Intrebare!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut , joc pe L21 cu utilizatorul ombladon , am de 48 de ore sau mai mult un tichet! nici pana acum nu mi s-a raspuns la acel tichet!
Mi s-au retras 1500 puncte premium fara nici o explicatie , am facut tichet si nici la ora actuala nu mi sa raspuns! Din 1800 ppuri am ajuns cu 300! Dece nu mi se raspunde la tichet!? E o problema grava , mai ales ca nu mai am incredere sa cumpar inca o data 5000 de ppuri! Daca mi le retrag si pe acelea !
E inadmisibil sa nu primesc un raspuns! Sunt ceva bani la mijloc!
 

DeletedUser

sambata seara tu vrei raspuns? si adminii "e" oameni si mai ies si ei la un metru de bere si 3 mici. spui ca ti-au fost "retrase"... deci nu transmise, nu? ca sa zici ca poate ti-a bulit vreunu passu si a trimis la Gheorghe si Vasile ca sa se bucure si ei ca vine ziua mea.
cumparate cum? de la inno, ina, ion? cu toate ca daca le aveai pe naspa, erai banat inainte sa observi retragerea :(
ciudata faza, mai urla si la mine din cand in cand cu noutati, ca eu si asa deja sunt cu capsa pusa pe ei cu premiumu lor cu tot, macar de s-ar spala pe dinti cu el (P.S.: urare de "sanatate" pt aia de la mobilpay, ca de la noi nu fura nimeni, toti sunt corecti asa ca ii pup dulce in partea dorsala ca sa nu dea dracii sa vad vreun warn)
 

DeletedUser

Salut , joc pe L21 cu utilizatorul ombladon , am de 48 de ore sau mai mult un tichet! nici pana acum nu mi s-a raspuns la acel tichet!
Mi s-au retras 1500 puncte premium fara nici o explicatie , am facut tichet si nici la ora actuala nu mi sa raspuns! Din 1800 ppuri am ajuns cu 300! Dece nu mi se raspunde la tichet!? E o problema grava , mai ales ca nu mai am incredere sa cumpar inca o data 5000 de ppuri! Daca mi le retrag si pe acelea !
E inadmisibil sa nu primesc un raspuns! Sunt ceva bani la mijloc!

Cine ti-a bagat punctele pe cont?
Tind sa cred ca ai noroc ca nu esti banat! Punctele legale nu ti se retrag!



















Sa vezi ce fain este cand ti le retrage si pe cele deja activate!

Da, exact asa! Pe cele care sunt deja activate!!!
Si iti apare cam asa ceva la premium:


http://img156.imageshack.us/img156/623/22320305.png

Asta-i faina treaba! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

02.12.10 04:19 Cumpărare 1500 3170 -ultimele cumparate au disparut!
02.12.10 01:25 Cumpărare 600 1670
21.09.10 20:47 Cumpărare 5000 5850
Si chiar numi place sa fiu batjocorit! Cum mai cumpar eu cand pot sa patesc la fel!?M-am uitat la protocl nu au fost transmise ci
31.01.11 21:00 Activat -1500 300 storno credit-card
Nu mai ** aiurea!Si ppurile le foloseam in special la
ro21 - farm - Înjumătăţeşte timpul de construcţie
Cum sa mai cumpar eu ppur cand vad ca raman fara ele fara nicio explicatie!
 

DeletedUser5809

Fiind totusi weekend, mai mult ca sigur ca ticketul tau inca nu a fost citit. Asteapta pana maine, sunt sigur ca se va rezolva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus