intrebare speed round

DeletedUser

Eh... imi pare rau dar nu am 3 fratiori cu care sa fac schimb din 8 in 8 ore ca sa fiu in top :D

Poate intr-o alta LUME :D

Mersi pt. info si succes celor care vor intra :)
 

DeletedUser

aveam si eu intrebare ..pana acuma nu am mai jucat pe server din asta de speed :) deci: iti trebuie premium da ? trebuie sa-l am activat contul premium pe alta lume ?sau dupa ce fac acest cont pe speed sa activez contul premium ?
 

DeletedUser

Nasol... :(

De pe 25 pânã pe 3 nu voi putea sta ca ursul 25 de ore pe zi în faþa calculatorului :(

Deºi mi-ar fi plãcut sã intru ºi sã-i trimit pe toþi la rând la margine... :rolleyes:

Aveþi noroc :D Dar nu vã întristaþi, cred cã vor mai fi runde din astea ;)
 

DeletedUser

aveam si eu intrebare ..pana acuma nu am mai jucat pe server din asta de speed :) deci: iti trebuie premium da ? trebuie sa-l am activat contul premium pe alta lume ?sau dupa ce fac acest cont pe speed sa activez contul premium ?

Ai nevoie de puncte premium libere, neactivate pe nici o lume. In cazul in care nu esti prin primii 100 care intra pe server, va trebui sa platesti cu CP intrarea pe SDS. (Sper sa nu gresesc, dar aceasta costa 1 punct premium per runda)
 

DeletedUser

esti pe aproape

Esti pe aproape de adevar nu costa un pct pe runda poti sa iti activezi cp pe un an dak vrei asa cum o sa fac eu si ai cp in cotinuu nu va expira cand se va termina runda oricum luativa gandu sa castigati prima runda e a lui B3ST k e singura in care joak si sigur vrea sa o castige si oricum il vor ajtua toti eu mirificu stilro etc..toti care jucam speed la engelzi
 

DeletedUser

Exista vre'un site strain unde pot juca speed gratis ? Ca am apucat odata pe net, dar in 2 ore am pierdut 6 sate =)) :eek:
 

DeletedUser

Daca stiam germana aflam si la ce ora se deschid ca sa fiu printre primii 100 :D
 

DeletedUser4207

.....luativa gandu sa castigati prima runda e a lui B3ST k e singura in care joak si sigur vrea sa o castige si oricum il vor ajtua toti eu mirificu stilro etc.....

am si eu niste intrebari;)
tinand seama de spusele celui mai sus enuntat....
vreau sa va intreb...dak castigu vehiculat...100-200puncte...se poate imparti cu niste prieteni...si dak poti sa-l activezi pe ce lume vrei...sau chiar pe fiecare din lumi..

lamuriti-ma:)
 

DeletedUser

Tie pe Lumea 1 in mod normal ti'ar lua 2-3 luni sa ajungi la 200.000 de puncte.. Pe Speed in cateva ore poti face si 1 milion daca ai experienta :eek: Exagerez ? :D
 

DeletedUser

viteza s-a spus ca o sa fie 50 nu ? si aici sunt si eu curios ..intr-o saptamana de speed 50 cam cate puncte poate acumula un player ? :D intreb asa de curiozitate..ca nu am mai jucat pe speed pana acum..iar pe 25 sigur o sa particip...just for fun :)
 

DeletedUser

depinde de cat timp poate sta online...insa intrebarea nu e tocmai potrivita...

nu cate puncte va acumula un jucator....ci cate puncte va acumula un cont ;)'


probabil ca primul jucator(cont) va depasi 1 mil puncte
 

DeletedUser

Help! Lamuriti-ma!
Ca sa intru in speed imi trebuie doar 1 punct premium?
Exista un trib ceva?
Sleep mode!? Adica? Ce inseamna? Activez si nimeni nu ma va ataca sau cum? Cum activez?
Exista siiter?
Adica....daca viteza e 50 inseamna 2400x50=120000 si magazia va fi la fel? Daca e asa....s-ar ptea ca noaptea sa pierd ceva de la 12 pana la 9 dimineata:D
 

DeletedUser

exista triburi daca se formeaza.
sleep mode iti 'ingheata' contul pe o perioada intre 6-12 ore, daca nu ma insel. nu se produce, nu se recruteaza, nu poti fi atacat, nu poti ataca. de fapt, nici nu poti intra in cont in perioada respectiva. daca nu il setezi tu cand sa inceapa si cat sa dureze, intra automat dupa 24 ore.
da, in mod normal exista sitter.
 
Sus