intrebare despre sprijin trimis de pe cont-sitter

  • Autor subiect DeletedUser6558
  • Data de început

DeletedUser6558

"Este interzisă sprijinirea sau atacarea unui jucător de pe contul dvs şi de pe contul unde sunteţi sitter."

Daca trimit pe rind armata intr-un sat, ca sprijin, adica de pe contul meu odata, si de pe contu' la care am sitter ulterior, fara ca in acelasi timp sa se afle in satul respectiv sprijinit armata din ambele surse, si asta e interzis?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Este interzisă sprijinirea sau atacarea unui jucător de pe contul dvs şi de pe contul unde sunteţi sitter."

Daca trimit pe rind armata intr-un sat, ca sprijin, adica de pe contul meu odata, si de pe contu' la care am sitter ulterior, fara ca in acelasi timp sa se afle in satul respectiv sprijinit armata din ambele surse, si asta e interzis?

draga jucator de aceea exista intrebari suport acolo poate sa iti raspunda mai bine nu **** daka te lasa jocul sa trimiti ;))
 

DeletedUser6558

Bun, am inteles, dar uite ce scrie acolo, la intrebari suport ..."Înainte de a trimite o întrebare către suport, vă recomandăm să verificaţi forumul jocului, folosind funcţia de căutare." Probabil ca au destule pe cap ...

Mai concret, aveam armata sprijin la cineva, au murit toti, si voiam sa ii trimit aceluiasi jucator sprijin de la un cont unde sunt sitter. Ideea e ca avantajul pe care il are respectivul e minim, daca nu ii trimit IN ACELASI TIMP armata si de la mine si de la altcineva... regula nu e detaliata ...deci presupun ca e generala, adica ce vreau sa fac eu e interzis... dar nu sunt sigur.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus