Intrebari despre circulara

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stim cu totii cum se da o circulara, deci nu vreau sa ma faceti "noob", pentru ca nu sunt, dar nu imi merge sa dau pe lumea a 15.

Imi puteti spune va rog de ce?:confused:
 

DeletedUser

Pentru ca nu ai drept de circulara..

Dreptul de circulara ti-l ofera conducerea, sau iti poti cumpara un cont 'PREMIUM' pentru a primi dreptul de circulara gratuit si multe alte avantaje.

Daca nu ai cont premium sau daca nu ti-a dat conducerea dreptul de circulara nu poti trimite circulare!
 

DeletedUser

Nu doresc si nu am nicio intentie sa fac "post hunting" dar precizez ca sunt in conducere si in momentul in care trimit circulara imi apare:

"Circulare pot fi trimise la maximum 3 jucători din alte triburi"
 

DeletedUser

ideea de circulara = mesaje in interiorul tribului
ce vrei tu sa faci se poate doar cu CP
 

DeletedUser26205

Nu doresc si nu am nicio intentie sa fac "post hunting" dar precizez ca sunt in conducere si in momentul in care trimit circulara imi apare:

"Circulare pot fi trimise la maximum 3 jucători din alte triburi"


poate ai avut membrii care intre timp au parasit tribul, si de asta iti zice chestia aia :)
 

DeletedUser14704

Nu doresc si nu am nicio intentie sa fac "post hunting" dar precizez ca sunt in conducere si in momentul in care trimit circulara imi apare:

"Circulare pot fi trimise la maximum 3 jucători din alte triburi"

-Cu cont premium poti sa trimiti CIRCULARA la maximum 50 membri din afara tribului tau
-Fara cont poti sa trimiti DOAR la 3 mermbri din afara tribului tau
 

DeletedUser5809

Nu doresc si nu am nicio intentie sa fac "post hunting" dar precizez ca sunt in conducere si in momentul in care trimit circulara imi apare:

"Circulare pot fi trimise la maximum 3 jucători din alte triburi"

Inseamna ca tu ti-ai facut singur circulara,punand numele jucatorilor si ; dupa fiecare nume.Cel putin 3 persoane au plecat care erau incluse in circulara si acum nu te mai lasa sa trimiti.Modificati circulara sa nu ii mai includa pe cei care au plecat si o sa poti iar sa trimiti.Ma indoiesc ca atunci cand scrii mesaj si dai pe linkul care scrie Trib sa iti insereze toti membri,sa le trimiti mesaj,nu merge.
 

DeletedUser

Deci poate un jucator nu este din tribul tau! Sau poate mai multi jucatori! Kid numai fa SPAM ca nu ai spus nimic b ine ca normal fara premium poti sa trimiti si la 1000 - pe IE6 nu merge doar la 50 sau 100 parca..

Cu drept poti sa trimiti la tot tribu! Cu premium poti sa trimiti fara drept.

Daca iti apare asa inseamna ca 3 dintre jucatori numai apartin tribului tau! poate ai dat copy/Paste undeva sau ai adaugat tu nume.
 

DeletedUser

fiind in conducere ai drept de circulara
- selectezi trimite mesaj la toti cei din tribul tau.
daca nu iti merge, cam trebuie sa schimbi browserul.IE are probleme
daca iti merge problema e alta. tu de fapt incerci sa trimiti circularica la pesoane din afara tribului.
daca nu asta e problema iti recomand un tiket la admini...vor verifica ei
 

DeletedUser

Si daca tot a venit vorba de circulare trebuie sa vezi ca nu cumva unul dintre cei carora vrei sa le trimiti circulara sa te fi blocat. :D
 

DeletedUser9568

Pentru ca nu ai drept de circulara..

Dreptul de circulara ti-l ofera conducerea, sau iti poti cumpara un cont 'PREMIUM' pentru a primi dreptul de circulara gratuit si multe alte avantaje.

Daca nu ai cont premium sau daca nu ti-a dat conducerea dreptul de circulara nu poti trimite circulare!

In primul rand, nu primesti dreptul de circulara GRATUIT. Il primesti in schimbul banilor pe puncte premium.
In al doilea rand, poti sa dai circulare si fara sa iti dea conducerea dreptul si fara sa ai cont premium, tot ce trebuie sa faci este sa stii sa generezi lista de destinatari.
Poti folosi twstats in acest scop. Probabil asa ai si facut.
Dar nu se updateaza instantaneu. Dureaza ceva.
Asa ca in acest timp din tribul respectiv se poate sa fi plecat cativa jucatori.
Si din moment ce fara cp poti da circulara la maxim 3 membrii din afara tribului...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
In primul rand, nu primesti dreptul de circulara GRATUIT. Il primesti in schimbul banilor pe puncte premium.


Sper că nu te-a pus nimeni să plăteşti aşa ceva ... Se poate acorda gratuit de către conducere, cum a spus bleky.
Dacă ai CP nu mai ai nevoie de acest drept, atâta tot.


In al doilea rand, poti sa dai circulare si fara sa iti dea conducerea dreptul si fara sa ai cont premium, tot ce trebuie sa faci este sa stii sa generezi lista de destinatari.

Ăla este generatorul de mesaje ... în fapt acelaşi lucru ... tot gratuit !

LE :

...

Cu drept poti sa trimiti la tot tribu! Cu premium poti sa trimiti fara drept.

...

AŞTEPT NIŞTE SCUZE ... LEGAT DE SPAM ŞI DE CITIT + FOLOSEŞTE BUTONUL EDITEAZĂ.
 
Ultima editare:

DeletedUser9568

E bine sa faci spam...eeh?

@Lord Adex, bleky a zis ca daca iti iei cont premium, primesti drept de circulara gratuit!
Ceea ce nu este adevarat.
Daca nu ai rabdare sa citesti, mai bine nu mai raspunde.
 

DeletedUser14704

E bine sa faci spam...eeh?

@Lord Adex, bleky a zis ca daca iti iei cont premium, primesti drept de circulara gratuit!
Ceea ce nu este adevarat.
Daca nu ai rabdare sa citesti, mai bine nu mai raspunde.


Daca ai cont premium activat pe o lume de joc ai dreptul de circulara automat fara ca, conducerea sa iti dea in trib !
 

DeletedUser5809

Deci rezumat:
1)daca cumperi premium primesti drept de circulara
2)primesti drept de circulara daca iti da aristocratia tribului acel drept
3)iti faci singur circulara scriind numele si punand ; intre nume.
4)daca ti-ai facut tu singur circulara si mai multi de 3 membri au plecat din trib,nu mai poti sa folosesti acea circulara,trebuie sa o modifici si sa elimini jucatorii care au plecat.
5)pentru alte intrebari folositi sistemul de suport.

Inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus