intrebare l23

  • Autor subiect DeletedUser28580
  • Data de început

DeletedUser28580

97262154.png


poza nu e modificata..am o intrebare si eu:e normal sa pot sa merg pana in -k 52?
acum am mers mai departe ,si am ajuns pana in k -604.. e normal asa ceva?
 

DeletedUser

cat faci pana acolo cu farmatul? ca poate gasesti resurse =))
posibil ca tot browserul tau sa fie de vina, sau trebuie sa schimbi prelungitorul ca da erori. versiunea 7 merge impecabil, teamul si-a dat silinta sa fie totul perfect, nimeni nu greseste, doar playerii sunt de vina ca sunt curiosi.
acum serios, sa nu crezi ce am scris mai sus, decat contrarul. se tot discuta ca sunt prea multe nereguli pe versiunea asta, dar sa intelegem ca e week-end si poate e si teamul la un vin fiert
 

DeletedUser

ii arata k-ul cu minus in fata , eu am mers pana la k99 . cum naiba sa-ti arate netul -52 sau -604 ?
 

DeletedUser28580

deci...mergeti pana la k0 si la ultimul patratel din colt k0..daca dai click un pic mai in stanga lui te lasa sa "iesi" intr-un fel de pe harta..acum nu stiu,asa am patit eu,cand cautam admini pe l23:))
oricum,asa nu mi s-a intamplat doar odata,pot sa fac asta de fiecare data cand incerc..posibil sa fie de la browser,incercati si spuneti-mi daca merge cum v-am zis..
 

DeletedUser

eu am dat de gard acolo si un sant plin cu crocodili si n-am putut trece mai departe de frica :(:(:(

fiecare lume are 100k-uri , dincolo de gard chiar de arata ca o harta nu poti trece . poate a fost vreun bug de moment doar ...
 

DeletedUser38137

Cu opera nu merge chestia asta, deci cel mai probabil e de la browser.
 

DeletedUser28580

78216995.png


deci bug de moment nu a fost...in cel mai rau caz e de la browser..deci pe mine ma lasa de fiecare data sa dau click acolo :-s
 

DeletedUser

aceiasi problema am avut si eu pe telefon nu-mi arata harta verde se vedea... si am trecut la versiunea normala si se vedea.
 

DeletedUser28580

nici de la browser nu e,sunt pe calculator,pe mozilla si la fel ,ma lasa sa "ies" de pe harta :)
 

DeletedUser5809

Este la fel si pe celalalte lumi, doar ca nu arata continentul cu -, pur si simplu arata doar acel spatiu gol si ultimul continent pe care ai fost. Nu cred ca este vrun bug, e pur si simplu spatiu liber si nu afecteaza jocul.
 

DeletedUser

Cred ca o sa umplu forumul cu aceasta intrebare.
Unde gasesc Scout evaluator report care sa functioneze pe L23,adica in varianta 7.0 ?
 

DeletedUser

tot o intrebare pentru l 23
a postat carmi un concurs..care e numele contului lui carmi de pe l 23?:D
 

DeletedUser

Mai bine ii scrii un PM si iti spune!
Cred! :cool:
Ca astia te vor minti!!!
 

DeletedUser

e scris de mult nickul ei de joc, nu e asta o problema... trebuie doar sa stii unde sa te uiti :p
 

DeletedUser38137

Nick de joc : carmelio
Greu era sa îi răspunde-ți săracului om.
 
Sus