Intrebare L23

  • Autor subiect LastManStand
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mha ce naiba o faceti pe 7 decembrie Lumea 23 , atunci nimeni nu o sa prea intre adica suntem majoritatea la scoala ! Ori o faceti dupa ora 6 cand toata lumea este acasa ori o faceti intr-un weekend !
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))) si daca esti la scoala nu poti intra dup-aia sau ce?

ti-e frica sa nu se ocupe toate locurile? :)))
 

DeletedUser

Mha ce naiba o faceti pe 7 decembrie Lumea 23 , atunci nimeni nu o sa prea intre adica suntem majoritatea la scoala ! Ori o faceti dupa ora 6 cand toata lumea este acasa ori o faceti intr-un weekend !

eu nu sunt acasa la 6. e fix ora la care plec de la munca. se poate da drumu la 19:20? ca sa ajung si eu acasa, sa fac un dus, un sandwich si sa deschid laptopu.
 

DeletedUser

daca promiti ca papi tot sandwich-ul.... ca nu inunzi vecinii ... poate , cine stie :)
 

DeletedUser

La ajutor lumea 23 viteza trupelor este la baza 1, adeziunea 1, este deja introdusa militia. Considerand ca exista setarea preliminara 1 pt lumile nedeschise, e in regula, daca deja setarile influenteaza ajutorul atunci ne putem pregati de 1/1.
 

DeletedUser

Eu zic ca se deschide Marti pe la 10 si ceva asa s-au deschis majoritatea lumilor...
 

DeletedUser24007

Deci sa inteleg ca , desi incepe l23 in cateva zile , inca nu se stiu setarile??? Le aflam inainte de a incepe sau dupa ??
 

DeletedUser

Mha ce naiba o faceti pe 7 decembrie Lumea 23 , atunci nimeni nu o sa prea intre adica suntem majoritatea la scoala ! Ori o faceti dupa ora 6 cand toata lumea este acasa ori o faceti intr-un weekend !

Invoieste-te de la scoala si explica-le profesorilor importanta prezentei tale in fata calculatorului fix la ora aia.
Sau chiuleste. E cel mai bine.

Serios, nu te obliga nimeni sa intri fix in momentul aparitiei lumii, peste 2-3-4 ore nu cred ca are nimic.
 

DeletedUser

Invoieste-te de la scoala si explica-le profesorilor importanta prezentei tale in fata calculatorului fix la ora aia.
Sau chiuleste. E cel mai bine.

Serios, nu te obliga nimeni sa intri fix in momentul aparitiei lumii, peste 2-3-4 ore nu cred ca are nimic.

ai dreptate.
 

DeletedUser

Eu astept 48 de ore ( aprox ) si apoi dau SUD EST .

sa cad intr-un loc in care intra mulit noobi , multi care se lasa de joc inainte de a apuca 300 de puncte :D
 

DeletedUser

...

Iati un telefon cu net si intra din primele minute....eu asa am facut la l22...stataeam la mate cu telefonu in mana
 

DeletedUser

Iati un telefon cu net si intra din primele minute....eu asa am facut la l22...stataeam la mate cu telefonu in mana

S-au da, majoritatea telefoanelor au interent 15mb de net poti primi gratis pentru 24 de ore de la un prieten daca esti pe Vodafone.
 

DeletedUser

intre 00.00 si 23.59 e pauza de masa , restul timpului ajunge pentru joc ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus