regula)...sau ca am iesit la o bere?
 

DeletedUser

nu, ma deranjeaza ca se face misto cu o nesimtire foarte mare de cineva.. da na, ce poti sa ceri?
 

DeletedUser8343

nu, ma deranjeaza ca se face misto cu o nesimtire foarte mare de cineva.. da na, ce poti sa ceri?

ete na? si nu poti sa stergi spamu de forum nu? domnilor admini...va rugam frumos ce naiba! dupa ce ca il banati pe wldsnk ...si saracu e nevoit sa apeleze la contul dragutei Desire ca sa posteze parera proprie si personala pe forum ..nu ii dati nici drepturi sa stearga forumul in urma nesimtirii noastre? da cum am putut noi asa ceva?!
o fi interzis cumva sa glumesti sau sa te simti bine?:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

nu, ma deranjeaza ca se face misto cu o nesimtire foarte mare de cineva.. da na, ce poti sa ceri?

uau...ciudat cum sta treaba atunci cand e vb de tine sau de cineva la care ii ti partea...acum te deranjeaza dar cand e vb de altcineva imediat sari...

ma mir cum de nu o suni pe madalina ca sa vina sa te ajute...sa-ti sara in ajutor, doar doar intorci ironiile spre noi :D :D :D

e doar un cadou primit ca o ironie la cat de mult se "iubesc" anta si mazare pe forum si in joc...sa nu-mi spui ca nu ai primit niciodata cadouri ironice :D:D:D inseamna ca nu sti ce e viata, daca e asa.
 

DeletedUser

Astept,insa sa ma anunti cu ceva timp inainte, ok? Si sa nu fie in perioada 21-28 Iulie ca sunt plecat din capitala. Abia astept sa va revad si sa vedem pe cine bagam sub masa....
 

DeletedUser5168

la toamna daca se va mai face asa ceva cred ca voi putea participa si eu...pana atunci slabe sanse sa ajung prin bucuresti :(
 

DeletedUser

la toamna daca se va mai face asa ceva cred ca voi putea participa si eu...pana atunci slabe sanse sa ajung prin bucuresti :(

mai e pana atunci...toti cei care stiu dif intre un joc si viata reala sunt bineveniti. dusmani, aliati sau simpli jucatori...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus