Intrebare yahoo .

DeletedUser

Deci ccontul meu de yahoo a fost blocat:( , pot face cumva sa il deblochez :confused: ?
 

DeletedUser

mie imi e de azi dimineata ,dar nu stiu cat timp :( , ma puteti lamurii cum aflu ???
 

DeletedUser

contul meu de yahoo nu a fost blocat niciodata in 10 ani de zile! cum ati facut??:confused:
vreau si eu!!!:mad:
 

DeletedUser

Serviciu clienti de la yahoo. Incearca un mail la respectivii.
 

DeletedUser

daca nu se mai deschide stie cineva cum pot recupera ID-urile ?
 

DeletedUser1195

incearca pe www.meebo.com.
Am patit exact acelasi lucru ca tine in exact aceiasi zi.
Am reusit sa recuperez messengerul cu toata lista inscriindu-ma pe site-ul de mai sus.
 

DeletedUser

am reusit sa ma conectez ,daca e in aceasi zi e problema mare ca cunosc inca 4 care au patit la fel !si pot cumva sa trimit lista de pe un ID pe altul sau le copiez ???
 

DeletedUser4586

da,te duci cu sageata pe fiecare ,ii vezi idul,apoi ii dai add in celalalt :D
 

DeletedUser

Nu stiu daca merge, dar incearca cu Trillian.
E un programel tip 'chat client' ce suporta Yahoo!, MSN, ICQ etc.
Poate poti sa-ti importi macar prin el lista pe alt ID. Succes!
 

DeletedUser

am recuperat lista deci pot face un nou ID , pe asta pot intra online de pe meebo ,sa terminat cu bine ,deci topicul poate fi inchis ....
 

DeletedUser

dupa pataniile voastre, pare-se ca cei care dau MASS-uri enervante au avut si ei o farama de dreptate:p
 

DeletedUser7556

Nu credca is devina cei ce la Yahoo, aveam si eu un program cu care putem bloca ID-uri le blocheaza cineva doar sa se distreze, si chiar functioneaza programu ca mi-am blocat eu ID-ul pt 24 de ore sa vad daca ii bun programul.:D:D:D
 

DeletedUser13067

Nu credca is devina cei ce la Yahoo, aveam si eu un program cu care putem bloca ID-uri le blocheaza cineva doar sa se distreze, si chiar functioneaza programu ca mi-am blocat eu ID-ul pt 24 de ore sa vad daca ii bun programul.:D:D:D

Vreau si eu programul:D
 

DeletedUser

Nu credca is devina cei ce la Yahoo, aveam si eu un program cu care putem bloca ID-uri le blocheaza cineva doar sa se distreze, si chiar functioneaza programu ca mi-am blocat eu ID-ul pt 24 de ore sa vad daca ii bun programul.:D:D:D

Nu stiu cum se face ,dar tu le ai pe toate si le stii pe toate (fapt "aratat" in toate topicurile ).
Pacat ca minti mult si prost :(
 

DeletedUser7556

Nu stiu cum se face ,dar tu le ai pe toate si le stii pe toate (fapt "aratat" in toate topicurile ).
Pacat ca minti mult si prost :(

Imi cer scuze, chiar am uitat de acest topic daca vreti programul dati ADD la ID-ul tero20051...
Va rog scuzatima...
Edit: sper sa ma intelegeti, si pentru "gabi23" vreau sa iti ceri scuze ca m-ai zis ca mint mult si prost dami add sa iti demonstrez ca nu ii asa si sa iti dau programul ala daca il mai vrei...
Edit: nu ma imi dati ADD intrati pe www.tero20051.tk la Download si il putei lua de acolo...
Have funn!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca il downoadeaza cineva si imi spune ca nu are virusi si ca merge il iau si eu
 
Sus