Intrebari-Raspunsuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bună ziua, aici puteţi pune orice fel de întrebare, eu voi incerca să vă răspund în cel mai scurt timp posibil. Cunosc jocul foarte bine, deci puteţi întreba orice în legatura cu jocul triburile - si alte servere internaţionale, Puteţi întreba în legătura cu jocul , în legătura cu serverele Triburile-offline, în legatura cu programarea. Şi multe altele, eu voi incerca să va ajut! Doar lasa-ţi un mesaj şi în cel mai scurt timp veţi primii răspuns! Atenţie, nu deschide un topic nou, întreaba aici pentru a prevenii spamul. :)
 

DeletedUser7556

Dar cine esti tu?:eek::eek::eek: Daca lumea vrea sa trimita un ticket?:D:D:D
 

DeletedUser

eu cred ca toti playeri care au avut intrebari au fost lamuriti asa ca nu are nimeni nevoie de "genii" ca si tine ;)
 

DeletedUser

Aici pot intreba orice doresc ei..Eu le voi raspunde! Poate nici tu nu vei stii vreodata ceva ...si da, toti au fost lamuriti dar deabia de la cateva zile de cand au postat..:) Vreau sa ma ocup de acest topic. Daca nu vrei sa aflii nimic si stii totul ( NU zic ca eu stiu totul) nu pune nicio intrebare:), Vreau doar sa ii ajut pe cei care nu au cunostintele despre triburile si nu numai, Si sa primeasca raspunsul intr-un timp foarte scurt (Maxim 4 ore), Unii pe forum ca sa afle raspunsul la intrebarea lor stau zile bune...Si la ticker cateodata unii nu primesc raspuns, iar altii primesc un raspuns dupa foarte mult timp, 50% dintre cei ce dau ticket primesc raspunsul in cel putin 2 ore.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne , hai ca m-ai bine`dispus :))) si eu zic ca lumea are incredere mai multa intr`un "Member" sau "Senior Member" decat intr`un "Junior Member"

INCHIDETI TOPICU VA ROG
 

DeletedUser

Eu sunt de mult pe forum acum mi-am facut alt cont intelegi pentru ca pe cel vechi lam lasat..Si anunt ca am lasat contul vechi echipei de administrare pentru al sterge si voi ramane pe acesta...Si nu conteaza rangul, pot eu sa am 20 posturi dar postate cu cap, Decat sa am 500 si nimeni sa nu inteleaga nimic din ele...Pot si eu in seara asta sa devin Membru, si in 5 zile devin Junior member, doar sa postez cate un raspuns sau ceva legat de topic...Pe fiecare topic de pe forum..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne , hai ca m-ai bine`dispus :))) si eu zic ca lumea are incredere mai multa intr`un "Member" sau "Senior Member" decat intr`un "Junior Member"

INCHIDETI TOPICU VA ROG

majoritatea cred ca daca la cineva scrie "senior member" , ala e super jucator de triburi, dar poate fi cineva care s-a inscris in joc dar nu joaca, si vorbeste intruna pe extern ca sa ajunga la 100 posturi si sal faca senior member. dar oricum, majoritatea care au "titlul" acesta cunosc jocul foarte bine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai dreptate "aNdy sTyLe" ...Cunosc si eu foarte bine jocul citeste mai sus...:) Deci hai sa numai discutam aiurea...:) Cine are nelamuririi despre joc sa posteze:) ve-ti vedea cat de bine cunosc jocul si intreaga lume a internetului si va ve-ti convinge ca rangul nu conteaza
 

DeletedUser

doamne , hai ca m-ai bine`dispus :))) si eu zic ca lumea are incredere mai multa intr`un "Member" sau "Senior Member" decat intr`un "Junior Member"

INCHIDETI TOPICU VA ROG

noobish crezi ca daca ai member te face mai bun?lasa-l in pace,nu te mai baga ca musca in lapte.mai terminati odata cu aerele astea despre rankul pe forum.este singurul forum in care am vazut sa se faca discriminare pt rankul de pe forum.
 

DeletedUser

Ar putea oricare membru sa posteze pe fiecare topic din forum si in 1 zii daca posteaza chiar pe fiecare devine Senior...Dar trebuie postat cu cap am zis si mai sus.
 

DeletedUser

imi poti spune daca vreun adblock are vreun efect visavis de vreun .cn file extension? (ori .pif, .scr)...
sau forumul extern e protejat?
 

DeletedUser7556

Nustiu dc am impresia ca incalca regula:
1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator sau admin este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
 

DeletedUser

tero ce esti asa frustrat? Lasa omu in pace si du-te si canta la alta masa (alt topic .. )
Daca deschide omu un topic prin care doreste sa isi puna la dispozitia celorlati membri cunostintele lui e vreo problema?

Cat despre regula ce ai invocato tu, esti cumva moderator pe aici ca sa inchizi gura oamenilor cu citate din regulament?
Cred ca regula aia chiar tu o incalci

LE: uitasem ca la tine conteaza cat de papagal esti, pardon, cate sute de posturi ai pe forum (fara rost 90%din ele) si ce rank primesti. Probabil de aia ai si postat pe aici, mai aduni si tu cate un post, doua
 

DeletedUser

noobish crezi ca daca ai member te face mai bun?lasa-l in pace,nu te mai baga ca musca in lapte.mai terminati odata cu aerele astea despre rankul pe forum.este singurul forum in care am vazut sa se faca discriminare pt rankul de pe forum.

auleo :)) posturile alea a mele nu`s spam bro :) nu`s genu si ma refeream ca se inscrie azi 08.03. si se crede "profesor"
 

DeletedUser7708

Susţin ideea iniţiată de creatorul topicului şi în limita timpului de care dispun voi încerca să-l ajut să răspundă la întrebări. Topicul are rostul lui. Doar uitaţi-vă la topicul "lămuriri asupra paladinului" sau "biserica".
 

DeletedUser

5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
vacanta placuta Hacker27
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus