Intrebari si raspunsuri !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Postul este din 2012 ( mai exact 18-09-12, 15:54 ), septembrie si este pentru speciala 1, nu pentru 2 unde a fost activat asistentul separat.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Era vorba de "prima speciala".
Nu stiu cat va convine sa dezbateti subiectul, din moment ce peste 2 zile incepe lumea.

Stabiliti si voi strategii diverse, repere, tinte de colectiv. Schimbati si voi cate ceva in logica jocului propriu, ca sa va adaptati. :D
 

DeletedUser43609

Postul este din 2012 ( mai exact 18-09-12, 15:54 ), septembrie si este pentru speciala 1, nu pentru 2 unde a fost activat asistentul separat.
hai ma rakanishu uitate la an,care 2012,ca era anul asta.
Răspuns rapid la acest mesaj Răspuns Răspunde cu citat Răspunde cu citat Multi-Citare mesaj în răspuns
06-02-13, 13:56 #5
Wickye
Wickye este deconectat
Member Avatarul lui Wickye

Data înscrierii
December 14, 2012
Locaţie
Galati
Postări
27

Trimite mesaj prin Skype™ la Wickye
Implicit

Citat Postat în original de Geax Vezi post
Buna ziua !!



Exista asistent de farmare in manager cont .
Da,insa dura ceva timp pana sa pui mana pe 5 sate sa poti folosi managerul..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Si in postul pe care il citezi cu atata sarguinta este vorba de SPECIALA UNU !

La speciala 1 parca nu era activa optiunea asistent de farmare...pe asta vad ca este,cam nasol.
Exista asistent de farmare in manager cont .
( exista nu există )

Si pe mine nu ma cheama Wickye domnule BARECAU ! Daca un anumit jucator a raspuns gresit sau incomplet la o intrebare nu inseamna ca asa este.

Postul asta este din 2012 :

I - Avem asistent de farmare ?
R - Da, dar numai cel inclus in AM ( manager de cont ), valabil de la 5 sate in sus.



In concluzie, nu mai insistati ca NU SE SCHIMBA NIMIC la setari !
 

DeletedUser39591

Barecau , mai baga cratima , niste litere , virgula . Nu prea inteleg ce scrii :)
 

DeletedUser43609

aducetiva aminte ca atunci cand sa afisat,lumea speciala 2,la asistent de farmare era NU,a doua zi sa pus DA,chiar stiu ca ** cu jucatori pe skype vocal destre acest lucru,in fine nu mai conteaza acum.haba12 tu nai avut jefuitorul zilei in viata ta,de-ci lumea asta ti-se potriveste cu desavarsire.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Stimate jucator, daca s-ar fi facut asa ceva... aici ar fi aparut "editat de.....la data de....", SP2 a avut din faza de teste FA activat, deci nu stiu ce ai vazut tu si unde.

Dar, observ ca deja s-a mutat discutia la speciala x, ce legatura are una cu alta ? Aici este lumea 34 !

Si chiar daca, ipotetic vorbind, s-au facut schimbari pe alte lumi ( chiar si dupa ce s-a anuntat ) pe asta nu se face, lucru ce am spus cu ceva posturi in urma, chiar nu pricep ce rost are sa despicam firul in 4 ?

Reveniti la subiect sau plecati in vacanta inainte de a incepe lumea, exista alt thread pentru discutii "pe langa".
 

DeletedUser39591

Nu farmez ... nu-mi place farmul ... :) si nu intru pe lumi din cauza setarilor ... :) fie si viteza 0.5 ... nu-mi pasa :) pe lume ma vezi oricum ... daca o sa mai am chef de joc :)

Raka , ultima postare ! gata :( nu mai scriu nimic :( abia acum am vazut ce ai scris
 

DeletedUser

datil in colo de farm . avem viteza 2 la cladiri .
cred ca asta inseamna peste 6.000 resurse produse de taietori de lemne la nivel maxim .
 

DeletedUser40036

viseaza frumos....4800 e productia pe viteza 2(7200 e la viteza 3)...dar nu e asa mare diferenta pentru ca trupele se recruteaza pe viteza 2,cladirea principala functioneaza tot pe viteza 2 etc....doar trupele se misca incet pe harta
te apropii de 6000 doar daca mai adaugi si avantajele premium:20% productie resurse:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41917

plus steaguri e oarecum ok :)
un + 38% productie (20% datorita pp-urilor si steag maxim de productie) e destul de ok.
de la productie 4800 ajunge undeva peste 6000 , trage catre 7000 deja :D
 

DeletedUser

Lucrări de întreţinere

Din cauza unor lucrări de întreţinere, pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată. Ne scuzăm pentru neplăcerile produse, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

gata , schimbati bujiile deja ? :p
 

DeletedUser

hai ca sa deshis servereul , apucate si fermeaza cu lingurita . .. cai mai tarziu .:)
 
Sus